Kalhoty s kšandami

Kolegové, rád bych si pořídil kalhoty s kšandami na rybařinu. Napiste mi prosim sveho favorita, ktereho uz mate ozkouseneho. Diky moc za pomoc
Autor diskuse: Mára85 - Profil , 21.3.2011 všeobecné - náčiní, doplňky
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NHP - Profil | Po 21.3.2011 20:15:55

Mára85 - >> Musím se přidat k roveroj, vzor 95 a k němu kšandy možná někde i za dvacku. :-)

    Nfofo - Profil | Po 21.3.2011 20:10:49

    Mára85 - >> taky jsem to řešil tak,že jsem si vybral kalhoty ,které mi sedly a kšandy jsem si k nim dosadil-jen bacha na kšandy s tim klipem-ty vystřelujou. Já mám kšandopéry na knoflíky a jsem v klidu

      NMarekB - Profil | Po 21.3.2011 15:58:58

      pepa-č >> Díky moc to jsme potřeboval vědět..:)

        Nboyscout - Profil | Po 21.3.2011 15:58:22

        Mám tyhle a jsou opravdu super. Hlavně když je venku kosa :-)

          Npepa-č - Profil | Po 21.3.2011 15:56:25

          MIPS >> MarekB - 21.3.2011 15:52:37 >> lopatičky mají taky - Obi, Břenda, v podstatě všude.

            NMarekB - Profil | Po 21.3.2011 15:52:37

            pepa-č >> Wostrá lopatička je za příplatek nebo už je součástí balení?

              Npepa-č - Profil | Po 21.3.2011 15:51:26

              s kšandami nosím klasické pracovní modráky vzor krtek.

                NMarekB - Profil | Po 21.3.2011 15:49:59

                Používám s velkou oblibou tyto kalhoty.Červená barva je pto to kdybych se zatoulal někde v lese aby mě lépe našli.Mají dokonce nohavičku z odrazkou což je velká výhoda při pobytu na silnici.

                  Nrover - Profil | Po 21.3.2011 15:44:31

                  Mára85
                  Loni jsem tento problém vyřešil vojenskýma maskáčema vz. 95 a k tomu odepínací šle za 25,- Kč, vše v "army" výprodeji. Za pár kaček celkem hodně muziky :-)

                    Nretrívr - Profil | Po 21.3.2011 15:19:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Mára85 - >> Já bych se neomezoval je na kalhoty s všitými kšandami, zužuješ si výběr. Vhodných druhů kšand je mnoho. Příjde mi, že v létě jsou i moc teplé, protože mají většinou kus laclu na záda. Pravda je, že to oceníš na podzim.Přeju dobrý výběr.Já jich mám víc, teď zkouším pracovní maskáčové, zatím nevím.

                      Ndraveček - Profil | Po 21.3.2011 15:09:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Mára85 - >> Ahoj,kromě nejteplejších dnů v roce používam s oblibou soupravu Ural 5000 od DOCa,ve které jsou právě kalhoty se kšandami.Navíc v zimě pod ně stačí dobré thermoprádlo a je ti teploučko.
                      http://www.doc-fishing.com/1/516/ural5000-rybarska-​nepromokav.html