- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Liberec a okolí - revíry
prosím o nějaké tipy na revíry v blízkém okolí města Liberec (mám mimopstruhovou povolenku) - prosím pouze svazovky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 20x v ignorovaných.
NMajkyss - Profil | So 7.7.2012 18:55:42
Až ted jsem zjistil ,že je tu tato diskuze.Tak tu budu často :) Taky jsem z Lbc.
Nvalcha186 - Profil | Pá 6.7.2012 22:27:53
Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 22:22:19
jasan v tomle máš pravdu a budu si to nechávat pro sebe protože ja si chci zachytat a ne že to tam ty lidi vychytaj a pak ti ani nezabere natož chytit pěknou rybu.Jsem tu nový a nemám stímto zkušenosti,určite jsem se poučil kolego a díky za radu.Měj se a přeji mnoho úlovků.Petru zdar
Nhering - Profil | Pá 6.7.2012 20:58:49
A teď ke zveřejňování fleků či lokalit.Je lépe nic veřejně nepsat a nekonkretizovat.On to totiž nečte jen komu to adresuješ,ale slídilů je na netu plno.Dám Ti příklad : Jednou jsme se s partou rybářů domluvili,že uděláme test.Hodili jsme na net fotku pěkné ryby a uvedli smyšléné místo.Pár lidiček to podpořilo komentářem a začali se dít věci.Na vymyšleném místě stoupla návštěvnost lavinově a samý divní týpci.
Takže pokud víš o rybách a dobrých revírech,moc se o nich nezmiňuj veřejně.Věř mi,že za čas by jsi zaplakal.
Ať Ti koušou :)
Fanda
Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 18:04:22
Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 17:43:36
Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 16:45:05
jasan kamo zkusíme to a uvidíme co bude či nebude.Musíme si věřit a uřčitě něco dostanem :)
NSprachys - Profil | Pá 6.7.2012 16:27:49
Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 15:51:04
jasan moc ryb nebylo, ale pěkně jsme si zachytali, pokecali a vyměnili názory a skušenosti :) zítra to třebas bude lepší :)
Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 15:19:15
chybama se někteří lidi učí a ja k těm rybám mám fakt vztah, baví mě je lovit a jsem rád když je můžu pustit a vidim jakou maj radost, že mužou plavat zas do svého živlu, je pravda, že ty candoši jsou hodně náchylní.ja si i každou rybu vyfotim protože každá ryba je krásná
N1Mara - Profil | Pá 6.7.2012 14:59:55
NChosé 2 - Profil | Pá 6.7.2012 14:56:45
Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 14:54:24
jasan ja to chápu, 300 kapru asi těžko sežere, otevřel jsi mi oči.Asi nás moc neni co praktikujou chyť a pusť.Teď jsem četl na sumčí přívlači, že tam nějakej frajer taky chodí na sumce a pak je prodává, je to prasárna, ten člověk by si měl uvědomit, že když bude takhle chytat tak že příští rok už toho moc nechytí když to všechno vytahá.Tohle nejsou rybáři, ale prasata.
N1Mara - Profil | Pá 6.7.2012 14:48:07
N1Mara - Profil | Pá 6.7.2012 14:46:31
Převzato od jednoho kolegy tady z MRku .
"Vážení kolegové, chtěl bych Vás seznámit s částí statistiky našich úlovků za rok 2011,která byla provedena po vyhodnocení sumářů za rok 2011 našimi kolegy p.Kaltmanem a p.Weissem, z povolenek vydaných naší organizací (našim členům).
Hodnocení dle počtu kusů a váhy ulovených ryb. (držitel povolenky byl)
1. 313 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 799,3 kg - Škorvaga Milan
2. 183 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 273 kg - Bartoněk Vladimír
3. 156 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 317,7 kg - Šubrt Jaroslav
4. 148 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 170,5 kg - Konvalinka Jan
5. 145 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 176 kg - Pataky Jůlius
6. 132 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 165,9 kg - Hameta Jiří
7. 123 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 125 kg - Handlíř Bedřich
8. 118 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 141,1 kg - Haluška Miroslav
9. 117 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 224,1 kg - Marouš Josef
10. 114 ks ryb ( převážně kapr ) o celkové váze 187 kg - Votava Jaroslav
Myslím si že více komentáře tohle už nepotřebuje a měl bys pochopit , proč chránit ryby .
Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 14:45:24
je pravda, že hodně rybářů jsou dobytci a toto dělaj.A dávám ti za pravdu v tom, že hodně lidí nepraktikuje chyť a pusť, je jen málo lidí co jsou takoví, ja ryby nejím a jen je chytám a pouštím, občas vemu něco pro babičku protože ryby miluje.Budu tedy v tomto obezřetnější a jak jsem říkal, ja se ze svích chyb učim.Dík za pranýř a nebuď na mě příště hubatej :) ten okoun mě teď leží v žaludku, ale polepšim se ty fotky s tim candátkem už byli lepši doufám, bylo to dnes ráno.tak aspoň vidíš, že nejsem obalovoč ryb v kamenech :)
N1Mara - Profil | Pá 6.7.2012 14:32:51
Kde to žije - dravci
23:04NÚprava chodu woblerů. 10
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:28NBurza na přívlačové nástrahy 33405
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:31NRare woblery - Rapala 14053
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












