Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Sethy - Profil | Po 19.2.2018 21:07:17

Gekoman >> Ryby utočily na velkou část nástrah od většiny prezentujících, ne jen od SG :-)

    Gekoman - Profil | Po 19.2.2018 20:02:48

    Dam33 >> Díky všem názorům a po pečlivém rozhodování jsem se rozhodl pro ten kratší custom :)

      skwor - Profil | Po 19.2.2018 19:33:01

      kkki >> To byla ta 25cm? Mě to připadalo větší.....

        Dam33 - Profil | Po 19.2.2018 18:32:35

        Gekoman >> díky za ta slova :-) rád jsem tě poznal :-) už jsi vybral proutek?

          Gekoman - Profil | Po 19.2.2018 18:23:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Na FF 2018 největší překvapení mega akvárium , kde firmy prezentovali své top výrobky . Největší haluz ovšem byla , že všechny prezentace nechávali ryby podle očekávání absolutně bez odezvy a bez zájmu (stres , hluk, davy lidí...) Největší překvapení ovšem přišlo při prezentaci SG kdy došlo k několika tvrdým útokům na nástrahy . Že by náhoda ? Druhý den se situace opět opakovala . Opět několik drsných útoků na výrobky SG . Opět náhoda ? Tomáš vše skvěle prezentoval a celé dny se věnoval zákazníkům , takže za mě , za jedna.

            kkki - Profil | Ne 18.2.2018 17:01:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak na FF 2018.

              Siven Polní - Profil | Po 12.2.2018 18:36:47

              minn >> Oba, to se rozumí snad ;)

                minn - Profil | Po 12.2.2018 15:56:40

                Siven Polní >> Jako sebe, nebo naviják? :-)

                  Siven Polní - Profil | Po 12.2.2018 15:43:33

                  minn >> Tak nezapomeň proplachovat ;)

                    minn - Profil | Po 12.2.2018 15:40:33

                    Siven Polní >> Jo tak díky za tip, v květnu jedu na Alandy tak to tam chci vyskoušet, já jinak těžší baicast moc netahám, tak to tam chci natrénovat.

                      Siven Polní - Profil | Po 12.2.2018 15:34:13

                      minn >> Tak ten Citrix/Komodo k němu pasuje skvěle....

                        minn - Profil | Po 12.2.2018 15:32:33

                        Siven Polní >> Díky za perfektní souhrn Okumy Citrixe. Mám rákosku Savange Gear XLNT2 205/40-100gr a právě sháním nějaký vhodný rolák?

                          bady1 - Profil | So 10.2.2018 11:03:58

                          Siven Polní >> Já používám jenom tu menší.

                            Siven Polní - Profil | So 10.2.2018 7:40:35

                            bady1 >> Malá, nebo velká? Na povrchvky (i velké) mívám záběrů dost, ale s velkou kachnou jsem měl smůlu.

                              bady1 - Profil | Pá 9.2.2018 23:22:59

                              Siven Polní >> Sám sem byl překvapen jak po ní jdou, Nejvíce se mi osvědčíla za teplého počasí! A samozřejmě mělčí voda.

                                Siven Polní - Profil | Pá 9.2.2018 16:18:50

                                bady1 >> Měl jsi úspěch? Mně se vyhnul....

                                  Dam33 - Profil | Pá 9.2.2018 16:10:47

                                  Fiďák >> škoda, že až v pátek...no snad se ve čtvrtek v tom akvárku sám neutopím :-)

                                    bady1 - Profil | Pá 9.2.2018 14:00:04

                                    Za mne jasná jednička je kachnička. :-)

                                      Fiďák - Profil | Pá 9.2.2018 13:41:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Víc stánků, víc zboží... zastavte se kouknout na sortiment včetně novinek během FF. Já budu v Praze od pátku do neděle. Na stánku bude k vidění i můj BB s dodělávaným držákem sondy a echolotu.

                                        Fiďák - Profil | Čt 8.2.2018 15:31:09

                                        Éčko:-) >> Čau, taška se k BB nedodává... k vidění bude moje sezónu používaná 170ka. SG sortiment bude na stánku Kayakfishing.cz a stánku Mojepřívlač.cz.