Sukromny revir GRUNTY

Tento rok by som chcel nastivit tuto vodu s partakom, budem rad kazdej info.
Ako? kde ? kedy ? naco ?
Autor diskuse: Tóno - Profil , 23.2.2011 kaprařina - revíry, cestování

NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 22:04:25

šedý pes >> ty pako! Fakt už táhni odkud jsi dolezl! O tom jestli pouštím nebo nepouštím ryby nec nevíš a blbě kecáš.

    NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 22:03:09

    roman >> jo taky mám takovej pocit. Tenhle člověk je asi nemocnej.

      Nšedý pes - Profil | Ne 27.2.2011 22:02:59

      Argonites >> ale vymýšlíte si nějaká nová, pro sebe, s blábolem, že ryby pouštíte. Kam, to všichni tušíme.

        NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 22:02:37

        dandakl >> svazovka

          Nšedý pes - Profil | Ne 27.2.2011 22:02:00

          Tóno >> o to, že pravidla platí pro všechny. a není třeba tvořit pro každýho joudu nová. Nebo chceš, abys mohl jezdit na křižovatkách na červenou, výměnou za to, že budeš jezdit po dálnici 80? To je v podstatě to samý. Prostě jedna pravidla, komu se to nelíbí, sbohem, jděte jinam!

            NTóno - Profil | Ne 27.2.2011 22:01:50

            Argonites >> Na slovensku teda na zahori co wem nie je nikde horna miera co je velka skoda . a myslim si ze ceska republika je o mnoho dalej nez slovensko co ma velmi mrzi :(

              Nroman - Profil | Ne 27.2.2011 22:01:30

              Mám takový dojem že je tu adept na red cart ..ooo)))

                Ndandakl - Profil | Ne 27.2.2011 22:01:28

                Argonites >> tak to je samozrejme jina,to se neda nic delat,to je na uzemni svazu a nebo MO

                  NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 22:01:14

                  šedý pes >> ale my nejsme ti kteří ty pravidla porušují!

                    NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 22:00:03

                    dandakl >> no tak když jsou chráněný tak to je jasný. Ale třeba na Dyji 5 není horní míra kapra. A to by možná chtělo

                      NTóno - Profil | Ne 27.2.2011 21:59:23

                      šedý pes >> o co ti ide ?

                        Nšedý pes - Profil | Ne 27.2.2011 21:58:31

                        capr cib >> ty važ slova, nebydlím tak daleko od tebe.

                          Nšedý pes - Profil | Ne 27.2.2011 21:58:04

                          Argonites >> jsou daná pravidla, buď je budeš dodržovat, nebo jdi do hajzlu, na co několikerá pravidla. Mě na svý honění ega soukromáky, jdi tam. Nebo do prdele.

                            NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 21:57:21

                            šedý pes >> kamaráde tak na tebe fakt nemám slova! Když je někde diskuze a ty s něčím nesouhlasíš tak hned poslat něko do prd... ! Na takovýho Boba tu všichni cěkáme!

                              Ncapr cib - Profil | Ne 27.2.2011 21:56:02

                              Argonites >> šedivka to tu mrví celý den

                                Ndandakl - Profil | Ne 27.2.2011 21:55:26

                                Argonites >> ale ne kdyz jsou chraneny zakonou delkou od 40 do 70 cm to uz je kradez :) a samozrejme to nejosu jen gruty a tak jsou tady jiny piskovny R,H a tak

                                  NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 21:55:23

                                  šedý pes >> jaký nám vadí pravidla?! To jako to že bych si nesměl vzít rybu!?

                                    Nšedý pes - Profil | Ne 27.2.2011 21:54:57

                                    Argonites >> já na D5 nejezdím, tam vás je dost.

                                      Nšedý pes - Profil | Ne 27.2.2011 21:54:29

                                      Argonites >> ano, je to můj argument, vaše egohoničství se neslučuje se stanovami Svazu, děkujeme, odejděte. Třeba do prdele.

                                        NArgonites - Profil | Ne 27.2.2011 21:54:19

                                        šedý pes >> takovýchhle jako jseš ty je planá D5.