Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NArachnos - Profil | Út 30.4.2024 9:10:07

Hledal jsem univerzální proutek k feederu a plavacce a a po tryznivem rozhodovani jsem poridil Korum trilogy. Uprimne jsem nadsenej nahazovani v pohode, zdolavani luxusni! Vypada to, ze to bude nejvytizenejsi prut. Opravdu univerzal! Od lehky kaprariny, pres feeder az tezkou plavacku. Hodne povedenej kousek!

    NPatrolGR - Profil | Ne 28.4.2024 9:44:34

    Ghoost >> Tak rozměr hlavy je u 22'' 50x55 hloubka po šev 60 v nejnižším místě 80 cm

      Ncoatnick - Profil | Pá 26.4.2024 18:22:31

      Goďák >> už jsem byl asi 10* o hlavu kratší.. Princezna je krutačka

        NGoďák - Profil | Pá 26.4.2024 17:40:50

        coatnick >> Toho prince bych rád viděl🤓🤣🤣🤣

          Ncoatnick - Profil | Pá 26.4.2024 17:38:56

          Ghoost >> těžko to bude někdo znát, ty korumacke hlavy nejsou přece jenom síťky na motyle, ne každá tyč je k tomu vhodna. Sáhl bych bych po korumacke, mám jich asi 4, nebo po nějaké osvedcene.
          Taky mám 2-3 tyce co se na Korum hlavy nedají použít, holt počáteční neznalost a snaha ušetřit...
          Víc neporadim nám tady vnučku a musím dělat prince

            NGhoost - Profil | Pá 26.4.2024 15:46:42

            A náhodou někdo tuhle tyč v 3,2m nemáte k té hlavně zvládne to ta tyč?
            https://www.tropicfishing.cz/podberakova-tyc-mistrall-lamberta-teleskopicka/

              Nvisage - Profil | Pá 26.4.2024 14:39:29

              PatrolGR >> ale má menšie očká

                Ncoatnick - Profil | Pá 26.4.2024 14:29:09

                coatnick >> Podběráková Hlava Korum Floating Fast Net Head Latex 56cm

                  Ncoatnick - Profil | Pá 26.4.2024 14:25:59

                  Ghoost >> zkouším hledat v mejlu, co jsem vlastně koupil. Ta tyč k tomu byla tahle, a je docela pevná
                  Opportunist XTND Handles K0380025 1.8M

                    Ncoatnick - Profil | Pá 26.4.2024 14:20:55

                    Ghoost >> mám ji od listopadu a moc jsem ji neprověřil, kromě toho že shne docela rychle i v zimě. Primárně ji mám na vláčku a na soulacku okolo vody, kupoval jsem ji aby se mi vešla dovnitř korumacka tyčka co se dá složit okolo půl metru. Ta už se slevě není😂.
                    22 musí na ryby do 70 stačit. Na 99 % používám tu dole uvedenou Middynu.
                    Jinak bacha existují 2 varianty latex a nevím, a pak se také začal dělat ten kloub snad kovový. Ale tam byla 2* větší cena. Měl jsem z toho hlavu v pejru.

                      NPatrolGR - Profil | Pá 26.4.2024 13:49:28

                      Ghoost >> Podběrák mám na chatě, rozměr budu vědět až večer, ale kupoval jsem tu 22´´ a 70 kapr úplně v pohodě. Je dost hluboká.

                        NGhoost - Profil | Pá 26.4.2024 13:35:38

                        PatrolGR >> mohl bych poprosit o rozměry? Bude ta 22" stačit a nebo raději vzít větší? Na ryby do 70cm cca

                          NPatrolGR - Profil | Pá 26.4.2024 13:00:11

                          visage >> Je pogumovaná https://www.chytil.cz/podberakove-hlavy/floating-fast-net-head-latex/ Je super jen to zachytávání ploutví mě štve.

                            Nvisage - Profil | Pá 26.4.2024 12:32:37

                            PatrolGR >> ja len aby bola pogumovaná , ak korum má

                              NPatrolGR - Profil | Pá 26.4.2024 12:30:44

                              visage >> Super ale není to KORUM.

                                Nvisage - Profil | Pá 26.4.2024 12:20:44

                                PatrolGR >> zato mám Middy Black Match Ltx , pri tej sa mi to nikdy nestalo

                                  NPatrolGR - Profil | Pá 26.4.2024 11:02:03

                                  Ghoost >> Mám jí asi rok a zatím super. Více méně tam není nic co by se mohlo podělat. Akorát se hrozně chytají hřbetní ploutve kaprů do síťky.

                                    NGhoost - Profil | Pá 26.4.2024 10:15:31

                                    Pánové nevlastní někdo z vás náhodou tuto podběrákovou hlavu? Co ten mechanizmus vydrží nebo máte nějaký jiný typ na podběrákovou hlavu

                                    https://www.nasoutokushop.cz/korum-podberakova-hlava-fast-net-head-22-akce

                                      NPredy - Profil | Čt 25.4.2024 6:48:35

                                      Reznik76 >> budu jí časem dávat na bazar, ale může to ještě nějakou dobu trvat.

                                        Nvisage - Profil | St 24.4.2024 9:42:16

                                        Reznik76 >> ja mám túto a asi sa tiež už nevyrába