Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Ngeni3ds - Profil | Pá 30.11.2018 22:52:46

E.T. >> na první pohled příjemně překvapil svým zpracováním. Očka Pěkně v lajně. Lakování ucházející. Jediné co mě se mě moc nelíbí a na origo fotkách to jde vidět jen velmi málo, je utnutí lakování asi 50cm od konce rukojeti, viz. foto. Zbytek prutu v matu. Ale jinak jsou nádherné, nad rukojetí pouze 10mm tlusté. Nádhera. Uvidíme jaký bude real. Ještě k nim objednám navijáky axis až budou skladem na AD.

    NWillow - Profil | Pá 30.11.2018 22:45:34

    E.T. >> Ty máš 1.5lb experty?Kolik hodí krmelec? 45g i s náplní.? Dík

      NE.T. - Profil | Pá 30.11.2018 21:41:24

      geni3ds >> Hoj, jak ke na tom ten prut se zpracováním?

        Ngeni3ds - Profil | Pá 30.11.2018 7:16:29

        Udělal jsem si radost na černý pátek něco málo objednal v Anglii na AD... Korum Ambition quiver 11ft, pouzdro Five Rod quiver a ruckbag ale ten je ještě na cestě...

          NKučík - Profil | Čt 29.11.2018 9:55:03

          ondras76 >> Jasný každýmu vyhovuje něco jinýho a to je dobře.

            Nondras76 - Profil | Út 27.11.2018 9:19:52

            Kučík >> mam je 4 roky a nedam na ne dopustit, barbel cast jsem ani nikdy nevytahl. Chytam 90% Labe s 100g krmitkem a jsem s nimi nad miru spokojenej. Me se zas ta feedrova cast moc libi, "zadna zvejka". Dal jsem pryc vsechny feedry a mam jen tyto.

              NKučík - Profil | Ne 25.11.2018 20:34:59

              E.T. >> Ani pořádně nevím.Asi jako když potkáš člověka a víš že kámoši nebudete.Je pravda že moc šancí nedostali,divně se mi snima nahazovalo a ta feedrová část mi vůbec neseděla.

                NE.T. - Profil | Ne 25.11.2018 20:00:46

                Kučík >> No vidíš. Já ty starší Theorky marně sháním už nějaký pátek. Proč ti nesedli?

                  Nfheavy - Profil | Ne 25.11.2018 19:20:11

                  Kučík >> 2,2lb zadnej extrem pro toho kdo je zvyklej chytat na proudu s 200g XH mne to prijde jako MH,)))ale jsou fakt dobry,jemnejsi nepotrebuju na to mam dost feederu .beru to jako takovej meziclanek na mista kde mne staci 360cm,

                    NKučík - Profil | Ne 25.11.2018 19:18:13

                    E.T. >> Chci je převážně na Berounku.Měl sem THEORY BARBEL 12'0 2.25lb starší model.Moc mi nesedli.

                      NKučík - Profil | Ne 25.11.2018 19:16:52

                      fheavy >> vím že je máš nevěděl se lb

                        NE.T. - Profil | Ne 25.11.2018 19:10:40

                        Kučík >> Mám. Měl jsem je jednou u vody. Hrozný polena. Tak na vodu typu Dunaj. Na Labe a Berounka stačí bohatě 1.75lb. Odchytal jsem letošní sezónu s 1.5lb. Ty jsi famózní :-)

                          Nfheavy - Profil | Ne 25.11.2018 18:38:17

                          E.T. >> to sice nevim ale v tehle kategorii mam jasno,Xperty si necham jsou dobry ale dal se v tehlekategorii rozvijet neminim,nedava mne nic navic oproti mym XH .

                            Nfheavy - Profil | Ne 25.11.2018 18:36:35

                            Kučík >> mam nekolikrat jsem tady daval i report s lovu naposled cca 3 tydny z reky.

                              NKučík - Profil | Ne 25.11.2018 18:23:10

                              fheavy >> čau ty máš ty ex.2,2?

                                NE.T. - Profil | Ne 25.11.2018 18:03:05

                                fheavy >> Letos budou jako barbel pruty Century Aramalite MK3 2.25lb :-))

                                  Nfheavy - Profil | Ne 25.11.2018 17:51:35

                                  E.T. >> Xperty jsou dobry pruty ale ani ty 2,2lb nejsou zadny Hard Core,pouze tuzsi barbely,zacinate byt z te jemnoty nejaci rozmazleni))))

                                    NE.T. - Profil | Ne 25.11.2018 17:48:19

                                    Kučík >> Nebudou. Podle komentáře na videu budou mít o něco menší hardcore akci než Xperty. Já budu brát ty 1.75lb a 2.25lb. Ale až na konci prosince. Další akce bude 25-26.12

                                      NKučík - Profil | Ne 25.11.2018 17:34:50

                                      E.T. >> Ty mě zajímali 2,2lb budou asi utahováky.

                                        NE.T. - Profil | Ne 25.11.2018 17:32:31

                                        Kučík >> Tak na AD je nově od včerejška mají :-)) Ale ty 1.75lb jsou už vyprodaný. Škoda.