Střelecké ohřívátko a všechno kolem něj

Ahoj, používáte střelecké ohřívátko na ruce? Co se vám do něj nejvíce osvědčilo jako palivo? (cena/doba hoření) Čím jinak řešíte zmrzlé ruce, zvlášť teď na jaře?
14 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nkaňka - Profil | Po 21.3.2011 19:22:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

KralOskavy3 >> To moc neřeš , rover je tak trochu jiný ale myslel to tak že Ginkgo zlepšuje krevní oběh , paměť a co já vím ,co všechno , tím pádem se ti budou líp prokrvovat končetiny a nebudou ti mrznout :-))
http://cs.wikipedia.org/wiki/Jinan_dvoulalo%C4%8Dn%​C3%BD

    NKralOskavy3 - Profil | Po 21.3.2011 18:33:07

    rover >> Jak to myslis?

      Nrover - Profil | Ne 20.3.2011 23:09:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      KralOskavy3 - >>
      Čaj z Ginko Biloby, ...nic úspěšnějšího zatím neexistuje !

        Nfrutys - Profil | Ne 20.3.2011 23:02:41

        Zkoušel jsem toto ohřívátko,ale velkou nevýhodou je,že při použití tech.benzínu načichneš smradem ze spalin.Je to cítit po celém oblečení a hlavně na rukou,což u rybaření dost vadí.Zkoušel jsem i líh.Také funguje,vydrží míň,ale hlavně tolik nesmrdí.

          NJenda117 - Profil | Ne 20.3.2011 21:33:06

          Nezkoušel jsem to, ale je to podobné jako benzin do zapalovače, tam taky nemůžeš dát technický benzín. Nejenže smrdí a rychle se vypařuje, ale i špatně hoří.

            NSven - Profil | Ne 20.3.2011 21:29:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Nkaňka - Profil | Ne 20.3.2011 21:24:55

              Jenda117 >> A zkoušels tam nalít ,,obyčejný" technický benzín ?

                NJenda117 - Profil | Ne 20.3.2011 21:01:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Jde o to, že tam probíhá chemická reakce a ta je závislá na přesném složení náplně. Hřeje určitě víc než 12 hodin a plechovka Zippo benzínu je asi na pět použití.

                  Nkaňka - Profil | Ne 20.3.2011 20:16:53

                  Jenda117 >> Čau , jsem se na něho díval , říkáš že hřeje bez problémů ? Jak zhruba dlouho , uvedené je myslím 12 hodin . A ještě technická , proč se do toho nesmí dát technický benzín ale jenom origo Zippo ?

                    NJenda117 - Profil | Ne 20.3.2011 20:09:29

                    Mně se nejvíce osvědčil Zippo ohřívač, jenom se do toho nesmí dát technický benín, ale pouze originální náplň.

                      Nwuddy - Profil | Ne 20.3.2011 20:04:55

                      Já používám jako ohřívatko - RUM v horkém čaji :-D

                        Nsplavek - Profil | Ne 20.3.2011 20:02:35

                        Něco takového mám,dostal jsem to kdysi k narozeninám.Palivo je technický benzín.Hoří to hodně dlouho(myslím,že v návodu je až dest hodin),ale mě se to neosvědčilo a nenalezl jsem k tomuto nějaké kladné city.Takže nepoužívám.Možná,taky jsem líný,do toho doplňovat ten benzín a taky ty výpary jsou i cítit.Cenu nevím,byl to dar.Použil jsem to,snad jen jednou.

                          NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 20.3.2011 19:29:39

                          Ahoj, loni jsem koupil něco podobného v armyshopu. No když to hoří tak to docela hřeje ale bohužel jen málo kdy shořel celý uhlík, a to jsem koupil originální určené přímo pro tenhle ohřívač.

                            NŠiban - Profil | Ne 20.3.2011 19:19:59

                            určitě znáte hřejivé polštářky. to se mi asi osvědčilo nejvíce. http://www.zbozi.cz/items?q=h%C5%99ejiv%C3%A9%20pol​%C5%A1t%C3%A1%C5%99ky&r=tab&thru=&itemType=new&sId=​g1xs_UYGwTlQ-XVsEWGz ale když je nouze, postačí i obyčejné rukavice :D