Liberec a okolí - revíry

Dobrý den
prosím o nějaké tipy na revíry v blízkém okolí města Liberec (mám mimopstruhovou povolenku) - prosím pouze svazovky
Autor diskuse: Kolda28 - Profil , 17.1.2011 dravci - revíry, cestování

NMajkyss - Profil | So 7.7.2012 18:55:42

Zdarec všem :)
Až ted jsem zjistil ,že je tu tato diskuze.Tak tu budu často :) Taky jsem z Lbc.

    Nvalcha186 - Profil | Pá 6.7.2012 22:27:53

    groovy >> Prosimtě, chceš to zalaminovat a nebo stačí jenom papír. My si chceme jenom pokecat s rybářema. Ryb máme dost a je to jenom pro nás. Tak zavolej a stav se. Nejde nám o blbý kecy, ale je to vyloženě o paní rybě. Nehledej v tom vědu. Psal jsem že dám ryby a rybník jenom pro pokec. Dobře si zachytáme a dáme řeč. Já v tom nevidím problém. Zatím se nikdo neozval. Je to na tobě. Ctíme její veličenstvo rybu.

      Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 22:22:19

      hering >>
      jasan v tomle máš pravdu a budu si to nechávat pro sebe protože ja si chci zachytat a ne že to tam ty lidi vychytaj a pak ti ani nezabere natož chytit pěknou rybu.Jsem tu nový a nemám stímto zkušenosti,určite jsem se poučil kolego a díky za radu.Měj se a přeji mnoho úlovků.Petru zdar

        Nhering - Profil | Pá 6.7.2012 20:58:49

        groovy >> Kolego,ještě včera večer jsem Ti chtěl napsat ostrou reakci,dnes už né :-) projevil jsi jistou dávku sebereflexe,což dost lidí nedokáže a jen začnou kolem sebe kopat.Vidím,že jsi se nad tím zamyslel a chci věřit,že se i chceš chovat lépe.Za to Tě chválím :-)

        A teď ke zveřejňování fleků či lokalit.Je lépe nic veřejně nepsat a nekonkretizovat.On to totiž nečte jen komu to adresuješ,ale slídilů je na netu plno.Dám Ti příklad : Jednou jsme se s partou rybářů domluvili,že uděláme test.Hodili jsme na net fotku pěkné ryby a uvedli smyšléné místo.Pár lidiček to podpořilo komentářem a začali se dít věci.Na vymyšleném místě stoupla návštěvnost lavinově a samý divní týpci.

        Takže pokud víš o rybách a dobrých revírech,moc se o nich nezmiňuj veřejně.Věř mi,že za čas by jsi zaplakal.

        Ať Ti koušou :)
        Fanda

          Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 18:04:22

          jdu si s mladou zachytat plotice tak jestli chceš filipe tak doběhni na přehradu,sprachy tam bude taky

            Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 17:43:36

            tak to rovnání toho wolframu tim zapalovačem celkem fachá, teď jsem to zkoušel

              Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 16:45:05

              Špráchys >> Sprachys - 6.7.2012 16:27:49 >>
              jasan kamo zkusíme to a uvidíme co bude či nebude.Musíme si věřit a uřčitě něco dostanem :)

                NSprachys - Profil | Pá 6.7.2012 16:27:49

                groovy >> ryb bylo tak o 1000% víc než jsem chytl od zahájení na přehradě, kde je zázrak i udělat záběr... jenom promarněnejch záběrů bylo za hodinu víc než na přehradě při zahájení... fakt paráda... a že ryby byly malý, nevadí.. jestli to zítra bude lepší, tak si musim dávat bacha, abych si nezvykl na moc vysokej standard :-D

                  Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 15:51:04

                  Špráchys >> Sprachys - 6.7.2012 15:43:30 >>
                  jasan moc ryb nebylo, ale pěkně jsme si zachytali, pokecali a vyměnili názory a skušenosti :) zítra to třebas bude lepší :)

                    NSprachys - Profil | Pá 6.7.2012 15:43:30

                    Ráno s groovym. Po rychlý fotce odplavala... Okouny jsem nefotil... Skvělý ráno :-)

                      Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 15:19:15

                      Chosé 2 >>
                      chybama se někteří lidi učí a ja k těm rybám mám fakt vztah, baví mě je lovit a jsem rád když je můžu pustit a vidim jakou maj radost, že mužou plavat zas do svého živlu, je pravda, že ty candoši jsou hodně náchylní.ja si i každou rybu vyfotim protože každá ryba je krásná

                        N1Mara - Profil | Pá 6.7.2012 14:59:55

                        groovy >> Jsem rád že jsi to vzal a přiznal , což udělá tady veřejně málokdo , máš u mne teda obdiv. :-)

                          NChosé 2 - Profil | Pá 6.7.2012 14:56:45

                          groovy >> Stejně jako kolega 1Mara přimlouvám se u candáta vyháknout ještě ve vodě.Kolega Sven Ti dal u tohoto úlovku "líbí" pouze asi proto, že jsi se sebou začal něco dělat...

