Liberec a okolí - revíry

Dobrý den
prosím o nějaké tipy na revíry v blízkém okolí města Liberec (mám mimopstruhovou povolenku) - prosím pouze svazovky
Autor diskuse: Kolda28 - Profil , 17.1.2011 dravci - revíry, cestování

Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 14:26:37

1Mara >>
jasan a oto my šlo, dík za foto a ještě jednou říkám, že ja se ze svých chyb poučuju a budu se teď chovat k těm rybám na jedničku.A stim, že říkám na kterým reviru co je nevidim jako chybu aspoň rybáři vědí kam maj jít co chytat, jinak mi objasni proč je to špatně říkat rybářum kde co je třeba dostanu rozum a uznám že máš pravdu, ale jinak promiň, ale nevidim vtom chybu, včera jsem vzal treba kolegu na revír, řekl jsem mu 2 místa na kterých ty štiky jsou a on je tam chytil a zachytal si a myslim, že když jsi ten revír neznal tak jsi taky byl rád když ti někdo poradil, je jasné, že si hodně lidí svoje místa tají, ale ja nejsem houbař a jsem rád když lidi chytaj ryby.Já praktikuju chyť a pusť a lidi co choděj semnou tak většinou taky a neradim nikomu přimo moje misto, ale jen část kam jít chytat

    N1Mara - Profil | Pá 6.7.2012 14:11:02

    groovy >> Myslím si ,že jsem ti napsal přesně to co jsem měl na srdci, to mám ostatně i na jazyku :-). Jinak vykat mě nemusíš , zas tak starej nejsem a ani oto nestojím , všichní si tu tykáme :-). Jen bych tě teda chtěl ještě poprosit , aby si veřejně neproflakoval místa kam společně chodíme chytat a co tam je za ryby , ať už se jedná o Děčín, Ustí a atd. No a na závěr ryba se buď dá držet v ruce a nebo jak jsi psal ve vodě . Hodně zdaru a díky za pochopení .
    Tady jen pár fotek pro příklad, jak se dá ryba vyfotit , aby ses příště vyhnul peskování a rybě tak nějak neublížil.

      Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 14:09:57

      valcha186 >>
      byl chycen na revíru, který nebudu jmenovat abych tu nebyl pranýřován od určitého rybáře.A nevěřil jsem, že tam jsou

        Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 14:06:26

        Dám teď fota které by už meli být správně, candátek byl chycen, uchopen mokrou rukou, vyháčkovám a vracen vodě

          Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 14:04:06

          valcha186 >>
          jasan stavim se na proškolení, ale musíš mi vystavit certifikát aby byl mára spokojenej :)

            Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 13:58:54

            Sven >>
            ono to spranýřování občas píchne :)

              Nvalcha186 - Profil | Pá 6.7.2012 13:53:46

              groovy >> Stav se u mě na vodě a dám ti školení a nebo moje vnoučata, jak se máš chovat k jejímu veličenstvu rybě. Zachytáš si až se ti o tom bude v noci zdát. Máš to 15 km . Jsme tam celé prázdniny.

                Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 13:48:00

                1Mara >>
                jasan byl jsem poučen jak se chovat k rybám to beru a omlouvám se za špatné zacházení, ale Vi by ste se měl poučit jak se tu vyjadřovat k lidem.Toť vše a ještě se omlouvám za tu rybu. teď už budu ryby jen mazlit když už je chytím

                  NSven - Profil | Pá 6.7.2012 13:41:57

                  groovy >>
                  Ok :-)))

                    Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 13:40:06

                    Sven >>
                    jasan omlouvám se všem kdo na to museli koukat, měl jsem ho odháknout ve vědě a fotit ho taky ve vodě, teď jsem byl poučen jak to mám dělat.Nechci se k těm rybám chovat špatně a všechno špatné je k něčemu dobré.Teď jste mě tu spranýřovali a ja aspoň vím jak fotit ryby, když nefotim tak odháčkovávám ve vodě, chtěl jsem si ho jen položit a vyfotit a hned vrátit vodě.budu fotit ve vodě a odháčkovávat ve vodě, starší a skušenější rybář mě poučil a zítra mu za to sám poděkuji.mějte se

                      Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 13:32:33

                      LosPafkos >>
                      přečtu si o tom nějaký článek ať jsem nabity jako vi a nemusim tohle poslouchat.dík za radu

                        NSven - Profil | Pá 6.7.2012 13:26:58

                        groovy >> nedá mi to a musím se Mary zastat.
                        To se na mě zlob nebo nezlob ale k těm rybám se fakt chováš jako prase.
                        A je úplně jedno, jestli je pak hodíš zpět nebo do igelitky.
                        To samé bych ti řekl i do očí, kdybych byl s tebou na rybách.....

                          NLosPafkos - Profil | Pá 6.7.2012 13:24:08

                          groovy >> ty jsi opravdu dáreček,dej tu fotku do ML a dozvíš se jak se chovat k úlovku.

                            Ngroovy - Profil | Pá 6.7.2012 13:16:42

                            1Mara >> tak mi podle vás popište jak se mám chovat k rybám, nemám radši volat záchranku když něco chytim?budu tedy fotim asi z ruky abych tu nesklízel takové ovace

                              NBery. - Profil | Pá 6.7.2012 7:56:20

                              1Mara >> Myslim, že to je masáž štěrkovými kameny... Mohl mít ještě bahenní masku. Nebo trávu za kloboukem. Ale nebyly na to prostředky. Buď rád že jsou kamarádi a že si nevrazili kudlu do zad...

                                NSven - Profil | Pá 6.7.2012 1:20:06

                                1Mara >> naprostý souhlas. To tedy byla pro Liberec trefa.......

                                  N1Mara - Profil | Pá 6.7.2012 1:07:56

                                  groovy >> :-( je mě líto rybářů jako jsi ty , takhle se chovat k rybě ! nechtěl jsem reagovat , ale tahle prasárna je fakt k zblití ! . Né že jen proflakuješ tady všechno co se dá , ale ještě kurvíš ryby a oto je to horší ! Měl by sis za tohle nafackovat !

                                    Ngroovy - Profil | Čt 5.7.2012 21:40:14

                                    dneska jsem byl hodit oko na fojtce a docela v poho revír, jsou tam pěkný okouni, nic jinýho nešlo :)

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 5.7.2012 17:46:00

                                      groovy >> právě jsem dorazil k Labi a je tu bouřka :-(

                                        Ngroovy - Profil | Čt 5.7.2012 16:09:44

                                        Ledňáček (Iceman) >>
                                        jasan je pravda, že někdy to tam nebere, ale da se taky vždy něco chytit