- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Liberec a okolí - revíry
prosím o nějaké tipy na revíry v blízkém okolí města Liberec (mám mimopstruhovou povolenku) - prosím pouze svazovky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 20x v ignorovaných.
NTonskiller - Profil | Út 8.4.2014 18:33:59
NTonskiller - Profil | Ne 6.4.2014 9:21:12
Závod probíhá na vodě nedaleko Jablonného v Podještědí (nedaleko Liberce)
Vodu najdete pod názvem Valcha (jedná se o soukromou vodu)
NENÍ NUTNÁ POVOLENKA K LOVU (chytat může každý)
REGISTRACE NUTNÁ PŘEDEM (počet míst omezen)
Kontakt: A.Kupka@email.cz, 728 161 995
Sponzory akce jsou kaprařské firmy Imothep carpbaits a Mikbaits
Lov ryb bude na 1 udici s háčkem bez protihrotu
Pokud máte podložku pod ryby prosíme, aby jste si ji přivezli. Pokud nemáte bude stačit igelit 1x1m
Doporučujeme silnější vlasce (velikost ryb je značně rozmanitá) (plotice, líni do 50 cm, kapři do 15 kg)
Závod je rozdělen na 2 kategorie: malý rybník (Malá Valcha) : děti do 7 let
velký rybník (Velká Valcha) : od 7 do 15 let
Program: 7:30 - 8:30 prezence + los míst
8:30 - 9:00 zacházení s rybou a pravidla
9:00 start závodu (1. kolo)
11:30 konec prvného kola
11:30 - 12:30 svačina a relaxace :)
12:30 začátek 2. kola
15:00 konec závodu
15:45 vyhlášení výsledků
Po ukončení závodu lze využít doprovodného programu (trampola, projížďka na lodi, další lov za příplatek)
V ceně startovného je limonáda, sušenka, párek v rohlíku
Lze zakoupit párek v rohlíku, klobásu, limonádu a pivo
Odkaz na mapu na mapy.cz : http://www.mapy.cz/#!t=s&x=14.732388&y=50.767314&z=12&d=user_14.732388%2C50.767314%2C50%C2%B046%272.331%22N%2C%2014%C2%B043%2756.596%22E~_1
NVolkov - Profil | Ne 6.4.2014 9:08:23
NTonskiller - Profil | Čt 3.4.2014 20:22:11
NPrasek_2007 - Profil | Út 13.8.2013 19:25:55
NMajkyss - Profil | Út 13.8.2013 13:11:11
NŠpráchys - Profil | Ne 23.6.2013 11:02:56
Ngroovy - Profil | Ne 23.6.2013 11:01:38
Jasan popřemýšlej, ale tam kde chytám já tak je na břehu taký kekel, že se tam nedá jít a už vůbec nahazovat, zase výhoda pro mě mám víc nachytaných ryb :)
NŠpráchys - Profil | Ne 23.6.2013 10:54:13
Nulrisak - Profil | Pá 24.5.2013 20:36:04
Ngroovy - Profil | St 22.5.2013 22:09:58
NSiven Polní - Profil | St 22.5.2013 22:07:57
Ngroovy - Profil | St 22.5.2013 22:06:04
NSiven Polní - Profil | St 22.5.2013 22:02:03
Ngroovy - Profil | St 22.5.2013 21:45:46
NSiven Polní - Profil | St 22.5.2013 21:30:45
Ngroovy - Profil | St 22.5.2013 21:24:10
Pak až dorazíš tam mi ukážeš ten nový vercajk. Já mám už asi vše nakoupený. letos jen ten čluník a asi budu mít útrum :) uvidíme jak to bude s kešem ale od září zas bude nějakej přísun tak uvidim, třebas do něčeho ještě vlítnu :)
NSiven Polní - Profil | St 22.5.2013 21:18:27
Ngroovy - Profil | St 22.5.2013 20:45:21
