Lipno a Hněvkovice

Zdravím všechny kolegy rybáře. Už jste někdo letos zkusil chytat na Lipně a Hněvkách ? A s jakým úspěchem.

kamet - Profil | Po 28.3.2011 21:42:37

douša 23-mas SZ

    douša 23 - Profil | Po 28.3.2011 21:30:58

    kamet >> V které oblasti jsi byl jestli to není tajné.

      kamet - Profil | Po 28.3.2011 21:25:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      nedele Hnevky 5 kapru za hodku 40-55 zima vlny vitr

        douša 23 - Profil | Po 28.3.2011 21:12:56

        Tak co, nikdo ?