                            Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 14:55:50

                            1Mara >>
                            jasan budu se snažit abych byl lepší rybář :)

                              Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 14:54:24

                              1Mara >>
                              jasan ja to chápu, 300 kapru asi těžko sežere, otevřel jsi mi oči.Asi nás moc neni co praktikujou chyť a pusť.Teď jsem četl na sumčí přívlači, že tam nějakej frajer taky chodí na sumce a pak je prodává, je to prasárna, ten člověk by si měl uvědomit, že když bude takhle chytat tak že příští rok už toho moc nechytí když to všechno vytahá.Tohle nejsou rybáři, ale prasata.

                                N1Mara - Profil | Pá 6.7.2012 14:48:07

                                groovy >> K těm candátkům , ano chytne se malej , ale měl bys ho raději hned ve vodě vyháčkovat a pustit. Toť z mé strany vše a díky za pochopení. :-)

                                  N1Mara - Profil | Pá 6.7.2012 14:46:31

                                  groovy >> Tady máš jen příklad , a to toho pána na 1 místě znám osobně , v 8-9 letech mě učil chytat ryby , byl to pan rybář , dneska je to pro mě pán co když ho vidím u vody , jdu kolem něho obloukem. Nevrátí do vody absolutně vůbec nic a tohle jsou jen jeho ryby které má zapsaný , nemluvím o těch co je hodí hned do ruksaku a jede do hospody to prodat !
                                  Převzato od jednoho kolegy tady z MRku .


                                  "Vážení kolegové, chtěl bych Vás seznámit s částí statistiky našich úlovků za rok 2011,která byla provedena po vyhodnocení sumářů za rok 2011 našimi kolegy p.Kaltmanem a p.Weissem, z povolenek vydaných naší organizací (našim členům).

                                  Hodnocení dle počtu kusů a váhy ulovených ryb. (držitel povolenky byl)

                                  1. 313 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 799,3 kg - Škorvaga Milan

                                  2. 183 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 273 kg - Bartoněk Vladimír

                                  3. 156 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 317,7 kg - Šubrt Jaroslav

                                  4. 148 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 170,5 kg - Konvalinka Jan

                                  5. 145 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 176 kg - Pataky Jůlius

                                  6. 132 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 165,9 kg - Hameta Jiří

                                  7. 123 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 125 kg - Handlíř Bedřich

                                  8. 118 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 141,1 kg - Haluška Miroslav

                                  9. 117 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 224,1 kg - Marouš Josef

                                  10. 114 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 187 kg - Votava Jaroslav


                                  Myslím si že více komentáře tohle už nepotřebuje a měl bys pochopit , proč chránit ryby .

                                    Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 14:45:24

                                    1Mara >>
                                    je pravda, že hodně rybářů jsou dobytci a toto dělaj.A dávám ti za pravdu v tom, že hodně lidí nepraktikuje chyť a pusť, je jen málo lidí co jsou takoví, ja ryby nejím a jen je chytám a pouštím, občas vemu něco pro babičku protože ryby miluje.Budu tedy v tomto obezřetnější a jak jsem říkal, ja se ze svích chyb učim.Dík za pranýř a nebuď na mě příště hubatej :) ten okoun mě teď leží v žaludku, ale polepšim se ty fotky s tim candátkem už byli lepši doufám, bylo to dnes ráno.tak aspoň vidíš, že nejsem obalovoč ryb v kamenech :)

                                      N1Mara - Profil | Pá 6.7.2012 14:32:51

                                      groovy >> A oto tu jde , jestli se chceš někomu svěřit s nějakým místem , tak mu to řekni osobně , jsou tu i SZ , ale nejsou tady jen lidi co pouštěj ryby a třeba jsou schopný denně odnést a prodat od vody 7kilo ryb a je jim fuk jestli je to tloušť , ostroretka,kapr a nebo sumec. Je to pár dní spět co jsem chytil sumce a pán co šel kolem vody ho hned chtěl koupit , a právě takové to lidi co chytěj rybu a hned jí u vody prodaj to neberou jako sportovní lov a nebo lov pro sebe , ale levnou výdělečnou činost . Víc na toto téma už nemusím psát , je toho tady v diskuzích hafo. Jeslti chceš chránit trochu ryby , tak v dnešní době je tohle má rada nad zlato.

                                        Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 14:27:53

                                        1Mara >>
                                        jo a jinak je to krásnej okoun a klobouk dolu za chycení, takovích moc neni