- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je tohle samosek?
Je to samosek?
A) Ano94%
B) Ne6%
Od 12.3.2011 hlasovalo 240 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Mrknato - Profil | Pá 15.3.2013 15:09:46
(o)_(o) - Profil | Pá 15.3.2013 13:02:26
(o)_(o) - Profil | Pá 15.3.2013 12:22:59
Ale nejhorším sobcem je čilimník s funkcí hospodáře a RS s metodou WaMSK7024HC&R pracující jako státní úředník na odboru životního prostředí:-)
Mrknato - Profil | Pá 15.3.2013 12:06:43
Samosek ať již pružinový, nebo WaM neškodí přímo, stejně jako jedna cigareta. Škodí svou poptávkou, množstvím které pak následně devastuje jak zdraví, tak i biodiverzitu revírů. To je obojí prokázané. Člověk moudrý by to měl vědět a chovat se s tím vědomím.
Jak kuřáci, tak WaM kapraři jsou sobci. Proto by omezení, která je mají v tomto regulovat, měla být účinná a ne jen na papíře..... aby se neřeklo.
(o)_(o) - Profil | Pá 15.3.2013 11:56:19
Mě by třeba zajímala efetivita úspěšnosti záseku toho samoseku.
K určitým příležitostem by se to mohlo hodit:-)
Mrknato - Profil | Pá 15.3.2013 11:47:00
Mě by vážně zajímalo, kolik rybářů by použilo "pérový samosek" a kolik by zůstalo u toho novodobého, mimoháčkového s našponovaým vlascem, když by se zákaz použití systému samoseku z vyhlášky vypustil......
S tím samosekem je to podobný jako s kouřením. Všichni vědí, že to zdraví neprospívá, leckde je zakázaný ale cigarety se prodávají, protože to ekonomicky drží stát na nohou....
(o)_(o) - Profil | Pá 15.3.2013 10:14:42
Tak proč máš pořád problém s tím samosekem?...:-)
Mrknato - Profil | Pá 15.3.2013 9:53:33
Tak si říkám jestli jsme ještě jeden rybářský svaz, či jen kapřodojnosvaz, kterej má skoro všechny vody v republice, aby mohl hektarově zdůvodnit megatuty kapřů v ZP a nad plán, které mizí a nebo je někdo furt převáží, sakuje, zneužívá. Pak ale lov 24 K70 samosekem na můčky, nedává smysl...... Požitek, to jo..... a vo tom to je.
(o)_(o) - Profil | Pá 15.3.2013 8:54:29
Mrknato - Profil | Čt 14.3.2013 16:12:30
Pak je otázka, co je vlastně blbě......
(o)_(o) - Profil | Čt 14.3.2013 15:36:18
Mrknato - Profil | Čt 14.3.2013 15:06:20
Když se může "sportovní rybář" vzdálit od udic a ryba se mu přesto "chytí", tak to není ani sportovní a ani lov.....
Je to to samé jako šňůry, pytlačky, saky, vrše........ pak zrušme všechny tyto zakázané způsoby lovu a bude klid......
(o)_(o) - Profil | St 13.3.2013 11:17:56
unudle - Profil | Út 12.3.2013 8:47:55
šmudla007 - Profil | Út 12.3.2013 8:40:46
Mi není proti srsti žádná rybolovná metoda, když to vede k plnému vezírku krásných ryb a vůbec by mi nevadilo kdyby díky mě byl mimoháčkový samosek zakázán (jako nadměrně účinná metoda lovu vedoucí k vydrancování ryb z revírů.. a tudíž nutnosti ji regulovat).
Kaprařina bez samosekové montáže už není kaprařina ale normální rybařina. Pípáky bych byl taky pro zakázání, když vrčí baitruner tak to vidím a slyším, nemusí to slyšet i rybář na protějším břehu.
Wamp - Profil | Po 11.3.2013 21:14:25
GRUPA - Profil | Po 11.3.2013 21:09:39
šmudla007 - Po 11.3.2013 16:24:30
Tady jde o kaprařinu jako takovou, ne o ten samosek. Má předchozí reakce se netýká hlavní otázky, za to se autorovi omlouvám.
Ať ti to hrrčííí.......
Wamp - Profil | Po 11.3.2013 21:01:43
MOBIDIK - Profil | Po 11.3.2013 20:59:01
GRUPA - Profil | Po 11.3.2013 20:55:02
Ať ti to hrrčííí.......
tichy blazen - Profil | Po 11.3.2013 20:51:12
MOBIDIK - Profil | Po 11.3.2013 20:45:28
tichy blazen - Profil | Po 11.3.2013 20:44:20
tichy blazen - Profil | Po 11.3.2013 20:40:26
Mrknato - Profil | Po 11.3.2013 20:30:58
No a na základě tohoto, co jsem zmínil, by se mělo nahlížet na zákaz systému samoseku. To, co jsem vyjmenoval je systém a ty sám připouštíš, že nesekáš a neustupuješ k "lesu"...., protože to není potřeba, stejně jako užití nějakého překonaného "péra". Závěrem to tedy shrnu. Pokud by se v BP zakázal "masový" samosek předšponovaným vlascem a mimoháčkovou nástrahou, odpadlo by mnoho abnormalit..... K 70, nic by se masově nepřeváželo, velký kapr by se zase stal náhodným úlovkem, mohly by se snížit násady a míra kapra, nikdo by u udic neponocoval a snížil by se tlak na zavádění "pasáčků kapř profiRS"....... No a zase by mohlo být u vody hezky.....
Kde to žije - všechna témata
0:02Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoÚprava chodu woblerů. 10
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoLabe fishing store 18
PoStaré Česke rybářské vybavení 392
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoRybáři vs ochránci přirody 42
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











