Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Nmarw_84 - Profil | Pá 12.1.2018 19:19:05

doktor multiplikator >> j.sladkay - 12.1.2018 18:01:47 >> 249cm 20-60g

    NSiven Polní - Profil | Pá 12.1.2018 18:58:55

    Borci, bude lepší se přesunout vedle, ať to tady neÓ-Téčkujeme...

      NSiven Polní - Profil | Pá 12.1.2018 18:57:01

      Pepa z depa >> Všecho má své pro a proti. C3 se mi líbí, ale mým rukám už tolik ne.

        NPepa z depa - Profil | Pá 12.1.2018 18:31:16

        doktor multiplikator >> j.sladkay - 12.1.2018 18:25:25 >> pokud seš spokojenej tak není co řešit.

          Nj.sladkay - Profil | Pá 12.1.2018 18:25:25

          Pepa z depa >> na servis je to pakaren, ale inak dobre

            NPepa z depa - Profil | Pá 12.1.2018 18:21:58

            doktor multiplikator >> j.sladkay - 12.1.2018 18:00:02 >> nemám možnost rozebrat jakýhokoliv japonce ale dovedu si to představit. takže ne děkuju..... :-)))

              NPepa z depa - Profil | Pá 12.1.2018 18:20:52

              Siven Polní >> kov je kov a plast snesu jen jako futra v řadiči. samozřejmě přeháním ale když se podívám na tu c3 tak ji musím brát jako referenční po stránce jednoduchosti a bytelnosti. cívka u c3 je za třemi šroubky který povolím prsty. opět si myslím že je to lepší než bajonet z plastu. má výhodu - je rychlejší ale podle mě je to jedinej kladnej bod.
              ber mý poznámky jako hodně subjektivní.

                Nj.sladkay - Profil | Pá 12.1.2018 18:01:47

                marw_84 >> gramaz ?

                  Nj.sladkay - Profil | Pá 12.1.2018 18:00:02

                  Pepa z depa >> rozober si lepsieho japonca a uvidis :)

                    Nj.sladkay - Profil | Pá 12.1.2018 17:58:35

                    Siven Polní >> ani nie zalezi jak moc mas tie 3 srobky zatiahnute :)) spravime rozborku na cas :))

                      NSiven Polní - Profil | Pá 12.1.2018 17:52:57

                      Pepa z depa >> Kick lever z plastu by nebyl dobrý... Ostatní věci snad, záleží, jak by to bylo ochotný klouzat. Btw - u C3 už chvilku trvá jenom se dostat k cívce.

                        Nmarw_84 - Profil | Pá 12.1.2018 17:47:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Svendsen Sport CZ >> tak proutek dorazil. Je fakt hezkej

                          NPepa z depa - Profil | Pá 12.1.2018 17:41:41

                          Siven Polní >> takhle smontovaný si to neumím představit a rozebraný sem to nikdy neviděl. ale i tak je to abu jednodušší a nejen ten mechanismus vypínání cívky.

                            NPepa z depa - Profil | Pá 12.1.2018 17:39:39

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 12.1.2018 17:34:22 >> tak jak můžeš napsat že je sivenův rolák stejně složitej jako c3? nechápu.

                              NPepa z depa - Profil | Pá 12.1.2018 17:38:28

                              Siven Polní >> nevím jestli by vytisknutý byly lepší ale obrobit je z kovu je po všech stránkách finančně náročnější.

                                NSiven Polní - Profil | Pá 12.1.2018 17:37:25

                                Pepa z depa >> Jako tam jsou dva plastové protikusy, dvě pružinky ma plastovém chomoutku pinionu a další dvě pružiny napojené na kostru. Vše je vidět (kromě toho spodního plastového dílu, na kterém klouže ten horní a zvedá/spouští dolů pinion. Nic tam není schované.

                                  Nj.sladkay - Profil | Pá 12.1.2018 17:34:22

                                  Pepa z depa >> myslim ze par krat som ju rozobratu mal. nakolko ju mam a do nedavna nie jednu

                                    NSiven Polní - Profil | Pá 12.1.2018 17:30:57

                                    Pepa z depa >> Jako na 3D?

                                      NPepa z depa - Profil | Pá 12.1.2018 17:24:56

                                      Siven Polní >> jo a ještě - ty složitý díly je snazší odstříknout z plastu. ;-)))

                                        NPepa z depa - Profil | Pá 12.1.2018 17:23:54

                                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 12.1.2018 17:17:33 >> jednoduchý? tak si rozeber c3 a pak uvidíš. jestli se na to necejtíš tak se podívej na fotky jardy. ten tu c3 rozebral komplet.