- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Spro Strategy Tycoon 3,9m/3,5lb 3díl
Zdravím, potřeboval bych poradit s tímto prutem. Poprvé si chci koupit děličky, zatím jsem vždy měl teleskopy. Mám tyhle pruty vyhlédnuté v jednom obchodě za slušnou cenu, ale nevím, zda nejsou zbytečně moc dlouhé a tvrdé. Chodím spíše na menší vody, ale také na větší přehrady. A nechci prut, který by při zdolávání např. 45cm kapra neměl téměř žádnou akci. V obchodě to já jako laik nepoznám. Budu rád za každý názor. Díky.
Autor diskuse: Ondris - Profil , 29.1.2011 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
levhan - Profil | So 5.2.2011 18:25:13
Martin... >> to je novej model musis dodat to experience ,mel jsem je
Martin... - Profil | So 5.2.2011 18:16:33
Kluci, který Spro má vínový blank? nějak si nemůžu vzpomenout a ani najít. Díky
Ondris - Profil | So 5.2.2011 16:23:33
Bloodworm >> 3lb, ale měl jsem v ruce i 2,75 a nepoznal jsem žádný rozdíl v tuhosti.
Ondris - Profil | So 5.2.2011 15:49:00
Tak už mám doma ty Alivia a jsou fakt super, uvidíme na jaře:) Měl jsem v ruce i tu Daiwu je to skoro totožný prut akorát je lesklý a trochu tvrdší. Nakonec jsem vybral ty Alivia tak doufám, že nebudu litovat.
roxtidy - Profil | Čt 3.2.2011 12:35:17
Ondris >> jeste je vcelku kladne hodnocena Daiwa Black Widow. BUde to si myslim hodne podobne tomu aliviu. JInak s 2,75tkou 100m nevim nevim
Ondris - Profil | Čt 3.2.2011 9:37:02
No právě, že nechci jít přes 3000 za oba pruty. A ty Alivia mají fakt super recenze myslím, že tady na mrku je má spousta rybářů a nenašel jsem snad žádný negativní ohlas snad jen, že jsou hodně měkké. A spousta lidí tady píše, že i s 2,75lb se dá hodit 100m. Mám o nich tady přečtené snad všechno a mám z nich fakt dobrý pocit. Opravdu nemají skoro žádná negativa :)
Kajman60 - Profil | St 2.2.2011 21:11:19
Ondris - >> a nevím do jaké cenové relace chceš až jít,ale souhlasím s -roxtidy ,ty Chuby jsou na úrovni,hlavně tyto :
http://www.tropicliberec.cz/kaprove-delene/prut-chub-outkast-50-carp-12ft-3lb
http://www.tropicliberec.cz/kaprove-delene/prut-chub-outkast-50-carp-12ft-3lb
Kajman60 - Profil | St 2.2.2011 21:01:41
Ondris - >> Ondřeji,pokud si chceš pořídit ty Alivia,jako pro začátek první děličky,nečekej že budeš moci s nimi "švihat"na velké vzdálenosti.A pro krmítko už vůbec nejsou vhodné(můj názor).Spíše snesou házení jen delším tahem,záleží jak chceš daleko a podle gramáže kterou si chceš koupit.Také ber v úvahu že Alivia jsou nejnižší řada sady Specimen.Sám jsem měl možnost vidět zlomený prut Forcemaster této řady,který je o tři stupně výše v této sérii a nevěřil jsem vlastním očím,jak byl ten blank tenký,nemyslím průměr ale tloušťku stěny.Hotový papír.Gramáž 3lb a vydržel jen pár docházek,cca 3měs. Blank na Tycoonech je úplně o něčem jiném.Tam je stavěn opravdu na velké vzdálenosti i s PVA...Tu recenzi jsi jistě četl,viz link níže. Tady jsou nové řady Shiman, ozn.P je zdolávací, L je házecí(tvrdší).
http://fish.shimano-eu.com/publish/content/global_fish/en/nl/index/Products_2011/rods_and_poles/specimen.html
http://fish.shimano-eu.com/publish/content/global_fish/en/nl/index/Products_2011/rods_and_poles/specimen.html
roxtidy - Profil | St 2.2.2011 20:40:44
Ondris >> to nebudou. Pokud bych ale ja dneska vybiral levny pruty, tak bych sel nejspis do chubu outcastu v 3lb. Ten se ohyba podle me dost ochotne
Ondris - Profil | St 2.2.2011 20:23:13
roxtidy >> No právě, že chodím na menší rybníky a chci začít jezdit hlavně na přehrady letos, takže asi vemu ty 3lb i kdyz vim ze se to da hodit i s 2,75, ale jstota je jistota.
roxtidy - Profil | St 2.2.2011 19:25:07
Ondris >> kolik potrebujes hazet? Pokud nehodlas hazet 100m tak 2,75lb alivio staci a ohne se pekne i pod 45cm kaprikem
Ondris - Profil | St 2.2.2011 19:12:39
Bloodworm >> No právě, že jsem měl ty 2,75 v ruce a ty mi přišly hodně měkké, ale ještě se jedu podívat na ty 3lb tak uvidím ale asi vezmu ty 3lb. Ještě se rozhodnu. Ale na 99% beru Alivia.
Martin Šrámek - Profil | St 2.2.2011 18:29:01
Ondris >> měl si ty alivia v ruce skoušel si tuhost nebo snima zatřepat? ja jsem je teda v ruce měl a sou teda dosti měke tzv. žvykačky :) ja taky pořizuju pruty 3,60 3lb trojdil, mivardi bud Emperor nebo Genesis.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKrátkodobá kaprařina x 10039
SoKyjský rybník, Džbán 50914
SoÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










