Pruty Dragon Express

Co říkáte na pruty Dragon EXPRESS a už jste někdo nějaký koupili? osobně mám zálusk na 2,75 s chvějivkou 2-12g http://www.rsp-fishing.cz/scripts/hledej.php?rz=1&retezec=Prut+Dragon+EXPRESS+
Autor diskuse: mscarp - Profil , 13.2.2011 dravci - náčiní, doplňky

Nsus1 - Profil | So 12.3.2011 14:19:02

Sethy >> OK.:-)

    NSethy - Profil | So 12.3.2011 13:47:22

    sus1 >> jen asi 2 hoďky, musel jsem dnes brzo ráno pryč.

      Nsus1 - Profil | So 12.3.2011 13:29:06

      Sethy >> Tys nebyl na sezení??po výstavě ?:-)

        NSethy - Profil | So 12.3.2011 12:39:29

        sus1 >> že váháš už od 6

          NSethy - Profil | So 12.3.2011 12:39:13

          Rytíř >> , SIOLA - 12.3.2011 6:47:17 >> U Mivardy, Grauvella, Savage gear tad - všude měly povedené proutky do cca 1500Kč. Přesné názvy si vážně napamatuju. Jak říkám, chce se to koukat i u jiných než známých firem.

            Nsus1 - Profil | So 12.3.2011 7:23:07

            Sethy >> Ty už seš takhle brzo vzhůru???:-))

              NRytíř - Profil | So 12.3.2011 7:14:58

              Sethy >> až tak?Jaky,kdyžtak klidně sz.

                NSIOLA - Profil | So 12.3.2011 6:47:17

                Sethy >> Např,pls ?

                  NSethy - Profil | So 12.3.2011 6:20:06

                  Taky jsem se na to včera na výstavě díval. Zpracovnání, design atd. - vše odpovídá ceně. Takže nic extra (spíš to nic), ale určitě poslouží. Ale daly se tam za tu cenu vybrat lepší proutky (ne draky). Chtělo se to jen nedívat po známých značkách a vzít někdy do ruky třeba i něco neznámého...

                    NMike1977 - Profil | Pá 11.3.2011 23:54:10

                    mscarp >> Ahoj, mám ho od února, a testoval jsem ho na dírkách (exot s takovým prutem co? :-) No pracuje naprosto výborně, blank i akce vynikající. Vážně si sic na dírkách "povodit" hodně bojového půlmetroveho duháčka.....a zároven otestovat proutek...doporučuji :-)

                      NRytíř - Profil | Pá 11.3.2011 21:12:40

                      kaňka >> na svazovy ryby akorat:-)

                        Nmscarp - Profil | Pá 11.3.2011 17:27:47

                        kaňka >> hlavně vázky,jako vždycky :)

                          Nkaňka - Profil | Pá 11.3.2011 17:12:24

                          mscarp >> A co s takovým tintítkem budeš chytat ? :-)))

                            Nmscarp - Profil | Pá 11.3.2011 16:11:15

                            dnes jsem si z Brna přivezl jedinné pozitivum a to tento prut 2-12g. v ruce skvělý,design a zpracování za 1 a další vlastnosti až 16.června.

                              NTransalp2 - Profil | Pá 25.2.2011 22:34:12

                              Mazzuty >> Ahoj
                              Při zdolávání najednou rup . Myslím asi skrytá vada v blanku . Těžko říct ...
                              Jo Varan je ale už moc velkej ..

                                NMazzuty - Profil | Pá 25.2.2011 21:55:43

                                Transalp2 >> A jak tě opustila Destina?Při zdolávání,nebo rupnul při náhozu?Sem tam jsou slyšet nářky,že jsou Dragony papírový proutky.Mám první,nemůžu soudit...uvidíme jak v mejch levejch rukách dlouho vydrží:))

                                Jinak Transalpa schvaluju,ikdyž bližší mi je ten Varan co máš v profilu:)

                                  NTransalp2 - Profil | Pá 25.2.2011 19:16:16

                                  SIOLA >> Destiny , ale to sem vlastně nepatří ... není to Expres ...

                                    NSIOLA - Profil | Pá 25.2.2011 19:12:20

                                    Transalp2 >> Jakej typ ti krup ?

                                      NTransalp2 - Profil | Pá 25.2.2011 19:09:48

                                      Mazzuty >> číňánek to asi po ránu nezvlád ...))) U mého zase blbě namotal blank a udělalo to co ? No křup ..... Ale šikovně , po záruce ..

                                        NMazzuty - Profil | Pá 25.2.2011 18:43:47

                                        SIOLA >> JJ u LB.Měl špatné poslední očko..vložka byla jak roztavená..prostě hrubá,ostrá...bohužel jsem si toho všiml až doma,tak jsem dnes letěl na výstavu znovu.Bral jsem poslední vystavenej..jinej už nemaj.