- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dokázali jste v rybařině něco?
celkem často se shledávám s tím, že se mnozí ohánějí větou typu: "ty mu nesaháš ani po kotníky, jelikož on v rybařině na rozdíl od tebe něco dokázal". Z toho jsem tak trochu jelen. Ono jde v rybařině jakože něco dokázat? Co se dá přesně v rybařině dokázat? Omluvte mou nevědomost (patrně jsem v rybařině ještě nic nedokázal) a prozraďte mi, co si pod tím mám představit? A vy jste v té rybařině dokázali již co? A co jste dokázali například v houbařině?
Zasílejte sem také fotografie toho, co jste v rybařině dokázali
věřím, že si tu hezky popovídáme a navíc zjistíme, kdo toho v rybařině nejvíce dokázal.
buďte tu hodní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 13.3.2014 10:41:44
NVenca888 - Profil | Po 23.5.2011 14:10:28
Nšmudla - Profil | Po 23.5.2011 14:06:51
Tahle otázka není o tom co všecko dokázal Dominik tu na MRKu ale co v rybařině. Mrk je o rybařině jen okrajově a už vůbec nemá ani vlastní revír kde by bylo možno něco dokázat v realitě, dokonce ani porybný nemůže za protizákonné jednání vůči řádu tu na MRKu zasáhnout :)
NSaddám - Profil | So 14.5.2011 20:44:38
V tom okolo rybaření jsem doufám, těm více než padesáti pytlákům a několika stovkám majitelů rybářských lístků , dokázal, že nelze stále beztrestně dělat u vody lumpárny.
Opravdu pyšný jsem ale na to, kolik bince jsem už od vody odvozil, vesměs sám, bez reklamních propagačních monstrakcí a bez toho, že by mi to nějaký předpis nebo chlebodárce ukládal.
Všem, kdo tak také činí (bohužel jich mnoho nepotkávám ) tímto děkuji.
Nšumava - Profil | Pá 13.5.2011 0:16:55
NXAXAP - Profil | Čt 12.5.2011 23:35:18
NMillhausse - Profil | Čt 12.5.2011 23:32:20
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 12.5.2011 23:14:34
NStandey - Profil | Čt 12.5.2011 22:01:08
NStandey - Profil | Čt 12.5.2011 17:20:19
NChose - Profil | Čt 12.5.2011 16:40:14
NMr.Stick - Profil | Čt 12.5.2011 15:26:47
Nšmudla - Profil | Čt 12.5.2011 15:11:11
V rybařině se mi povedlo překročit několik laťěk (Chytit štiku, chytit candáta, chytit sumce, chytit lipana, chytit pstruha macka, chytit ostroretku, mníka, parmu, ježdíka, jelce jesena,překročil jsem laťku kdy automaticky mírová ryba šla na pekáč.... )
zbývá mi ještě fáze kdy pustím i tu rybu kterou si vzít chci a půjdu si ji koupit do obchodu :)
Npepa-č - Profil | Čt 12.5.2011 14:25:53
NG.Moolis - Profil | Čt 12.5.2011 14:22:11
N(o)_(o) - Profil | Čt 12.5.2011 12:10:00
NDring - Profil | Čt 12.5.2011 12:09:26
NPike - Profil | Čt 12.5.2011 12:08:20
Ale nic si z toho nedělej, já ti to nevyčítám.
NDulf - Profil | Čt 12.5.2011 11:58:58
NPike - Profil | Čt 12.5.2011 11:54:19
Protože s kapráři bývá někdy obtíž, bo dip smrdutá oliheň a liquid monster crab má asi sílu, tak ti dám pár názorných příkladů.
Například takto: " Jdu na kapři. Dnes večer budem chytat kapři. Zkusíme chytit i amuři a tolstolobci. Majitel soukromého revíru mne požádal, abych mu obstaral párek kapitálních kapři."
Jistě si z uvedených příkladů zjistil, že podobně jako kapři se používá i tvar amuři a tolstolobci.
Speciálním příkladem je spojení "Jít chytat amuři na mirabelci."
Nmeteor - Profil | Čt 12.5.2011 11:35:09
K tématu: já se v rybařině "dokázal" zlepšovat (a snad se zlepšuju i nadále) a taky se oprostit od jednoho typu lovu (kaprařina), což momentálně hodnotím jako svůj největší pokrok :-)
NStandey - Profil | Čt 12.5.2011 11:28:52
NPike - Profil | Čt 12.5.2011 11:24:23
Nejsem prodejce rybářského tackles, nejsem prodejce boilies, nejsem prodejce mušek, nejsem prodejce ničeho.
Zároveň nejsem testér kapr firmy, nemusím chytat velcí kapři na objednávku.
Zároveň nejsem závodníkem v LRU, nemusím nachytat tolik a tolik ryb, abych byl "nahoře".
