Liberec a okolí - revíry

Dobrý den
prosím o nějaké tipy na revíry v blízkém okolí města Liberec (mám mimopstruhovou povolenku) - prosím pouze svazovky
Autor diskuse: Kolda28 - Profil , 17.1.2011 dravci - revíry, cestování

NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 5.7.2012 11:57:29

groovy >> jo, to je. Jen vycházím z předchozích zkušeností :-))

    Ngroovy - Profil | Čt 5.7.2012 11:51:56

    Ledňáček (Iceman) >>
    ty jo věř si ještě tam nejsi a už to odepisuješ, Labe je super revír :)

      Ngroovy - Profil | Čt 5.7.2012 11:48:09

      Mates PB >>
      jasan byli jsme tam a pořešili jsme to takže pohoda a dík za info špatný to tam neni,maj tam toho celkem dost na přívlač

        NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 5.7.2012 11:43:22

        Siven Polní >> dík, stejně chytím prd :-)

          NSiven Polní - Profil | Čt 5.7.2012 11:39:17

          Ledňáček (Iceman) >> Tak držím palce!

            NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 5.7.2012 11:36:22

            Siven Polní >> právě jsem obdržel info, kde to je. Takže já osobně pojedu až odpoledne, v tomhle vedro bych tam chcípl :-)

              NSiven Polní - Profil | Čt 5.7.2012 11:34:05

              Ledňáček (Iceman) >> Dík :) Jsme už dead, vstávačka ve 2:45...
              Ale zejtra ZAS :)))) Co dělají SUMCI? Nebo jedeš až odpo?

                NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 5.7.2012 11:26:18

                Siven Polní >> gratulačka, to je moc pěkné.

                  NSiven Polní - Profil | Čt 5.7.2012 11:19:03

                  flowerskullie >> Tak dnes Vaše nástrahy na Kristýně zachytaly. Nej byl ten jerk, dal mi tři štiky :)

                    Nvalcha186 - Profil | Čt 5.7.2012 10:47:09

                    Je to o rybách a revírech. Nepište pitomosti. Co takhle si zachytat a pokecat. Dám vodu a ryby, ale musím opravit cestu a trochu místo na auta. Vidím to tak za 14 dní, ale máme na to celé prázdniny. Kdo by měl zájem ozvěte se. Ale jenom splávek a háček bez protihrotu. Na EM budu jen 1-2 v týdnu. Nebo se stavte a něco podniknem.

                      NPrasek_2007 - Profil | Čt 5.7.2012 8:16:02

                      Ledňáček (Iceman) >> Zlom prut .-)

                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 5.7.2012 8:10:54

                        Tak dnes odjezd na Labe, počasí není na sumíky špatné, držte palce ať se podaří alespoň metrový prcek :-)

                          NVolkov - Profil | Čt 5.7.2012 7:49:40

                          kdybyste jeli přes Jablonný tak se zkuste stavit v krámku u nás moc tam toho sice nejni ale nemá nejhorší ceny

                            NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 21:14:53

                            Mates PB >> Uz jsme v tom Turnove s Groovym byli. Super! Diky a sorry za ten chaos predtim.

                              NMates PB - Profil | St 4.7.2012 20:43:12

                              groovy >> Nemůžu, nemají ešop. Opravdu platí co jsem psal níže i to co psala paní prodavačka.

                                Ngroovy - Profil | St 4.7.2012 15:13:14

                                Mates PB >>
                                pošli mi prosím adresu toho krámu v turnově!Maj e shop ať s emužu kouknout co prodávaj? Díky
                                Shánim rapala x-rap walk.

                                  NBadimura - Profil | St 4.7.2012 14:13:58

                                  Siven Polní >> jo Štrojsa, velký to uhlobaron :-)))

                                    Nflowerskullie - Profil | St 4.7.2012 12:23:20

                                    Siven Polní >> budu ráda, díky

                                      NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 12:09:42

                                      flowerskullie >> Děkuji. Omlouvám se za rozruch, který jsem způsobil, zapomněl jsem, že existují i odkazy jako za starých divokých časů, tedy odkazy zavádějící. Váš obchod určitě navštívím, neboť jsem velký zvědavec a z Liberce je to kousek :) A děkuji Matesovi PB za tip...

                                        Nflowerskullie - Profil | St 4.7.2012 12:04:09

                                        Siven Polní >> To nevím, jak to na netu je, my e-shop nemáme, spojení na mě je na Živých firmách, nebo rybarskepotrebygolem@seznam.cz