Pruty Dragon Express

Co říkáte na pruty Dragon EXPRESS a už jste někdo nějaký koupili? osobně mám zálusk na 2,75 s chvějivkou 2-12g http://www.rsp-fishing.cz/scripts/hledej.php?rz=1&retezec=Prut+Dragon+EXPRESS+
Autor diskuse: mscarp - Profil , 13.2.2011 dravci - náčiní, doplňky

Nmscarp - Profil | Út 15.2.2011 15:45:07

tak pánové,žádné dohadování a k tématu

    NFlip - Profil | Út 15.2.2011 15:44:00

    Stroft >> Nikdo nechce nikoho urážet-ale pokud někdo bude tvrdit o Destině 2-14gr ve 240 že je to žvejkačka tak si naběhnul na poměrně ostré vidle sám.

      Nkura11 - Profil | Út 15.2.2011 15:43:09

      Flip >> pre dakoho asi rychli znamena jerk :-)))

        NFlip - Profil | Út 15.2.2011 15:41:57

        kura11 >> nemám co k tomu dodat víc-podle mne představa žvejkačky je na míle vzdálená Destině 240 2-14-nu což každej jsme nějakej:-(

          Nkura11 - Profil | Út 15.2.2011 15:35:44

          Stroft >> 2-14 myslim ze ziadna zvejka nie je.. je to dost rychli prut a ze je ohybny je zvejka??? asi si mylis pojem rychly a tvrdy... destina je rychlejsia ako TD zasa je to prut urceny skor na pstruhy a tam je tuhe rahno nahovno... YD 3-14 bol trocha pomalsi ale napisat zvejka je total sprostos... zvejka je pezon

            NStroft - Profil | Út 15.2.2011 15:29:52

            Flip >> 2-14 240cm. Co je žvejka ti snad nemusím vysvětlovat. Urážet je snadné ale já se k Tobě nepřidám, to už mám dávno za sebou. Pozdravuj P.CH

              NFlip - Profil | Út 15.2.2011 13:46:25

              Stroft >> Destina a žvejkačka?No pokud na prut do 15 gramů pověsíš 50 gramový pilkr-tak se nedivím ,že se ti tak jeví a že se dokonce i zlomí-Možná prutům nerozumím ale opravdu nevím jakou Destinku máš na mysli-a že jsem jich měl těch Destinek v ruce požehnaně.
              Možná by bylo taky dobré vysvětlit co si pod pojmem žvejkačka představuješ .

                NSethy - Profil | Út 15.2.2011 13:37:58

                SIOLA >> sportex - aspoň to na videu tak vypadá.

                  Nsumcen 2 - Profil | Út 15.2.2011 13:30:49

                  >>stroftpreferuji rychlý pruty,což se u Dragonů nižší cenové kategorie říct nedá,mám STING hm 69 275cm, 4-18g a snese opravdu hodně

                    NStroft - Profil | Út 15.2.2011 13:21:32

                    Flip >> Ještě né, neb poslední činopolak je žvejkadlo- Destiny, které pro jeho "akci" využívám jen zřídka. Ale mít slušnou zásobu železných násad na lodi není na škodu, nikdy nevíš koho potkáš:-)

                      NSIOLA - Profil | Út 15.2.2011 13:19:50

                      Mimochodem, co to zlomil D.Havliček na videu Chytáme přivlačí 2 ?

                        NFlip - Profil | Út 15.2.2011 12:37:42

                        Stroft >> ty už jsi amputoval i ten čtvrtý?-že máš takovej interes.:-)))

                          Ntucnak11 - Profil | Út 15.2.2011 12:32:35

                          Transalp2 >> Ve švecku se prodavaji dost no skandynavi jak tak hceš vědět,take ve Švecku Dragon vyhral test byl na 1-nim mistě Berkly 2 Šhima 3 Deklasoval Dragoš tak mlada firma renomovane stare firmy o třydu.A to v takovych pruteh jak jisou Milenium.

                            NSIOLA - Profil | Út 15.2.2011 12:18:29

                            eXecutor >> Zajimavé. To můj zájem zpět přivádí k Guide Tiny, pro mé smáčkování. Ted už jen ho někde potkat v krámě na ošah.

                              NStroft - Profil | Út 15.2.2011 11:17:00

                              Flip >> Už jsem se v konzumu ptal a kovové násady nemají. Prosím, kde je nakupuješ?

                                NFlip - Profil | Út 15.2.2011 9:22:39

                                Zlomit jakýkoliv prut může každý.Dva pruty taky-třetí už je na pováženou.Nicméně pokud někdo přerazí v relativně krátké době 4 kousky-tak mu patří do ruky krumpáč-ovšem se železnou násadou,protože těch dřevěných násad by spotřeboval celou otep:-)))

                                  Nnovas32 - Profil | Út 15.2.2011 9:09:32

                                  mno..... nezavisle na tehle diskuzi jsem ten Dragon Express poridil, 2,7m 10-35g. uvidim. bohuzel nejsem v situaci, kdy bych sahl do kapsy, tahal tisicovky a neresil, jestli koupim prut za 3 nebo za 6 tisic... vyzkousel jsem od Dragonu obyc. musak, mam levnou chvejivku Mystery za par korun a nemuzu jim nic vytknout, vyjma toho, ze mi chvili trvalo, nez jsem si u te chvejivky zvykl na hodne tuhy spodek prutu. tak az to bude aktualni, dam sem info, jaky z nej mam dojem.

                                    NeXecutor - Profil | Po 14.2.2011 23:29:25

                                    Od Dragonu co mam oblubeny prut je rada Guide Select. Ma robustne steny blanku , preto je aj trosku tazsi ale myslim ze je to fakt parada prut na velke ryby .. aj co som pozeral filmy od Firmy dragon ako chytjau stuky vo svedsku kazdy jeden co bol na lodi chytal na Guide select a obcas klasicky Team Dragon ale povacisnu filmu Guide .. krasne zdolavania a upieranie do prutu pri viac nez 1m stukach .. krasa tie pruty zvladaju dost vela ...

                                      Nstizostedion - Profil | Po 14.2.2011 23:23:48

                                      Bambus... T.maniak >> bambus - 14.2.2011 21:01:22 >> Tak, tak ja tvrdím to isté :-)))

                                        NSIOLA - Profil | Po 14.2.2011 22:45:54

                                        JJ. Dělená rukojet. Co je u ní za problém ?