Ryby pod Hracholuskama

Ahoj vsichni mam na vsa dotaz chystam se na ryby pod Hracholusky Mže 3 kus pob hradem Buben chci se zeptat nebyl tam posledni dobu nekdo nebo spis jak je to tam ted z rybama poletosnich zaplavach diky za odpovedi. Loutkat-Honza
Autor diskuse: loutkar - Profil , 28.4.2011 všeobecné - revíry, cestování
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nloutkar - Profil | So 30.4.2011 22:51:35

loutkar >> zdravim vsechny neni tu fakt nekdo kdo ma zkusenosti z vodou pod hracholuskama diky za odpovedi Loutkar

    Nloutkar - Profil | Čt 28.4.2011 23:37:12

    Žíža >> jasne zatim diky moc az neco zjistis tak dej vedet zatim ahoj Honza

      NŽíža - Profil | Čt 28.4.2011 23:02:49

      Ahoj.co vím od kamaráda co tam má někde chatu,tak zatím nic moc nenachytal.Zkusím se ho zeptat kde přesně chytá a pak podám info.