- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
16.Duben = den D
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Njehla - Profil | St 20.4.2011 9:32:22
NŘízek 29,76 - Profil | Út 19.4.2011 21:07:16
:-)))))))))))))))))
NButchi - Profil | Út 19.4.2011 20:54:51
Díky za hezkou fotku. A taky za potvrzení, že je to mlíčák. Podle té barvy a praporce jsem si to myslel. Taková krásná ryba.
NSalmo1 - Profil | Út 19.4.2011 20:32:34
NStopař - Profil | Út 19.4.2011 18:16:33
NMikšík- jen jednou - Profil | Út 19.4.2011 8:23:17
Nprvnak - Profil | Út 19.4.2011 8:19:26
Letos poprvé jsem si zakoupil pstruhovku. Jsem z okolí Pardubic. Můžete mi prosím poradit, kam se vydat na pstroužky?? Chytám na přívlač, bez protihrotu. Prosím poraďte!!
Díky a Petrův zdar!!
NSalmo1 - Profil | Po 18.4.2011 23:57:41
Na co se v mládí napíchneš pak ve stáří ignoruj.
NSalmo1 - Profil | Po 18.4.2011 23:45:09
NŘízek 29,76 - Profil | Po 18.4.2011 23:35:57
ale těm velkejm místním pd věřim a tudiž musim věřit vlastně všemu:-))
NSalmo1 - Profil | Po 18.4.2011 23:30:13
Nmildas - Quinn - Profil | Po 18.4.2011 23:26:44
NSalmo1 - Profil | Po 18.4.2011 23:24:21
NŘízek 29,76 - Profil | Po 18.4.2011 23:22:41
nicméně bych to sem takhle nepsal, vypadá to potom, že je vlastně všechno v pořádku, že řeky sou plný ryb, jen mi je neumíme chytit, což je pravda tak na pul....
Nmildas - Quinn - Profil | Po 18.4.2011 23:20:55
Ano, je uplne zbytecna.
NSalmo1 - Profil | Po 18.4.2011 23:19:30
NŘízek 29,76 - Profil | Po 18.4.2011 23:18:43
na druhou stranu-sem přesvědčenej vo tom, že je tam dost velkejch duháku, ty taky skoro nikdo nechytá, jenže velkej duhák je uplně jiná liga než velkej lipan....
každopádně Ti držim palce, rád se nechám přesvědit o opaku, ale do 10 chycenejch ryb 40cm + považuji tuhle naší diskuzi za zbytečnou:-))
NTOKR - Profil | Po 18.4.2011 23:11:49
Nmildas - Quinn - Profil | Po 18.4.2011 23:05:41
NSalmo1 - Profil | Po 18.4.2011 22:59:22
NŘízek 29,76 - Profil | Po 18.4.2011 22:50:30
NButchi - Profil | Po 18.4.2011 22:48:18
NSalmo1 - Profil | Po 18.4.2011 22:45:51
NŘízek 29,76 - Profil | Po 18.4.2011 22:36:18
NButchi - Profil | Po 18.4.2011 22:33:00
Přiznávám, že moje formulace byla poněkud kostrbatá. Nemám tak velký přehled, co se týče generačních křivek a tak dále, samozřejmě jsou silné a slabé roky. Nicméně v té řece musí nejprve něco zbýt, aby se mělo co rozmnožovat.
NMates PB - Profil | Po 18.4.2011 22:27:43
NSalmo1 - Profil | Po 18.4.2011 22:25:52
NŘízek 29,76 - Profil | Po 18.4.2011 22:24:38
Nmildas - Quinn - Profil | Po 18.4.2011 22:23:08
Bosanac: samozrejme.
NButchi - Profil | Po 18.4.2011 22:16:32
Udivuje mě jedna věc. Jeden rok tam byli, ryb o generaci mladších, dejme tomu kolem těch 37 bylo také dost - tím myslím, že je bylo i vidět. Další rok už ani ťuk. Podle mě se to vymlátilo, protože byl problém chytit rybu přes 35 a ve vodě nebylo vidět nic.
NBosanac - Profil | Po 18.4.2011 22:14:56
Nmildas - Quinn - Profil | Po 18.4.2011 22:14:14
Nmildas - Quinn - Profil | Po 18.4.2011 22:13:09
Velikost ale odpovida prirozene smrti.
