Pruty Dragon Express

Co říkáte na pruty Dragon EXPRESS a už jste někdo nějaký koupili? osobně mám zálusk na 2,75 s chvějivkou 2-12g http://www.rsp-fishing.cz/scripts/hledej.php?rz=1&retezec=Prut+Dragon+EXPRESS+
Autor diskuse: mscarp - Profil , 13.2.2011 dravci - náčiní, doplňky

Nbambus - Profil | Út 15.2.2011 20:42:29

David. >> ja sem taky s ghost bustera nadsenej :-)


ale at si kazdej kváká :-)

    Nzelí - Profil | Út 15.2.2011 20:41:11

    David. >> hele já to moc neresim.Proste mi ty pruty sedej a vic to neresim,ale mluvim o HMkách.Nevím jak se pruty okolo dvojky chovaj a uz vubec netuším jestli praskaj ci jsou zvejkojidní.Kazdy si muze vybrat co chce a za kolik chce,věc každeho soudruha.

      NDavid. - Profil | Út 15.2.2011 20:40:54

      Bambus... T.maniak >> bambus - 14.2.2011 21:01:22 >> Já nevím jestli jsou super všechny pruty od Dragona ale ten Black Hunter nemá chybu.Jenže taky stojí jiné boby než co tady bylo kritizováno.Moc lidí si tak drahý prut nekoupí takže nemůžou ani objektivně ohodnotit takový prut.

        NDavid. - Profil | Út 15.2.2011 20:37:11

        Stroft >> No ale důvěra z tvé strany vůči Dragonu musela být obrovská když jsi měl od nich tolik prutů:-))) Třeba si k němu ještě najdeš cestu až tady někdo zlomí třeba 5x nějaký St.Croix nebo Sage či NorStream

          NDavid. - Profil | Út 15.2.2011 20:32:47

          zelí >> No vždyť to říkám.Já mám Black Huntera a je to požitek při chytání.Jasně že nemůžu srovnávat to co tady několikrát zlomil stroft :-))) s Black Hunterem.Už jen proto že Black Hunter je ručně stavěný šperk a ty jeho isou nějaká sériovka.Tím nechci říct že by byl sériový prut špatný.U Black Huntera si můžeš být jistý že je vše opravdu od FUJI.Jak sedlo tak i očka.Navíc tím že je to ručně stavěný speciál tak má i svoje identifikační číslo pod kterým oni mají přesné složení materiálu aby v případě zlomení byli schopni vyrobit naprosto stejný kus jako byl ten před tím protože ani dva jedné série pruty nejsou úplně stejné a vždy ty díly k sobě dopasovávají jestli je ta akce tak jak má být a když to sedí tak oběma dílům přidělí stejné id. číslo.Není nic co bych mohl Blackovi vytknout.Rukojeť super sedlo od Fuji super očka od Fuji taky super a povrchová úprava taky na vysoké úrovni.

            Nbambus - Profil | Út 15.2.2011 20:31:46

            Stroft >> kazdy to ma jine :-)


            nikomu se ale nic nevnucuje :-)

              Nbambus - Profil | Út 15.2.2011 20:31:15

              SIOLA >> asi nic neumej :-)

              mne neprask zadnej :-D

                NSIOLA - Profil | Út 15.2.2011 20:27:28

                Hele a jak se vám ty dragony zlomí ? Během zdolávání, prut v záklonu , nebo švihem při náhozu ?

                  NStroft - Profil | Út 15.2.2011 20:26:49

                  Je mi zcela jasné že vest diskuzi zde na MRK nikam nevede a fa Dragon je tak široce zastoupen, že si vždy najde své boxery a posluhovače. Prostě říct svůj názor je nebezpečné. Mě je to šuma fuk jen že zadavatele otázek nedostanou objektivní a vyvážený názor či zkušenost. To, že se s náčiním nijak nemazlím je všeobecně známo, je to pro mě spotřební zboží, některé vydrží víc některé méně. To které vydrží víc je pro mne jistě cennější, bohužel Dragon do těchto cennějších nepatří. Asi tak.

