Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

skwor - Profil | Út 20.2.2018 20:10:24

Gekoman >> MPP 2 2,21m 3-10g

    Gekoman - Profil | Út 20.2.2018 19:55:40

    skwor >> Co jsis vybral za proutek ?

      Dam33 - Profil | Út 20.2.2018 11:39:43

      skwor >> nebudeš zklamaný...

        Dam33 - Profil | Út 20.2.2018 11:39:29

        Gekoman >> bohužel ne pro náš trh...ono toho je po světě poměrně dost, kdy si nechají oblasti nebo země vyrábět úplně jiné věci...ale většina je u nás prodejných opravdu jen v minimální míře, proto se do toho nejde...

          skwor - Profil | Út 20.2.2018 10:28:52

          Dam33 >> A do toho proutku časem půjdu. Ten se mi líbil moc.

            Dam33 - Profil | Út 20.2.2018 9:53:02

            Sethy >> ty jsi stejně loupežník...to mám zato, že jsem tě nenechal mi sežrat večeřosnídani :-)))

              Sethy - Profil | Út 20.2.2018 9:44:11

              Dam33 >> videa:)))

                Dam33 - Profil | Út 20.2.2018 9:39:54

                kubas. >> myslím, že už jsem i začal :-)

                  Dam33 - Profil | Út 20.2.2018 9:39:11

                  skwor >> tak je to velikost už dost náročná na chytání...ale myslím si, že ty 18cm a menší jsou naprosto v pohodě...jedna nám zůstala na dně akvária :-)

                    skwor - Profil | Út 20.2.2018 8:48:13

                    Dam33 >> Já si pořídil univerzálnější rozměr :) Ale tohle bylo pěkný.

                      kubas. - Profil | Út 20.2.2018 8:34:11

                      Dam33 >> Tak naučil ses spoustu nových věcí, konečně začneš chytat ryby :-)...

                        Dam33 - Profil | Út 20.2.2018 8:30:57

                        skwor >> je možné, že to je 32cm, v katalogu pro letošní rok už ale není

                          Dam33 - Profil | Út 20.2.2018 8:28:04

                          kubas. >> no zážitků bylo letos dost :-))

                            skwor - Profil | Út 20.2.2018 8:17:22

                            kkki >> Já právě pak koukal doma na katalog a říkal si, že to muselo být větší. Těch 32cm by to být mohlo.

                              kubas. - Profil | Út 20.2.2018 7:47:51

                              Dam33 >> Však to jsou zážitky z vyprávění taky :-))).

                                Dam33 - Profil | Út 20.2.2018 7:47:18

                                Gekoman >> myslím, že se ti to bude líbit víc a budeš spokojený ....

                                  Dam33 - Profil | Út 20.2.2018 7:45:23

                                  Sethy >> to si ty snad ani nemůžeš pamatovat :-)))))

                                    Gekoman - Profil | Po 19.2.2018 22:42:43

                                    Sethy >> Však kdo tam byl . tak viděl ... ;)

                                      kkki - Profil | Po 19.2.2018 22:31:25

                                      skwor >> Mě ta velikost taky zaskočila a pokud si dobře pamatuji, tak měla 32cm.