Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Éčko:-) - Profil | St 7.2.2018 18:05:29

Ahoj, pod jakým stánkem bude SG na výstavě? A bude možnost osahat kratý belly boat a vidět i celkově složený v tašce? Dík

    skwor - Profil | So 3.2.2018 9:14:55

    Siven Polní >> Jak mám SG docela rád, tak zrovna Cannibal mě moc nevzal. Jinak vlastní verzi Soft4play má třeba Jaxon, i když v docela děsivých barvách.

      Siven Polní - Profil | Pá 2.2.2018 21:38:23

      Specialista >> ;)

        Specialista - Profil | Pá 2.2.2018 21:26:01

        Číňani něco okopčili? Jako sami sebe? Jede to klidně stejná fabrika na stejném pásu, akorát ne pro SG..

          Siven Polní - Profil | Pá 2.2.2018 20:25:00

          Gekoman >> Jo. tak Cannibala jsem taky našel.

            Dam33 - Profil | Pá 2.2.2018 14:15:12

            skwor >> katalogů bude jak šafránu...jinak ten 150g má tuším 9 oček

              skwor - Profil | Pá 2.2.2018 12:23:00

              Dam33 >> Stavím se. Schovejte mi jeden katalog :) Díky

              činka: Kolik má oček? Tuhle informaci jsem nějak nikde nenašel.

                činka - Profil | Pá 2.2.2018 11:16:34

                skwor >> ahoj, mám na těžkou vláčku 2,58 - 150g a vypadá velice dobře za ty prachy...

                  Dam33 - Profil | Pá 2.2.2018 10:06:06

                  skwor >> bohužel nemám, ale na výstavě se zastav a vyzkoušíš si sám :-)

                    Fiďák - Profil | Po 29.1.2018 10:17:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    skwor >> Naladěná řada, letos její sbírku budu jistě rozšiřovat...

                      skwor - Profil | Po 29.1.2018 8:26:12

                      Dam33 >> Nemáš fotku, kde by byla vidět akce toho prutu?

                        Dam33 - Profil | Ne 28.1.2018 20:27:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        skwor >> jj, skoro celý podzim

                          Siven Polní - Profil | Ne 28.1.2018 11:42:24

                          Chtěl bych poděkovat českému zastoupení Okumy a SG za vstřícnost při shánění náhradních dílů k navijáku.

                            Siven Polní - Profil | Ne 28.1.2018 11:36:28

                            skwor >> Je na cestě. 277/250g Trigger ale ;)

                              skwor - Profil | Ne 28.1.2018 11:08:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Gekoman - Profil | St 17.1.2018 20:51:42

                                U 4D Line Thru Perch je popisována pstruží peleta která se do něj vkládá. Je to nějaká konkrétní ?

                                  kubas. - Profil | Po 15.1.2018 22:58:36

                                  Siven Polní >> Není, nový prut není nikdy kravina :-).

                                    Siven Polní - Profil | Po 15.1.2018 19:40:19

                                    kubas. >> Nový prut je kravina? Představu mám, ale teď rozhodnou detaily.

                                      j.sladkay - Profil | Po 15.1.2018 19:36:54

                                      Siven Polní >> :)