Nmildas - Quinn - Profil | Po 18.4.2011 22:09:07
To byli osmileti lipani (mozna devitileti) a to uz je za udavanym maximem. Proste neprezili zimu. To je zdaleka nejpravdepodobnejsi duvod, proc tam nejsou.
NButchi - Profil | Po 18.4.2011 22:04:32
Filet má doma někdo jiný a ryba už stejně není. :(
NButchi - Profil | Po 18.4.2011 22:03:44
Největší měl 50 přesně. Přeměřen. Ano, skutečně to bylo možné. Ne všechny jsem měřil, když už ano, 45 většinou měli. Byla to jedna velikost, jsem ochoten připustit odchylku 1-2 centimetry minus i plus u jednotlivých ryb. Narážel jsem na to, že tam z těch ryb nezbylo nic, a stal se z toho hon na můj metr.
Npepa-č - Profil | Po 18.4.2011 21:55:09
NPike - Profil | Po 18.4.2011 21:52:59
NPike - Profil | Po 18.4.2011 21:44:57
NButchi - Profil | Po 18.4.2011 21:40:35
Bohužel pro ryby a pro lidi, kteří se u vody nechovají podle rybářského řádu. Tím myslím, že si nemusí za každou cenu odnést 3ks ryb každou docházku.
NButchi - Profil | Po 18.4.2011 21:39:29
Opakuji, byla to jedna sezóna. Sešly se podmínky, štěstí. Ryby se tam vymlátily, protože to je malá řeka a ty nájezdy nezvládla.
NButchi - Profil | Po 18.4.2011 21:37:24
V tom já s tebou souhlasím. Na velké řece to nebude žádná sranda. Na malé řece to je o něčem jiném, protože přesně víš, kde ta ryba stojí. Navíc přálo štěstí. Nebyla to běžná ryba a už nikdy nebude. Pravděpodobně došlo k nedorozumění. Netvrdím, že jsem na každý hod chytil lipana 45. Tvrdím, že se dalo chytit víc, než jednoho za docházku. A za tím si stojím.
NZN - Profil | Po 18.4.2011 21:32:15
jen vrozená slušnost mi nedovolí říct, že mi Ohře i Vltava mohou políbit .... :-)
Jen si pořád myslím, že nás za tu nohu taháš. Tím hůř pro ryby.
Nmildas - Quinn - Profil | Po 18.4.2011 21:06:12
Si myslim.
Nmildas - Quinn - Profil | Po 18.4.2011 21:03:50
Tvuj prispevek jsem pochopil, jen to numero mi prastilo do oci.
Stopar: vyjma jedne se dnes daji v podstate vyjmenovat vcetne presnych mist. Co je kormoran, je to s lipanem bida. A to je to pritom ryba, ktera si velmi rychle umi pomoci.
NButchi - Profil | Po 18.4.2011 21:02:24
Jak vidno, pokud to není Ohře nebo Vltava, nechce tomu nikdo věřit. Tím lépe pro ryby.
Nberlinan - Profil | Po 18.4.2011 20:54:47
Navic povolenky stoji o dost vice nez u nas, takze asi opravdu jen ty severske zeme.
Nberlinan - Profil | Po 18.4.2011 20:46:19
Nmedvěd - Profil | Po 18.4.2011 20:42:07
Nberlinan - Profil | Po 18.4.2011 20:31:12
i pokud treba svaz existuje, nema takove pravomoce, navic ve svazu potom pracuji lide, kterym nejde jen o penize...a nakrmeni davu...
NPike - Profil | Po 18.4.2011 20:25:23
Npepa-č - Profil | Po 18.4.2011 20:20:02
ha..
NTukan - Profil | Po 18.4.2011 20:16:47
Je to jenom a jenom v naší národní povaze. Bohužel.
NButchi - Profil | Po 18.4.2011 19:27:00
Už se stalo. Sám jsem tomu nevěřil. Byl to jednoroční boom - zezačátku ryby kolem 45, potom kolem 35, a teď je problém chytit mírovou rybu. Stačilo půl roku. Stejně už jsou ty časy pryč, takové ryby už nikdy nechytím. Tady bych rád podotkl, že se takové ryby nárazově vyskytnou tam, kde je nikdo nečeká. Ale nikdo mi to nevezme. Přesvědčovat tě o tom nebudu, každopádně nemám potřebu se vychloubat - můj příspěvek byl o něčem jiném.
Nmildas - Quinn - Profil | Po 18.4.2011 19:21:22
Kde to žije - muškaření
8:08NPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
PáNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53136
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