Nejsem nucen k velkolovu kapři, které bych pak dodával do hospod či bych je směňoval za králíci či slepici.
Nikdo mne nenabízí desetisíce za kapitální kapři, kteří by putovali do soukromáků.
Nikomu nemusím dokazovat, že ty mouchy či ta montáž, o které jsem někde napsal, že to funguje.
Můžu si chytat jak často chci, kdy chci a co chci. A to je na tom to krásné.
Takže jsem nedokázal nic a jsem za to rád.
NDring - Profil | Čt 12.5.2011 11:07:19
NDulf - Profil | Čt 12.5.2011 10:58:01
NDulf - Profil | Čt 12.5.2011 10:54:26
Nmartin007 - Profil | Čt 12.5.2011 10:50:55
NPedro1 - Profil | Čt 12.5.2011 10:47:28
NPedro1 - Profil | Čt 12.5.2011 10:46:07
NDring - Profil | Čt 12.5.2011 10:44:49
Nfotojakes - Profil | Čt 12.5.2011 10:44:08
Dále už na toto reagovat nebudu, protože je to mimo téma a nehodlám se tu dohadovat jak jiní o politice, odborech.
Nfoxxx - Profil | Čt 12.5.2011 10:40:36
Nfoxxx - Profil | Čt 12.5.2011 10:39:39
NDulf - Profil | Čt 12.5.2011 10:39:20
NG.Moolis - Profil | Čt 12.5.2011 10:38:18
NDring - Profil | Čt 12.5.2011 10:33:29
NPedro1 - Profil | Čt 12.5.2011 10:29:42
Nmatch-oun - Profil | Čt 12.5.2011 10:28:37
Nfotojakes - Profil | Čt 12.5.2011 10:25:05
Nfotojakes - Profil | Čt 12.5.2011 10:21:33
Můj osobní cíl v rybařině je vytvoření vody pro mou rodinu a přátele, kde bude vyvážená a pestrá obsádka, udržované, čisté, ale přírodní prostředí.
Svou práci v rybařině považuji za úspěch osobní, tak jako je někdo spokojený, že to u policie dotáhl na vyšetřovatele, nebo v automobilce na vývojáře, či si založil firmu a daří se mu.
Jednoho úspěchu jsem vlastně dosáhl, vzal jsem svou lásku na ryby, tu to chytlo. Rybaří a je stále se mnou, což je úspěch vzhledem k tomu kolik času trávím ne cestách a u vody:-)
NMinnow67 - Profil | Čt 12.5.2011 10:19:43
NStandey - Profil | Čt 12.5.2011 9:59:44
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Čt 12.5.2011 9:23:55
Naleš vavřina - Profil | Čt 12.5.2011 9:13:39
Dle mého je jedním z největších úspěchů v rybařině naučit se dokázat respektovat své jiné kolegy i v případě, že jejich legální konání se neslučuje vaším vnitřním přesvědčením, naučit se radovat z každé ulovené ryby a hlavně si čas strávený na rybách co nejlépe užít, protože se jedná o čas strávený s naším koníčkem a již nikdy nebudeme mít možnost tento čas strávit lépe.
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Čt 12.5.2011 9:08:40
ps: od takových se jeden dozví, kde jdou a kde né, na co a kdy berou..... to od jejich pravého opaku nehrozí, tam se většinou na pozdrav ahoj, nebo buďte zdráv dočkám jen jakéhosi : grrh, nebo rovnou di doprdele.....
Nkakr - Profil | Čt 12.5.2011 9:00:28
Nedokázal jsi ovšem proplesknout masaře a hodit dědka do vody, máš pořád co dohánět......
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Čt 12.5.2011 8:48:13
a ještě pár dalších skillů...... viz: ulovit, omráčit, zabít, vykrvit, vykuchat, stáhnout, vykostit, ochutit, upravit, naservírovat, zkonzumovat, pochválit........ specifikoval bych asi tak : během výkonu rybářského práva jsem dosáhl stavu vědomí, kdy nad úlovkem smýšlím pohledem gastronoma, čímž vzdávám úlovku úctu, jež si skutečně zaslouží....... s pozdravem Carpteam Máslo & Kmín
Nkozic - Profil | Čt 12.5.2011 8:43:29
NSintrix - Profil | Čt 12.5.2011 8:25:16
NCarpeater - Profil | St 11.5.2011 21:38:43
NJiříkS - Profil | St 11.5.2011 21:33:29
Ntomsa - Profil | St 11.5.2011 21:30:32
NCarpeater - Profil | St 11.5.2011 21:20:25
NJiříkS - Profil | St 11.5.2011 21:14:46
NPellon - Profil | St 11.5.2011 21:09:22
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