                    Nzelí - Profil | Út 15.2.2011 20:15:23

                    Stroft >> teda chlape mužu ti říci,ze do tedka jsem si myslel ze největší nemehlo na Dragony jsem jen JÁ. Je vidět ze jsem se mylil,ty lameš tyčky k rajčatům po třech kusech a já rovnou HM 80ky taky po třech kusech.Ovšem Ghost,nebo Black Hunter jsou u mě zatím ty nejlepší klacky co jsem měl v pazouře.Nesmím s nima,ale mlatit o kovovou mostní konstrukci.
                    Jsem rád že v tom nejsem sám:-)))

                    p.s.jak jsem psal níže,je jedno na co to hovno chytnem.

                    p.s.a ted k tématu:ty pruty na baneru se mi ale libí.

                      NDeProfundis - Profil | Út 15.2.2011 20:09:27

                      Flip >> Petře já se ti divím:-) Snažit se vést diskuzi s někým, kdo zlomí 3 ze 4 klacků - není to tak trochu sebemrskačství?
                      Stroft - ® Po 14.2.2011 13:42:57 - myslím, že tato část je asi za vše dostateně vypovídající:-)

                        Nkura11 - Profil | Út 15.2.2011 19:59:17

                        Stroft >> zjavne netusis o com hovoris...

                          NFlip - Profil | Út 15.2.2011 19:40:25

                          Stroft >> povídej rád- si to také poslechnu:-)))

                            Nmscarp - Profil | Út 15.2.2011 19:15:32

                            SIOLA >> nooo,to jsem chtěl slyšet ( vidět )

                              NSIOLA - Profil | Út 15.2.2011 18:55:52

                              Dostal jsem echo na FB RSP, že novinky budou na stánkách LB FISCH na obou výstavách.

                                NStroft - Profil | Út 15.2.2011 18:50:18

                                kura11 >> Možná za dvacet let až se trošku prochytáš, pochopíš rozdíl mezi ostrým prutem a žvejkou.:-)

                                  NCarchy - Profil | Út 15.2.2011 16:17:09

                                  Destiny 2-14g mam a je to jedinej Dragon co jsem si nechal.Řadu Destiny jsem měl čtyři pruty.Myslim,že 2-14g rozhodně žvejka neni.
                                  U všech Destin mi ale cvakaly očka(nejvíc první od rukojeti) což bylo slyšet i při švihnutí prutu při náhozu.Asi nekvalitní tvrdej lak(lepidlo) co nepruží.Odlepil se od blanku a při kmitání prutu cvaká.Tohle mi dělaly všechny pruty od Dragona.Možná je to blbost,ale tohle mě dost od jejich prutů odradilo a polskej výrobek krom woblerů bych si už asi nekoupil.Radši jsem našetřil a koupil si pruty od prestižního výrobce.Nejsem tak bohatej abych si kupoval levný věci...

                                  K tomuhle myšlení se musí ale dopracovat každej sám...:o)


                                  Korek žumpa,blank OK(žádnej Dragon jsem nezlomil)Myslim,že se kolem toho dělá zbytečně moc vomáček...

                                  Můj názor,kterej nikomu nevnucuju...

                                  :o)


                                  Edit:Ještě mi přijde dost divný,že na prutech kolem 1200kč jsou komponenty Fuji(očka,sedlo).Jestli jsou teda originál,tak je logický,že se musí na těch prutech šetřit někde jinde,protože za málo peněz hodně muziky je pro mě podezřelý....

                                    Nkura11 - Profil | Út 15.2.2011 15:53:12

                                    mscarp >> mozna buduci tyzden budem vidiet novinky expres a mozna aj fishmaker tak dam info... zatial som to nevydel tak nemozem hodnotit... je to predsa novinka...

                                      NFlip - Profil | Út 15.2.2011 15:46:28

                                      mscarp >> nikdo se nedohaduje ale jinak omluva.

                                        NFlip - Profil | Út 15.2.2011 15:45:48

                                        kura11 >> asi:-))) a nebo taky násada od smetáku -do 14 gramů:-)))