- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
svazově soukromý revír (pracovní název)
Jaký je Váš názor na tuhle moji vizi
jak se vám líbí návrh
A) vůdec ne68%
B) něco málo bych tam upravil(doplním v diskuzi)7%
C) něco málo bych tam upravil,ale nemám konkrétní řešení4%
D) souhlasím21%
Od 2.5.2011 hlasovalo 187 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NJarda Š. - Profil | Po 2.5.2011 22:19:30
NToufi - Profil | Po 2.5.2011 22:17:19
Cenou přitlač za pade na den sotva zaplatíš nájem rybníka a kde máš ryby, ryby nad 5kg za tržní cenu kapra nekoupíš, ani hospodář ti je na chovném rybníku držet nebude.
S omezením krmení tě zklamu, zákon krmení zakazuje.
Povolenky se prodávají přímo na svazu, musíš dodržovat pravidla ve svazu (brigády).
Hlavně musíš mít podporu výboru MO a rybářů, že takový revír chtějí a vodu aspoň 4ha.
S obsádkou to nepřeháněj, jinak ti přestanou ryby růst.
Nrybomil - Profil | Po 2.5.2011 22:12:08
Po nějaký době se to zavedlo i jinde a začlo se tomu krásně česky říkat odborně i lidově TUNEL...
dávám A .....77x podtržený :§)
Nkozic - Profil | Po 2.5.2011 22:09:59
NQuick2803 - Profil | Po 2.5.2011 22:05:37
NJarda 2004 - Profil | Po 2.5.2011 22:04:22
NKocháč - Profil | Po 2.5.2011 22:00:28
Svazové hospodaření a reálný svět, to se neslučuje, to nejde křížit. Dokladem je současnost.
Ndandydm - Profil | Po 2.5.2011 21:44:25
NCarpeater - Profil | Po 2.5.2011 21:33:05
Nkozic - Profil | Po 2.5.2011 21:27:33
Nápad bych doplnil ještě o kiosek s cukrovou vatou a rybářská stráž by mohla při obcházení recitovat: "Chodí pešek okolo..." Tato hra by byla aktérům takového rybaření jistě bližší, než lov samotný.
Posléze by se vybrala spousta peněz na trofejní ryby. Jelikož ryby neumí hrát na "Peška", tak by se s nimi mohl každý zaplativší jedinec vyfotit, když by si z připravených kádí vybral tu svou.
Ndandydm - Profil | Po 2.5.2011 21:22:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Krásný sen, třeba se někdy splní. V čechách už se to trochu probouzí, docela fandím projektu Mělice, to je taky sen, ale začíná se naplnovat
Nmartin007 - Profil | Po 2.5.2011 20:56:20
NJarda 2004 - Profil | Po 2.5.2011 20:39:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkurell - Profil | Po 2.5.2011 20:38:04
NSven - Profil | Po 2.5.2011 20:35:10
To máš: údržba břehů, sekání, odstraňování náletových dřevin, údržba parkoviště, sekání ledu, vápnění, čistění přítoku, údržba požeráku, zarybnění...............
Z jakého titulu platit další povolenku na svazový revir, když je již platné povolení zaplaceno v ceně územní nebo celosvazové povolenky ?
Pokud máš na mysli profesionální RS, a ochranu revíru 24 hod., bylo by třeba aby sloužili v nepřetržitém provozu, tedy na 3 směny po 8 hod.
Hlídka musí být min. dvoučlenná. To znamená zaměstnat min. 8 lidí. Budou vyžadovat i volno, proplacení dovolené, nemocenské, příspěvek na výstroj, příp. výzbroj, telefon, cesťáky ........
Mzdové náklady nejsou jen čistá mzda ale i zdrav a soc. pojištění, daně ........
Pod 15 000 čistého to bude zajímavé max. jako přivýdělek pro důchodce .....
I z vybrané částky 50,- Kč se platí daně :-)
Řadové rybáře žádní trofejní kapři a amuři nezajímají. Max. jako obsah udírny. Tím méně jsou zvědavi na řev pípáků a rozjařených carpteamů.
Pochybuji, že by je takový revír přitahoval. Zvlášť když jim bude neustále stát za zadnicí nějaká kontrola....
Takže bych byl pro, nechat svazové revíry na pokoji a své libido ukájet na revírech soukromých, které jsou pro podobný účel jako stvořené.
NCarpeater - Profil | Po 2.5.2011 20:31:37
Nemyslíš že je to sobecký, vzít nějakou svazovku a napentlit to na moderní kaprařskou vlnu?
Kde to žije - všechna témata
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












