- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak velký mrazák potřebuje rybář?
Jak velký potřebuje rybář mrazák( řekněte třeba jaký máte Vy a kolik prostoru je zaberou ryby - nárazově či dlouhodobě).
Jestli máte kombinovaný nebo jen na ryby pultový kam se vleze i zabijačka. Uvítám finty a triky jak nepomíchat nástražní mražené rybky (Tchýni přítelkině odnesla na nedělní oběd mražené ocásky z jelců a cejnů (nepoznala kapra))a to bylo pak stěžování co jsem jim to poslal, že samá kost a ploutev, že byli o suchém chlebu) .
Vítány jsou i příspěvky kaprařů, kteří mrazí smradlavé ingredience, šneky a jiné potravy pro rybu domácí.
Flame wars=kartičky a gumování.
Na ryby potřebujete jak velký mrazák?
A) Nemrazím, ač bych rád(nic nechytím nebo toho beru jen zanedbatelné množství -do 10ti kg /ročně).0%
B) Mrazit nepotřebuji, jelikož jsem Eskymák a lednička je všude kolem.0%
C) Chytám ryby již zmražené a zpracované.0%
D) Stačí mi do 20litrů0%
E) Stačí mi 21-60 litrový0%
F) Stačí mi 61-120 litrů0%
G) Mám hodně koulí a ryby neberu a tak potřebuju velký mrazák (121-180 l)0%
H) Ryby jsou jedovaté, jím radši vepříky kuřata a kravičky protože jsou pěkně naporcovaní.0%
I) Mrazím jen zeleninu, jsem vegan, vegetarián a vegeta0%
J) Mrazím kobylky a jiné hmyzáky, ryba je kamarád a kamarády nemrazím.0%
Od 29.3.2011 hlasovalo 0 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nosud - Profil | St 23.3.2011 17:56:32
NVisionPajaBaits - Profil | St 23.3.2011 17:44:13
Nsiri - Profil | Ne 20.3.2011 14:21:00
Nkosvi - Profil | Ne 20.3.2011 13:18:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NEnigma - Profil | So 19.3.2011 18:16:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPellon - Profil | Pá 18.3.2011 22:49:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NCarpeater - Profil | Pá 18.3.2011 22:41:42
NMIROSLAV-JEDLIK - Profil | Pá 18.3.2011 22:30:48
NRybatorstr - Profil | Pá 18.3.2011 12:20:48
Ntuzemak - Profil | Pá 18.3.2011 12:13:57
NRyboun - Profil | Pá 18.3.2011 10:11:48
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 10:08:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
a řádně nasolená bukem odehtovaná flákotka potěší tělo i ducha...
NOlgoj Chorchoj - Profil | Pá 18.3.2011 10:01:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nšmudla - Profil | Pá 18.3.2011 9:33:01
Vem kopí a vyraz na nejbližší pastvinu pro pěknou flákotu červenýho masa z neploutvonožce chlupatýho rohatýho nebo kvičícího žvířátka.
Proto třeba já osobně radši bacím šupináčka než riskovat krk při lovu bizonů :) A té krve to by mi asi taky vadilo.
Šikovný lovec vlastně nepotřebuje mrazák vůbec žádný. S tím uzením se říká že uzené je přesolené a né moc zdravé na každodenní konzumaci(dehty a jiné chemikálie z kouře).
NSmetana - Profil | Pá 18.3.2011 9:31:43
Doma máme ve sklepě klasickej pulťák,takže vždycky vyhážu maso a šoupnu tak koule :-))
NOlgoj Chorchoj - Profil | Pá 18.3.2011 9:00:51
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 8:57:36
podle mě je nejlepší konzervace masa, nejen rybího - uzení......
Nšmudla - Profil | Pá 18.3.2011 8:51:14
NRyboun - Profil | Pá 18.3.2011 8:50:40
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 8:44:55
NJarda 2004 - Profil | Pá 18.3.2011 8:42:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nšmudla - Profil | Pá 18.3.2011 8:32:55
Já mrazím na jaře plotice na celý zbytek roku do podzimu(zvlášt jikry na polívku, plotice mrazím po 6 a 12ti kusech(na jednu a dvě pánvičky)). Nalovím březen - duben cca 15-20kg plotic(zamrazím tak 1/2 - 2/3), zbytek se sdlubne hnedka a a pak když je chuť na plotice tak stačí jen vytáhnout sáček a do hodinky se můžou servírovat. Kapry filetuju a víc jak 4-6ks neskladuju(přijede návštěva tak si nějakýho dicky vezmou). Z jiných druhů ryb mrazím jen občas nějaký cejny(vyjímečně- ty když už je nechci sníst hned tak vůbec neberu), tloušť se nehodí na mražení vůbec(pustit hned u vody nebo hnedka udělat zavináče). Z mé mrazákové dočasné osádky ještě mrazím štiku, candáta a okouny na vyjímečné příležitost pro fajnšmekry kteří pohrdnou ploticí či kaprem( a i pro sebe na mls).
Nástražní rybky jsou spíš vyjímka(moc mě nebaví čekat dlouho na záběr tak je často ani nepoužiju).
Z krmení mrazím jen občas zbytek krmení(zrovna včil mám zamražené co mi zbylo když jsem přijel k vodě a ejhle zamrznutá hladina).
NMIROSLAV-JEDLIK - Profil | Čt 17.3.2011 22:29:07
NFanax - Profil | Čt 17.3.2011 22:11:14
NIncognito - Profil | Čt 17.3.2011 22:00:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ntony.bobo - Profil | Čt 17.3.2011 21:48:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nfishsmoker - Profil | Čt 17.3.2011 21:38:20
NMIROSLAV-JEDLIK - Profil | Čt 17.3.2011 21:28:22
Nrover - Profil | Čt 17.3.2011 21:18:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Chce to pouze vychytat systém, ...roky praxe v tomto geniálním vynálezu pro dlouhodobé uchovávání čehokoliv mrtvého i organického slaví úspěch ! Není od věci těchto mrazících boxů v menším, či větším provedení mít více, odpadá tím problém s hladovou tchýní, ...popisek na "boxu" ohledně obsahu, případně popsaná cedulka vložená ke konkrétní zmražené "věci" není vůbec k zahození. Nutné je, při koupi těchto dlouhodobých zásobníků potravy pro cokoliv, sledovat energetickou náročnost přístroje, aby nadměrné zásoby v něm uložené zbytečně netahaly peníze z kapsy, potažmo nezvyšovaly dobou uložení svou aktuální hodnotu :-)
Nretrívr - Profil | Čt 17.3.2011 20:10:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - všechna témata
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...



















