- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
zkušenosti s odebráním povolenky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NDanikm - Profil | Po 25.4.2011 13:01:14
NJarda Š. - Profil | St 13.4.2011 13:12:31
Ntuzemak - Profil | St 13.4.2011 11:03:57
NSven - Profil | Út 12.4.2011 16:08:29
a) pean byl povinná výbava
b) bylo zakázáno poškozovat porosty kolem vody na přírodní vidličku
Takže je zbytečné svádět svůj průser na čísi zakomplexovanost. Prostě za chyby se platí....
Nrenda1965 - Profil | Út 12.4.2011 14:02:15
Nkopr69 - Profil | Út 12.4.2011 13:58:01
NVenca888 - Profil | Út 12.4.2011 13:56:26
NMrknato - Profil | Út 12.4.2011 13:54:35
Nrenda1965 - Profil | Út 12.4.2011 13:53:19
Ale před soud už jsem pytláky přivedl.Jeden to dostal na tvrdo.A podle mne zaslouženě.
Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 12.4.2011 13:45:42
Nrenda1965 - Profil | Út 12.4.2011 13:42:39
Nrenda1965 - Profil | Út 12.4.2011 13:38:56
Připad první,vše je v pohodě. Případ druhý- tvá mateřská organizace To může řešit při odevzdání sumáře po ukončení platnosti povolenky. A při třetím případě provede záznam o přestupku a předá jeho šetření prostřednictvím uživatele revíru(krajský výbor ČRS) Státní správě.Odevzdá i zabavené nářadí. Jiné řešení v tomto případě není.
Nkakr - Profil | Út 12.4.2011 13:30:10
To s odebráním nářadí za nezapsaný podrevír myslíš vážně?
Nrenda1965 - Profil | Út 12.4.2011 13:28:02
Nkakr - Profil | Út 12.4.2011 13:27:50
Nevěděl jsem, že RS může udělovat napomenutí. To má v kompetencích? Kde to najdu?
Nrenda1965 - Profil | Út 12.4.2011 13:25:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NJarda Š. - Profil | Út 12.4.2011 13:14:22
Ntuzemak - Profil | Út 12.4.2011 13:07:57
NMalda512 - Profil | Út 12.4.2011 13:05:17
Nrenda1965 - Profil | Út 12.4.2011 13:02:27
Ntuzemak - Profil | Út 12.4.2011 13:02:26
NMalda512 - Profil | Út 12.4.2011 13:00:40
NMalda512 - Profil | Út 12.4.2011 12:59:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Minulí rok RS zjistila při kontrole že rybáři nemají proškrtnutý řádek.Byli dva a mohlo jím být kolem 50 let. Bylo jen napomenutí.
Ta samá RS o 3 dny později sebrala jinému rybáři papíry za ten samej prohřešek.
Hříšník měl 17let.
Ntuzemak - Profil | Út 12.4.2011 12:56:49
Nkopr69 - Profil | Út 12.4.2011 12:55:30
Nrenda1965 - Profil | Út 12.4.2011 12:54:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ze své praxe mohu uvést,že dnešní právní úprava spíše umožňuje odebrání rybářského vybavení,než povolenky.Tvoje povolenka k lovu musí být do 5 pracovních dní u toho.kdo ti ji vydal.Podle mého názoru by jsi měl podat stížnost na neoprávněný postup ze strany rybářské stráže k úřadu,který rybářskou stráž ustanovil do funkce.Na krajském svazu je vedena evidence podle čísla které bude napsané na povolence.U organizace se odvolej na ustanovení zákona o rybářství.jestliže jsi měl v pořádku číslo revíru,pak se nejedná o závažné přestoupení zákona a bližších podmínek pro výkon rybářského práva. Pokud podáš stížnost a prokáže se pochybení stráže,tak mu oprávnění odejmou na pořád a budete mít pokoj.Stížnost musíš podat písemně. Nezapomeň Tam uvést takové drobnosti,jestli měl odznak na viditelném místě a zda se Ti prokázal průkazem. Většinou To tito lovci lidí nedělají.Zdar
NMalda512 - Profil | Út 12.4.2011 12:54:22
NWIN - Profil | Út 12.4.2011 12:35:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Papíry mne vrátily za 2 dny a řekly že si s toho nemám nic dělat,že ten pán zabavuje povolenky na potkání.
