Liberec a okolí - revíry

Dobrý den
prosím o nějaké tipy na revíry v blízkém okolí města Liberec (mám mimopstruhovou povolenku) - prosím pouze svazovky
Autor diskuse: Kolda28 - Profil , 17.1.2011 dravci - revíry, cestování

NMajkyss - Profil | Ne 8.7.2012 14:55:42

groovy >> Na Labe je hezký bolen tak od 60 vejš pod je prdítko,ale k věci já nechodím pod zdymadla bo je tam vždy hafo lidí.Asi nemám štěstí :)

    Ngroovy - Profil | Ne 8.7.2012 14:43:55

    Majkyss >>
    a to mich chceš říct, že si nikdy pod střekovskýma zdymadlama nechyt bolena, však já jsem tam byl 14 dní zpátky a frajer tam vytah pěknýho 55cm a tto jsem tam byl na skok na hodku

      NMajkyss - Profil | Ne 8.7.2012 14:08:54

      groovy >> Tak to bych chtěl někdy zažít :) Jezdím tam často,ale bolena ještě ani jednoho :( Můžem se někdy dohodnout a zajet :) Já teda jezím do UL

        Ngroovy - Profil | Ne 8.7.2012 14:04:05

        Majkyss >>
        jasan no ja říkám, že ruku do ohně bych za to taky nedal, ale kdyby tu byli tak maj mladý a to jsou fakt nenasytný ryby.Já jich na Laby nasekam i 15 deně bez problému.Když jdou a jdu na své oblíbené místo tak co 2-3 nához tak bolen takže fakt pochybuji o tom, že tu jsou a jsou tu velký jelci tak jestli jsi si to nesplet snima, ja jsem si to na první doměnku poletl

          NMajkyss - Profil | Ne 8.7.2012 13:55:08

          groovy >> 100% jist si také nejsem ,to až ho lapnu. :) jestli :)

            Ngroovy - Profil | Ne 8.7.2012 13:25:42

            Majkyss >>
            hele lidi toho nakecaj, ja jsem původem z Děčína a z bolenama mám celkem dost zkušeností a vim jednu věc, že kdyby tam byli tak zákonitě musej mít mladý a mladý jsou extremě žravý a neodolaj ničemu co se blýská a ja už tam nějakou dobu chytám na povrchovky jestli se nesplete nějaká štika a neměl jsem poněm ani výjezd a myslim, že kdyby tam bolen byl tak by za nim aspoň jel a od zaháje jsem na přehradě nachytal docela dost hodin na to, že by se mohl na tu návnadu aspoň podívat a mí dva kamarádi taky a bolen je pro nás na liberecký přehradě tabu.Bolen dělá charakteristickou ránu ocasem a rozhání malé rybky pod hladinou a tohle já jsem tady fakt neviděl ani neslyšel takže nevim cos viděl a kdo ti co řekl, ale ja si myslím, že bolen na přehradě neni, ale je to jen můj názor rukui do ohně bych za to nedal a co jsem mluvil ze starýma rybářema, kterí tam chodí chytat řadu let tak o bolenovi taky nic nevědí.Toť je můj názor neber to nějak špatně.Bolena je těžký chytit, ale až když má kolem 70cm pak už je fakt vyčůranej mejší jedinci by tady to těch nástrah najížděli jak blázni, ale je tu dost rybek tak uvidíme na podzim :)

              NMajkyss - Profil | Ne 8.7.2012 13:03:14

              groovy >> Vyděl jsem je tam lovit,ale jeden starší kolega mi říkal, že ho tam lapnul.

                NMajkyss - Profil | Ne 8.7.2012 13:00:33

                Tonskiller >> JJ jen pár kusů,ale dostat ho nebude jednoduché.

                  Ngroovy - Profil | Ne 8.7.2012 12:59:45

                  s tim bolenem nevim jak vi chlapy, ale ja jsem ho tam neviděl ani neslišel a myslim, že kdyby tam byl, tak dá osobě určitě vědět, malý boleni jsou pěkně nenažraný.Já jsem tam vláčel malou rotačku i plandavku snad milionkrát a ani ´tuk od bolena, takže myslím, že to co jste viděli byli jelci a ne boleni.Taky už jsem si to párkrát spletl na přehradě z bolenem, ale při podrobnějším průzkumu to bolen nebyl.Bylo by dobré kdyby tu byl.Bylo by vláčení na přehradě mnohem záživnější.Jinak štik je tam ranec, ale nechtěj nrát protože maj moře rybek a to samí okouni, ale co jsme včera se sivenem a sprachym koukali tak už jich dost vymlátili takže by to už za chvilku mohlo začít, ale nechám se překvapit jak to bude.Jinak vy jste tam bolena někdo chyt, že říkáte že tam je?Rád se poučím.Díky

                    NMajkyss - Profil | Ne 8.7.2012 12:59:21

                    krpatyCZ >> Odkud jsi?

                      NTonskiller - Profil | Ne 8.7.2012 12:48:49

                      Majkyss >> no asi tam bude déle no jen před dvouma rokama jsem ho viděl poprvé. Asi jich tam nebude mnoho

                        NkrpatyCZ - Profil | Ne 8.7.2012 12:43:12

                        Majkyss >> ja pujdu nespíš až zítra dneska se tam bohužel nemam jak dopravit :/

                          NMajkyss - Profil | Ne 8.7.2012 12:40:18

                          Nepůjde dnes někdo na přehradu?

                            NMajkyss - Profil | Ne 8.7.2012 12:32:47

                            Tonskiller >> Bolen tam je už řádku let asi 6,ale taky jsem ho tam nelapnul.To bude rukama :)

                              NkrpatyCZ - Profil | Ne 8.7.2012 12:20:17

                              Tonskiller >> ok diky moc :)

                                NTonskiller - Profil | Ne 8.7.2012 11:48:25

                                krpatyCZ >> ahoj na přehradě nikdy bolen nebyl ale už jsem tam 2 kousky viděl ta ryba se dostane všude jak je vidět. Okouni tak jsou ale já mam nej 40 cm což považuju za náhodu. Jinak co se týše ostatních dravců je tam vše jen se musí najít místo kde jsou

                                  NkrpatyCZ - Profil | Ne 8.7.2012 11:21:44

                                  Ahoj lidi koukam že to zde docela žije a otázka je pořád aktualni tak se chci zeptat jak jdou dravci na liberecky přehradě pac se tam příští týden chystam zavlace.Dá se ulovit bolen?? a co okouni jak to snimy tam vypada??

                                    Ngroovy - Profil | Ne 8.7.2012 9:47:53

                                    Ledňáček (Iceman) >>
                                    škoda, že jsi odjel taky by jsem chtěl vychytat tu sumčí přívlač, chtěl bych taky chytit nějakýho vousáče

                                      NMajkyss - Profil | So 7.7.2012 21:09:49

                                      jartas >> Luční je paráda lapačka, ted už tam nechodím,ale loni sem tam za hodku a pul nalapal 14 ks do 50 cm kapra

                                        NLedňáček (Iceman) - Profil | So 7.7.2012 19:32:09

                                        groovy >> tak jsem na Labi chytl jako vždy a kůli počasí jsem jel domů. Ráno mě čelala na netu zpráva, že kámoš tam vyvláčel sumíka 160cm. Jo kdo umí ...... měl jsem zůstat, alespoň bych se něco naučil.