No myslel jsem, že půjdu letos do jerku taky, ale nevim jak budou keše.Musim zacálovat na půl roku tělocvičnu a poviný na auto a 10tis je v řiti jen to fikne. Myslim, že ta catana už pojede jak má
NSiven Polní - Profil | St 22.5.2013 20:41:40
Ngroovy - Profil | St 22.5.2013 20:23:23
NSiven Polní - Profil | St 22.5.2013 20:20:37
Ngroovy - Profil | St 22.5.2013 20:18:10
Hele zacala mi drhnout a nedalo se sní skoro točit, všechno jsem rozebral a promazal. Komplet naviják i rolničku a jede jak drak
NSiven Polní - Profil | St 22.5.2013 20:09:02
Ngroovy - Profil | St 22.5.2013 20:01:54
Hele s tim Cormoranem jsem spokojenej proutek za 500kč velká paráda a catana sklamala, ale potrál jsem si sní a jede jak blázen takže už jsem si zvik dodělávat práci za výrobce. Ale stim Dragonem jsem loni musel dělat to samé a jede jak blázen takže pohoda. Když nejsi línej tak si na vercajku uděláš hodně sám
NSiven Polní - Profil | St 22.5.2013 19:39:32
Ngroovy - Profil | Po 20.5.2013 21:46:55
Teď různě experimentuju. Vyberu si revír z řádu a jedu se tam podívat. S toho lipana jsem měl radost. Měl přes 40 a bojoval do posledních sil
Ngroovy - Profil | Pá 10.5.2013 7:40:13
Ne nebyl, když jsem byl teď na Nise tak jsem tam dostal 1 duháka 33+ tak je v mrazáku a jednoho potoka toho jsem pustil. Nějak jste mě s těma potokama nakazili. Byl jsem na výletě z barčou tak fotila jen pár fotek
NSprachys - Profil | Čt 9.5.2013 8:25:00
Ngroovy - Profil | Pá 26.4.2013 15:22:29
Vemu tě na revír a to se posereš, dnes jsem tam byl a zachytal jsem jak svině. Hodně sivenu a potočáky pod 30 byly málokdy. Dej vědět až budeš mít čas půjdem na tu nisu snad zrovna nebudou makat
NPrasek_2007 - Profil | Čt 25.4.2013 18:23:05
Nulrisak - Profil | Út 16.4.2013 14:54:20
NDORFI - Profil | St 10.4.2013 20:45:30
NStopař - Profil | Út 9.4.2013 7:57:59
NDORFI - Profil | Po 8.4.2013 19:32:18
Ngroovy - Profil | Ne 7.4.2013 3:33:52
To máš recht, já radši chodím na Mlýnici tam je fakt klídek
NTonskiller - Profil | So 6.4.2013 15:53:57
Ngroovy - Profil | So 6.4.2013 15:48:55
Jasan no to žádnej zázrak není když ti tam lidi běhaj nad hlavou a dělaj bordel
NTonskiller - Profil | So 6.4.2013 15:44:16
Ngroovy - Profil | So 6.4.2013 15:39:41
tak je pravda, že to je napájený ze pstruhovky a je tam fakt čistá voda tak proč by tam nemohli být pstruzi. Já tam loni chytil jen pěkného okouna jinak samé malé okouny a prd. Já jsem teda přívlačář tak už se těším až budu moc vyrazit na pstruhovku a povláčet si. Taky jdu občas s přítelkyní na kapříka, ale moc tomu nedám
NTonskiller - Profil | So 6.4.2013 15:07:08
Ngroovy - Profil | So 6.4.2013 15:00:54
Pěknej. A ty jsi z liberce? Bydlím tu teprve rok tak by jsi mě mohl provést po revíru.
Chytil jsi to u přítoku nebo někde mimo. jsou tam teda pěkný kousky
NTonskiller - Profil | So 6.4.2013 14:56:47
NTonskiller - Profil | So 6.4.2013 14:54:59
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













































