Pruty Dragon Express

Co říkáte na pruty Dragon EXPRESS a už jste někdo nějaký koupili? osobně mám zálusk na 2,75 s chvějivkou 2-12g http://www.rsp-fishing.cz/scripts/hledej.php?rz=1&retezec=Prut+Dragon+EXPRESS+
Autor diskuse: mscarp - Profil , 13.2.2011 dravci - náčiní, doplňky

NSIOLA - Profil | Pá 25.2.2011 18:38:57

Mazzuty >> Kupovals u LB Fish ? Co bylo za problem s proutkem ?

    NMazzuty - Profil | Pá 25.2.2011 18:32:58

    Taky jsem před chvílí na výstavě pořídil Express ve 2,45 2-12g....zrovna se mazlíme.Krásnej proutek!Bohužel nákup vyšel až napodruhé..první kousek jsem musel reklamovat.

      Nkura11 - Profil | Pá 25.2.2011 16:02:55

      Tak som vydel tu novinku express a musim povedat ze dragon opet nesklamal, v takej cene dost podarene palice, krasny matny cierny, decentny blank, ziadne cacky macky okolo toho, rucka je jednoducha delena, korok kvality ako mali mysterky takze menej kvalitny, pruty su vcelku dost rychle, maju velmi vela ociek, ktore sa postupne k spicke zhustuju cize prut bude mat dost zaujimavu akciu, najviac ma zaujali gramaze 20g potom 5-25 tusim a aj 7-30g, myslim ze su to dost solidne pruty a pre zaciatocnikov az luxusne za tu cenu...

        NTransalp2 - Profil | Út 22.2.2011 20:00:33

        lukas157 >> Tak ať ti slouží ! Rád si zase někdy koupím Dragona . Ale zatím mám plno ...

          Nlukas157 - Profil | Út 22.2.2011 19:46:40

          mscarp - >> vcera som si jeden kupil 270/ 5-25g a pozdava sa mi tak uvidime co ukaze sezona.....velmi solidne spracovanie, pekny blank, ziadny vidtelny nedostatok a prijemna cena....mne to uplne postacuje a som spokojny....tak rozmyslajte a nakupujte :D

            NDeProfundis - Profil | Út 15.2.2011 22:05:26

            Flip >> já to říkám furt, rozkládat si v bejváku prut je vohubu! A nebo jsi z lustru neměl čím vymetat pavouky? :o)
            Je to tak, i já měl v ruce klacky od Draků co mě dvakrát nenadchly, ať už akcí, nebo třeba nešťastným řešením sedla. A nikdy bych netvrdil, že jsou všespasitelný, oba víme kde mají poláci mezery... A pak je tu ještě Zelího faktor - každýmu na to ho*no co chytne, vyhovuje něco jinšího:-)

              NDeProfundis - Profil | Út 15.2.2011 21:57:53

              David. >> já jen, že věty o SN a poznámkách o materiálu atd. už jsou dle mě trochu pohádky. Nakoupí se série blanků jak na TD, Guide, Millenium atd. tak na HM a pak už bude jen rozdíl, jestli to motá mašina nebo člověk. Komponenty jsou stejný.

                NFlip - Profil | Út 15.2.2011 21:55:53

                DeProfundis >> Já už zlomil Dragony dva-jeden testovací prototyp co nám Dragoni dali do Švédů a potom ještě Black Huntera ,když jsem s ním praštil o lustr v obýváku:-))Testoval jsem těch prutů u vody hodně a pokaždé jsem s nima i lov dokončil.-Klika?
                Jinak pochopitelně chytám i na jiné značky.Teď tu mám nějakej Konger,Sportex,Berkley a Rainshadow a tvrdím ,že skoro v každé značce najdeš slušné klády a naopak sračky.

                  NDeProfundis - Profil | Út 15.2.2011 21:49:05

                  Flip >> však já vím:-) Zrovna Destinka má podle mě hodně rychlý blanky, jen by si měl Stroft uvědomit rozdíl mezi MF a XF - tam bude asi zakopanej čokl.
                  Jen tak mimochodem, já ještě v životě klacek nezlomil. Když si vzpomenu kolik nechtěných ran klacky od TD po HM dostaly, hlava mi to nebere. Ale jsem dítě štěstěny, tak to bude asi tím:-)

                    Nbombardák - Profil | Út 15.2.2011 21:46:31

                    Dík - přátelé, kamarádi...Počkáme.. Jinak ,, Davide " pokud máš ,, Černého lovce " nemusíš se jinde rozhlížet...

