Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

j.sladkay - Profil | Po 15.1.2018 19:35:11

kubas. >> ta dotoho :)

    kubas. - Profil | Po 15.1.2018 17:40:26

    Siven Polní >> Bys konečně nevymýšlel kraviny :-))).

      Siven Polní - Profil | Po 15.1.2018 17:39:08

      kubas. >> To bych se šel utopit asi ;)

        kubas. - Profil | Po 15.1.2018 17:37:49

        doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.1.2018 17:27:06 >> Revoluce :-))).

          Siven Polní - Profil | Po 15.1.2018 17:36:31

          doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.1.2018 17:27:06 >> Juro, zapadni :)))

            j.sladkay - Profil | Po 15.1.2018 17:27:06

            Siven Polní >> dvojstopky na spici a jednostopky pri navi :)

              Siven Polní - Profil | Po 15.1.2018 17:23:33

              Fiďák >> Výborně! Ten to má prosím jak?

                Fiďák - Profil | Po 15.1.2018 16:34:52

                Siven Polní >> Čau Filipe. Ještě jsem neměl možnost vidět kompletní řadu MPP2, vlastním zatím jen jeden kus do 100g.

                  Pecky - Profil | Po 15.1.2018 16:28:13

                  Fiďák >> Ok, vypadá to zajímavě..

                    kubas. - Profil | Po 15.1.2018 13:30:34

                    Svendsen Sport CZ >> Díky moc za info, to mi jako odpověď pro představu stačí ;-).

                      Svendsen Sport CZ - Profil | Po 15.1.2018 13:28:47

                      kubas. >> Ahoj, cena ještě skutecne není. Bylo by super, kdyby se stlačila pod 20k. Urcite to nebude 50 ani 40. Cili hodne, ale hodne ramcove to bude nekde mezi Belly boatem a 30k pricemz ty mezni hranice jsou velmi nepravdepodobne.

                        kubas. - Profil | Po 15.1.2018 13:20:36

                        Siven Polní >> Ne, ptám se, protože mě to zajímá.

                          Siven Polní - Profil | Po 15.1.2018 13:19:34

                          kubas. >> Deš do kajaku, joooo?

                            kubas. - Profil | Po 15.1.2018 13:17:46

                            Fiďák >> Ani rámcově? Jako jestli 20K,30K, 50K nebo milion :-)? Nemusí to být přesně, stačí přiližně ;-)...

                              Siven Polní - Profil | Po 15.1.2018 13:14:43

                              Fiďák >> Tome, jak je to prosím tě s těmi novými MPP2 Trigger - mají všechny modely po celé délce dvoupatková očka? Pokud ne - mají je některé? Mají některé sedlo, kde leze ven blank (jako u staré verze?), nebo mají všechny blank schovaný?
                              A u Black Savage - mají všechny Trigger verze očka na špičce jednopatky? Nemůžu to nikde dohledat, tak pokud bys prosím věděl...

                                Fiďák - Profil | Po 15.1.2018 13:11:41

                                Cena ještě není daná. Tohle je jen prototyp. V řešení jsou držáky prutů, držák sondy a jiné doplňky. Na fotce je ta sedačka posunutá hodně dopředu, což může být také matoucí. Sedačka se dá libovolně nastavovat

                                  Fiďák - Profil | Po 15.1.2018 13:09:10

                                  Pecky >> Ta fotka zkresluje, šířka má být podobná jako u hobbie kajaků... uvidíme. Mám ho v objednávce

                                    Pecky - Profil | So 13.1.2018 18:18:39

                                    marw_84 >> Škoda že je tak širokej, bude se natom blbě pádlovat. Spíš to bude na ten motor.

                                      marw_84 - Profil | So 13.1.2018 10:34:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ten musí být můj. Až budete někdo znát alespoň orientační cenu tak dejte prosím vědět.

                                        j.sladkay - Profil | Pá 12.1.2018 19:26:13

                                        marw_84 >> dobry prut