Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

E.T. - Profil | Út 4.12.2018 13:33:43

MKulicka >> To je realita. Bohu žel :-)) Nejlepší je když si kaprolovec v bivaku pouští na tabletu v noci porno :-))))))))))))))))))))))

    MKulicka - Profil | Út 4.12.2018 13:31:35

    E.T. >> Já přes léto jednu nebo dvě plechovky nosím. To co popisuješ ty, už je trochu jiného:)

      E.T. - Profil | Út 4.12.2018 13:29:51

      Kučík >> Nechápu poč to k vodě tahají!!!?? Docela rád bych někdy na tohle téma dostal vysvětlení. Protože to vůbec nechápu. Víš co je taky super?? Když otevřou auto a poslouchají rádio z auta. Taky moc pěkný.

        Kučík - Profil | Út 4.12.2018 13:25:49

        E.T. >> Já si pivo rád dám,ale lidi co si myslí že chci poslouchat jejich hudbu mi pijou krev.

          E.T. - Profil | Út 4.12.2018 13:24:47

          MKulicka >> Jo jo mám na ně pouzdra. Taky by jsi nepoznal že jsou vůbec chytaný. Vlastně sundavám vše. Moc času mi to nezabere vše navázat a nachystat. Mám v tom už praxi.

            Kučík - Profil | Út 4.12.2018 13:23:01

            MKulicka >> Krmítka chladit nepotřebuju.Na ně schánim Korum ITM Tackle Pouch tak kdyby ho někdo viděl dejte vědět.

              E.T. - Profil | Út 4.12.2018 13:22:56

              Kučík >> Já na rybách pivo ani jiný alkohol nepiji. Přijde mi to jako divný zlozvyk z dob minulých. Pak už stačí jen stolek z umakartu a rádio :-)))) Toho jsem byl na Berounce také několikrát svědkem. Jezdil jsem na místo kam jezdil pravidelně starší pár z Kladna. Paní neustále dolévala pivo z petky svému manželovi. Pán za dvě hodiny usnul a pani chytala za něj a poslouchala u toho dechovky. Takové 5 hodinové poslouchání dechové hudby na tobě zanechá následky :-)))))))))))

                MKulicka - Profil | Út 4.12.2018 13:18:05

                Kučík >> Koukám, že máš pro něj stejné využití jako já:))

                  MKulicka - Profil | Út 4.12.2018 13:17:11

                  E.T. >> Aha:) Korum mám rád, ale zas tak ortodoxní nejsem. Ty sundaváš navijáky a nosíš je zvlášť?

                    Kučík - Profil | Út 4.12.2018 13:12:41

                    E.T. >> Já do něj dávám plechovkoví pivo přesně se tam vejde dam to pod auto.

                      E.T. - Profil | Út 4.12.2018 13:10:37

                      MKulicka >> Děkuji ti pěkně za tip :-)) Ale do batohu od Korumu mi smí jedině příslušenství Korum :-)))) Teda krom pouzder na navijáky Daiwa :-) Od Fox jsem měl nějakou mikču a tričko. Měl jsem to oblečení cca 3 krát na sobě. Po vyprání to vypadalo jako by mě na rybách napadl pitbul :-)) Vše se páralo :-)) Fox mi do baráku nesmí!

                        geni3ds - Profil | Út 4.12.2018 13:08:26

                        MKulicka >> dík za info

                          MKulicka - Profil | Út 4.12.2018 12:55:23

                          E.T. >> Na krmítka je dobrá FOX Royale Lead And Bits Bag

                            E.T. - Profil | Út 4.12.2018 12:51:41

                            Kučík >> Chci jí spíš na krmítka :-)) Na jídlo mám spešl chladicí tašku do auta. Ale je super to zase jo.

                              MKulicka - Profil | Út 4.12.2018 12:49:05

                              geni3ds >> Nelze, opěradlo má pevně danou polohu. Nastavitelné je až u verze deluxe.

                                Kučík - Profil | Út 4.12.2018 12:21:26

                                E.T. >> Ta chladící taška je dost dobrá a pěkně pasuje do batohu jako všechno od Korumu.

                                  E.T. - Profil | Út 4.12.2018 11:46:04

                                  Pořád je co dokupovat :-)

                                    geni3ds - Profil | Út 4.12.2018 11:37:09

                                    Měl bych dotaz, dá se nastavit poloha opěradla na Korum X25 Accessory Chair? Myslím to malé, ne deluxe... Na obrázcích nějak postrádám aretační šroub opěradla nebo to má nějaký jiný systém? Dík za odpověd.

                                      E.T. - Profil | So 1.12.2018 8:30:07

                                      Willow >> Tak s 45g jsem nikdy nechytal :-)) Na Berounce 60-80g+futro. Bez problémů jsem s krmítkem B přehodil až do kopřiv :-))) Ty 1,5lb jsou spíš poctivě 1,7lb. Korum by mohl "přitvrdit" ve značení prutů. Proto jsem už několikrát psal že ty 2,25lb jsou klacky spíš na Dunaj nebo na jarní povodně :-))

                                        E.T. - Profil | So 1.12.2018 8:25:48

                                        geni3ds >> Díkes za recenzi.