                      NDavid. - Profil | Út 15.2.2011 21:34:41

                      DeProfundis >> Nemám jiné typy od Dragona než ten Black a ani se po jiném nedívám takže je nemám až tolik zmáknuté.Jen jsem napsal co má ten můj klacek a že jsem spokojen.

                        NDavid. - Profil | Út 15.2.2011 21:31:09

                        bombardák >> Jen tak na okraj.Měl jsem pocit že stroft hází do jednoho pytle všechny typy prutů od Dragona tak jsem tady pouze napsal že jsou i lidé kteří jsou spokojení.Z chlubení jsem už dávno vyrostl.To s tím nemá co dělat.Vím že zadavatel chce info o jiném typu.

                          NMike1977 - Profil | Út 15.2.2011 21:09:32

                          Flip >> Ahoj, máš pravdu, chce to čas a prutohodiny, na solidní vyzkoušení a recenzi. Zatím mám tu čest s ním být 3+4 hod u vody (plavačka a smáčkování), a při zdolávání 45 cm duháka se choval na výbornou. Zážitek! Čas vše ukáže. :-) (2,45m - 2-12g)

                            NFlip - Profil | Út 15.2.2011 21:03:39

                            bombardák >> Myslím,že vzhledem k tomu že to vyběhlo teprve teď,tak na nějaké seriosní recenze je v podstatě brzo.V praxi ten prut snad ještě v žádných rukách nebyl.

                              NFlip - Profil | Út 15.2.2011 21:02:04

                              DeProfundis >> Víš že mi už rukama taky prošlo ledacos a tu inkriminovanou žvejkačku Destinu 2-14-240 cm jsem si dokonce ponechal a strašně rád na ní chytám.Není to žádnej utahovák ale nazvat jí žvejkačkou to už stálo docela dost odvahy a nebo chlastu v krvi.Je to vcelku svižnej klacek s akcí v kategorii MF.
                              Proto jsem byl zvědavej na tu přednášku o prutech a jejích rychlostech,když Kurovi bylo sděleno,že nemá nachytáno patřičné množství prutohodin:-))
                              Místo zasvěcení do toho problému se nám doslalo jiné přednášky na téma přisluhovačů-což je typická reakce odpovědi při absenci argumentů.:-)

                                Nbombardák - Profil | Út 15.2.2011 20:54:40

                                David. >> - občas, by bylo záhodné přečíst zadání otázky - Novinka Dragon Expres, kterou zadal ,, mscarp ".. Zatím jsem se dozvěděl o této novince víceméně kulový, akorát jsi nám zdělil ( několikrát) , že jsi vlastníkem prutu ,, Black Hunter " - který je fakt dobrý a Tvou reklamu pravděpodobně nepotřebuje... Jen tak na okraj..

                                  NDeProfundis - Profil | Út 15.2.2011 20:47:56

                                  David. >> moc to prožíváš:-) Fuji jsou i na TD, i na Destince atd... mám i nějaký to HMko, takže bych asi poznal rozdíl:-)

                                    Nkura11 - Profil | Út 15.2.2011 20:45:03

                                    Bambus... T.maniak >> bambus - 15.2.2011 20:42:29 >> ghosta mam aj ja a som velmi spokojny je to prijemny, kvalitny prut... mam ho na pstruhy, som rad ze je to celkom pekny parabolicky prut... krasne tlmi vypady, zvlada aj skutocne velke ryby... naj zatial amur 87m na rohlik :-)))

                                      NDeProfundis - Profil | Út 15.2.2011 20:45:00

                                      Stroft >> ale bobek! Občas to nemusí být jen o posluhovačích, jak máš vsugerováno. Objektivní a vyvážený názor? Myslím, že zadavatel otázky není tak bohatej, aby byl pro něj dost hodnotný názor uživatele, který se k prutům chová jako ke spotřebnímu zboží. A obecně po představě chování se k prutům jako ke spotřebnímu zboží, mám pocit, že je nerelevantní nějaké srovnání s jinými značkami. To bys musel každým prutem stejnou silou švihnout třeba o hranu loďky:-) A abys nenabyl zcestného dojmu, nemám jen klacky od Draků:-)

                                        Nafjee - Profil | Út 15.2.2011 20:43:02

                                        Bambus... T.maniak >> bambus - 15.2.2011 20:42:29 >> Si s ním nahazuješ na zahradě ne?:D