Pruty Dragon Express

Co říkáte na pruty Dragon EXPRESS a už jste někdo nějaký koupili? osobně mám zálusk na 2,75 s chvějivkou 2-12g http://www.rsp-fishing.cz/scripts/hledej.php?rz=1&retezec=Prut+Dragon+EXPRESS+
Autor diskuse: mscarp - Profil , 13.2.2011 dravci - náčiní, doplňky

NOrion24 - Profil | Pá 7.10.2011 20:47:42

eXecutor >> Nato Ti nikto asi neodpovie...lebo je to tohto rocna novinka, ale za mna na snuru ten prut neni.....

    NeXecutor - Profil | Pá 7.10.2011 20:00:20

    Chcem s opytat , bude sa dat vlacit s Expressom aj na pletenu snuru ? lebo ako tak citam tak ma obycajne SIC ocka nie Fuji , chcem vediet ci po urcitom case sa ocka od snury neznicia ? mam na plane 275,4-20g

    http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/privlacove/p​rut-dragon-express-2-75m-4-20g

    vopred vdaka za odpoved.

      NTransalp2 - Profil | Po 26.9.2011 13:04:10

      Orion24 >> co jsou pořádnější očka ... toť otázka ... Nezdá se mi ,že by ty Fuji co mám na dragonu byli nějakej zázrak ... normální očka ...oproti Sic klasice se mi zdají i slabší konstrukce ...

        NOrion24 - Profil | Po 26.9.2011 11:32:10

        siri >> sak ja som kludny....Expres je nizsia trieda...GS je uz prut s poriadnejsimi ockami a celkom ina kategoria...myslim ze ten rozdiel v cene je evidentný

          Nsiri - Profil | Po 26.9.2011 11:06:49

          Orion24 >> Netusim... :) Kliiid, jen jsem postouchl kolegu Butchiho - ten jede v jinych cenovych relacich. ;)

            NOrion24 - Profil | Po 26.9.2011 10:45:35

            siri >> vies kolko stoji?...Express?..cely prut?
            BAvime sa o Fuji ockach

              Nsiri - Profil | Po 26.9.2011 10:33:33

              Orion24 >> Mam nekolik stavenejch prutu, vzdy s top kvalitou ocek - byt od trochu jinych znacek (REC, Hopkins & Holoway) - a argumentace cenou ocek u nasobne drazsich klaciku mi prijde vzdycky pomerne legracni... ;)

                NOrion24 - Profil | Po 26.9.2011 10:24:20

                siri >> kvalitne ocka su drahe...dost drahe

                  NOrion24 - Profil | Po 26.9.2011 10:23:53

                  Butchi >> Nemusi mat kazdy nato peniaze

                    Nsiri - Profil | Po 26.9.2011 10:21:24

                    Orion24 >> Co muze stat takova sada ocek - resp. o kolik je drazsi... ;)

                      NButchi - Profil | Po 26.9.2011 9:37:31

                      Orion24 >>
                      Když prut, tak s pořádnyma očkama, ne? :-D

                        NOrion24 - Profil | Po 26.9.2011 8:44:18

                        Butchi >> ale tam mas dvojnasobnu cenu, fuji ocka, atd :-)....to je ina relacia

                          NButchi - Profil | Po 26.9.2011 7:15:50

                          Vřele doporučuju Dragon Guide Select Tiny 2.7 2-10g.
                          Luxusní proutek.

                            Nprochy96 - Profil | Po 26.9.2011 6:50:59

                            jyrki >> jj dík

                              Njyrki - Profil | Ne 25.9.2011 22:36:26

                              prochy96 >> bez problemov..ja mam 2,75 4-20g a utiahne toho dost

                                Nprochy96 - Profil | Po 5.9.2011 16:19:20

                                trochu to tu oživim ....
                                Co říkáte na tendle ? chci s nim tahat woby maximálně 6-7cm
                                http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/privlacove/p​rut-dragon-express-2-45m-5-25g

                                  Nmscarp - Profil | St 10.8.2011 15:38:37

                                  TM >> dlouhá není,teda aspoň pro mě ne a chytá se mě s něma pěkně,já jsem spokojený

                                    Nmscarp - Profil | St 10.8.2011 15:36:13

                                    stone >> s touto gramáží ne.Já mám 2x 2,75cm 2-12g. s chvějivkou,nej ryba zatím sumík 75cm v řece o průtoku ,,250kubíků" a 7-30g zatím nej sumec 107cm

                                      NTM - Profil | St 10.8.2011 13:33:56

                                      stone >> Zbytečně dlouhá rukojeť a je to celkem hadice (nic víc, nic míň) - osobní zkušenost za ca dvoudenní rybolov s tímto cajkem.

                                        Nstone - Profil | St 10.8.2011 7:19:24

                                        Zdravím, nemáte někdo osobní zkušenost s Dragon EXPRESS 2,70m 5-25g ?
                                        http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/privlacove/p​rut-dragon-express-2-70m-5-25g-2