Liberec a okolí - revíry

Dobrý den
prosím o nějaké tipy na revíry v blízkém okolí města Liberec (mám mimopstruhovou povolenku) - prosím pouze svazovky
Autor diskuse: Kolda28 - Profil , 17.1.2011 dravci - revíry, cestování

krpatyCZ - Profil | Ne 8.7.2012 15:53:30

Majkyss >> Straž pod Ralskem ale každý den jezdím makat do proseče nad nisou

    Majkyss - Profil | Ne 8.7.2012 15:52:09

    groovy >> Kdo a co je sekáč? :)

      groovy - Profil | Ne 8.7.2012 15:40:12

      1Mara >>
      jasan vim že je sekáč, budu si dávat bacha a psát to v soukromkách

        Majkyss - Profil | Ne 8.7.2012 15:39:56

        groovy >> Vypadá to dobře,ale zkušenost nemám.Kolega ji má a má dobrej chod.Asi to taky okusím

          Majkyss - Profil | Ne 8.7.2012 15:37:28

          groovy >> To je plandavka?

            Majkyss - Profil | Ne 8.7.2012 15:36:28

            groovy >> Takto tahat popa by mě nenapadlo :)

              groovy - Profil | Ne 8.7.2012 15:35:17

              dotaz máte někdo zkušenost z rapala minnow spoon ???
              přemýšlím nad koupí

                1Mara - Profil | Ne 8.7.2012 15:33:33

                groovy >> Poslechni Iceho , je zkušenej a má pravdu .

                  Ledňáček (Iceman) - Profil | Ne 8.7.2012 15:32:17

                  groovy >> další možností je udělat si privátní otázku a pustit tam jen ty, co znáš a chceš. Pak si můžete psát jak hrdlo ráčí :-).

                    groovy - Profil | Ne 8.7.2012 15:30:14

                    1Mara >>
                    neboli vše psát v soukromkách !!!!!!!!!

                      groovy - Profil | Ne 8.7.2012 15:29:09

                      1Mara >>
                      sory zas jsem to provařil, musim si dávat bacha, musit to psát sivenovy v soukromkách

                        groovy - Profil | Ne 8.7.2012 15:27:57

                        Siven Polní >>
                        co pššt? :)

                          Siven Polní - Profil | Ne 8.7.2012 15:24:47

                          groovy >> Pšššt.....

                            groovy - Profil | Ne 8.7.2012 15:22:00

                            Majkyss >>
                            placa je tam hezky :) jen kdyby to takhle šlo na přehradě :)

                              Majkyss - Profil | Ne 8.7.2012 15:20:03

                              groovy >> Moc hezké :)

                                1Mara - Profil | Ne 8.7.2012 15:10:59

                                Majkyss >> Nazdar , mazej na fišky bude to lepší než tady tlachat o bolenech a atd.

                                  Majkyss - Profil | Ne 8.7.2012 15:09:32

                                  1Mara >> Nazdar Mařeno

                                    1Mara - Profil | Ne 8.7.2012 15:08:15

                                    groovy >> Jsem si myslel že jsme si rozuměli ..... :-(

                                      groovy - Profil | Ne 8.7.2012 15:06:16

                                      Majkyss >>
                                      jasan pod těma zdymadlama je nabyto no.lidi vědi že tam ty dravci jsou a chodí tam na ně, ale boleni ti tam lový pod nohama.je to pěkný

                                        groovy - Profil | Ne 8.7.2012 15:03:09

                                        Majkyss >>
                                        http://www.youtube.com/watch?v=YvOvClAKpHk
                                        mrkni na tohle jak se chytaj boleni na laby :)