A myslím si že nemít peán je větší průser než si blbě zapsat revír.
NJovánek - Profil | Út 12.4.2011 12:27:46
Ntuzemak - Profil | Út 12.4.2011 12:21:52
NSven - Profil | Út 12.4.2011 12:10:11
Za uvedené přestupky samozřejmě může RS povolenku zadržet (nikoli odebrat, což je v kompetenci kárného orgánu MO) a odeslat do 5-ti dnů tomu, kdo povolenku vydal.
Tyto obě záležitosti obsažené v BP mají zároveň oporu v prov. vyhlášce k ryb.zákonu.
Míra, vyprošťovač háčků atd. jsou sice ve vyhl.197/2004 vyjmenované jako povolené prostředky k lovu ale z dodatkem o možnosti jejich předpisu uživatelem revíru.
Podobně i celoroční hájení vybraných druhů ryb je v prováděcí vyhlášce k zákonu 99/2004 ošetřeno.
A to v § 15 odst.1, c)
.....jsou chráněny podle zvláštních předpisů 8) musí být šetrně vráceny zpět do rybářského revíru, v němž byly uloveny.... v tomto případě je oním zvláštním předpisem vyhl.395/1992Sb.příl.č.3
NJarda Š. - Profil | Út 12.4.2011 11:42:07
NJarcek - Profil | Út 12.4.2011 11:19:09
NBuBu99 - Profil | Út 12.4.2011 11:07:52
Nšmudla - Profil | Út 12.4.2011 11:02:12
No dvojitýho nelsona jsi nenasadil, třeba by to zabralo a obměkčilo jeho tvrdé a nemilosrdné srdce a napsal by ti jen zápis napomenutí nezapsaný podrevír a při dalším prohřešku bys měl při kontrole zaděláno na malér.
NJarcek - Profil | Út 12.4.2011 10:13:54
NJovánek - Profil | Út 12.4.2011 10:07:11
NSven - Profil | Út 12.4.2011 0:41:15
Dole jsem to jasně rozvedl. Sven - ® Po 11.4.2011 12:11:15
Nkopr69 - Profil | Út 12.4.2011 0:31:38
NJarda Š. - Profil | Út 12.4.2011 0:18:15
Nkopr69 - Profil | Út 12.4.2011 0:10:26
NAti - Profil | Út 12.4.2011 0:05:12
Nb.gun - Profil | Po 11.4.2011 23:59:39
NJarda Š. - Profil | Po 11.4.2011 23:37:34
Nb.gun - Profil | Po 11.4.2011 23:23:43
Kolega andy.rybar má uveden v kartě rok narození 1983, loví od roku 1996. Pokud si dobře pamatuji, tak ještě Rybářský řád ČRS pro rok 2004 povinnost zapsání docházky na revírech mimopstruhových neobsahoval, ta je uvedena až v Bližších podmínkách výkonu rybářského práva na revírech ČRS od roku 2005 dále...
NJarda Š. - Profil | Po 11.4.2011 22:45:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkladenskyrizek. - Profil | Po 11.4.2011 22:27:03
NJarcek - Profil | Po 11.4.2011 22:15:09
Nkladenskyrizek. - Profil | Po 11.4.2011 22:13:00
NCoDu - Profil | Po 11.4.2011 22:04:53
NVenca888 - Profil | Po 11.4.2011 21:52:59
NJovánek - Profil | Po 11.4.2011 21:48:22
NJarcek - Profil | Po 11.4.2011 21:43:34
Kde to žije - všechna témata
13:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1765
12:19NRybáři vs ochránci přirody 76
11:29NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 27
10:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












