Liberec a okolí - revíry

Dobrý den
prosím o nějaké tipy na revíry v blízkém okolí města Liberec (mám mimopstruhovou povolenku) - prosím pouze svazovky
Autor diskuse: Kolda28 - Profil , 17.1.2011 dravci - revíry, cestování

NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 8.7.2012 16:18:39

krpatyCZ >> panenský vynechávám, podle mě je to tam od povodní dost zmršené.
Na Dubici jsem s vláčkou letos ještě nebyl, ale pokud to klapne tak tam zítra budu mít 90 min čas, tak to projdu, ale bohužel až kolem desáté.

    NkrpatyCZ - Profil | Ne 8.7.2012 16:16:44

    Ledňáček (Iceman) >> :D určitě a ja bych zase na oplatku se rád dověděl jak to jde na panenskym potoce a na dubicich

      NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 8.7.2012 16:13:32

      krpatyCZ >> no budu rád, když sem tam dáš vědět jak jsi bodoval, není nad to být trošku "přinasranej" :-)

        NkrpatyCZ - Profil | Ne 8.7.2012 16:08:31

        Ledňáček (Iceman) >> no na woby moc ne spíš na smáčky

          NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 8.7.2012 16:07:21

          Majkyss >> jsme na tom stejně, ale čím víc prutohodin, tím větší šance, jinak to u nás smolařů nevidím.

            NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 8.7.2012 16:06:38

            krpatyCZ >> tak to je náhodou paráda. Doufám, že je tam nikdo nesežral :-(
            Ty tam chytáš ty okyše na woby z lesa, že? :-)

              NkrpatyCZ - Profil | Ne 8.7.2012 16:04:18

              Ledňáček (Iceman) >> každoročne touhle dobou už jsem měl nachytáno hodně okounů kole 40 ale letos jsem se ještě nedostal přes 20 :( je to nějaký podivný

                NMajkyss - Profil | Ne 8.7.2012 16:03:24

                Ledňáček (Iceman) >> Taky jsem ted zkoušel sumejše v Ul 3 dny a nic.Já nemám štěstí.

                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 8.7.2012 16:01:37

                  Majkyss >> já tam hlavně gumuji (možná proto moc nechytám) a tam ty ztráty tolik nebolí.

                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 8.7.2012 16:01:01

                    krpatyCZ >> mazec, no ono je to teď celkově na prd. Počkáme na podzim, jestli se tam ryby nezačnou hejbat.

                      NMajkyss - Profil | Ne 8.7.2012 15:59:44

                      Ledňáček (Iceman) >> Jasně

                        NkrpatyCZ - Profil | Ne 8.7.2012 15:58:53

                        Ledňáček (Iceman) >> zrovna jsem odtamtud přišel a s vlačkou je to letos fakt bída krom jednoho candáta a par malejch okounů mam vyvláčený pouze kapry

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 8.7.2012 15:58:07

                          Majkyss >> jako o nástrahy?

                            NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 8.7.2012 15:57:50

                            groovy >> já ??? No pokud chceš prd chytit tak si nech ode mě radit :-)

                              NMajkyss - Profil | Ne 8.7.2012 15:57:30

                              Ledňáček (Iceman) >> Ty tam vláčíš? :) To je dost o držku.

                                NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 8.7.2012 15:57:09

                                Siven Polní >> no také doufám, když nic jiného, dostal jsem tip na jaké woby to zkoušet. Ale mám jen proutek do 35g, bude to chtít posílit.

                                  Ngroovy - Profil | Ne 8.7.2012 15:56:45

                                  Majkyss >>
                                  sekáč v mim slengu-frajer, ton co o něčem něco ví.od icemana si nechám vždy poradit je to sekáč

                                    NSiven Polní - Profil | Ne 8.7.2012 15:55:34

                                    Ledňáček (Iceman) >> Snad ti ten sum vyjde příště...

                                      NMajkyss - Profil | Ne 8.7.2012 15:55:33

                                      krpatyCZ >> Tak M....d ne?

                                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 8.7.2012 15:55:26

                                        krpatyCZ >> jak to jde letos s vláčkou na M? Já tam byl letos jen jednou na procházce a zero :-)