Liberec a okolí - revíry

Dobrý den
prosím o nějaké tipy na revíry v blízkém okolí města Liberec (mám mimopstruhovou povolenku) - prosím pouze svazovky
Autor diskuse: Kolda28 - Profil , 17.1.2011 dravci - revíry, cestování

NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 11:30:40

Mates PB >> A jo. Když jsem na ten odkaz kliknul PO TŘETÍ, TAK TAM MÍSTO E-SHOPU BYLA STAVEBNÍ TECHNIKA. To sorry, není to moje chyba. Ale s tím vozíkem by to bylo fajn :))

    NMates PB - Profil | St 4.7.2012 11:30:12

    Siven Polní >> Nech to být, tohle nemá smysl.

      NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 11:27:46

      Mates PB >> Btw je to na seznamu firem ve spojení se Štrojsou. Já si srandu nedělám, já opravdu ne. Nemám to zapotřebí, tuhle diskusi beru jako seriózní debatu.

        NMates PB - Profil | St 4.7.2012 11:25:54

        Siven Polní >> Hned jak bude ve slevě nějaký vysokozdvižný vozík, tak do nej půjdu a zavláčím s ním v Přepeřích pod jezem. Díky za odkaz.

          NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 11:24:31

          flowerskullie >> Díky za info. A to na netu je někdo jiný, kdo Vás zneužívá?

            NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 11:23:41

            Mates PB >> Je to tam napsaný, je tam odkaz. Není?

              NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 11:22:36

              Mates PB >> Nedělám. Je tam e-shop, je tam Golem. Jak jsem vygooglil, tak předávám.

                NMates PB - Profil | St 4.7.2012 11:00:48

                Siven Polní >> Bavíme se pořád o rybářských potřebách, nebo si ze mě děláš prdel?

                  Nflowerskullie - Profil | St 4.7.2012 11:00:23

                  Siven Polní >> Zdravím, náš obchod e-shop nemá, pracuji na infostránkách,rybářka-prodavačka z ryb.potřeb Štrojsa Sobotecká Turnov :)

                    NMates PB - Profil | St 4.7.2012 10:52:05

                    Siven Polní >> Tak mi pošli odkaz.

                      NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 10:50:38

                      Mates PB >> Jj, je to to samý, ale e-shop tam má.

                        NMates PB - Profil | St 4.7.2012 10:49:40

                        Siven Polní >> No nikdo jinej na Sobotecký neni.

                          NMates PB - Profil | St 4.7.2012 10:48:43

                          Siven Polní >> Fakt, jo, no to bych se rád kouknul.

                            NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 10:48:14

                            Mates PB >> Ty myslíš Štrojsu?

                              NMates PB - Profil | St 4.7.2012 10:47:12

                              Siven Polní >> Kruciální omyl :-)))

                                NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 10:46:30

                                Kecám. Golem je prý na Sobotecké, a na stránkách má e-shop...

                                  NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 10:45:04

                                  Mates PB >> To byl omyl, zadal jsem Soboteckou sám..

                                    Njartas - Profil | St 4.7.2012 10:40:54

                                    Tohle je na tu chrastavu na webu toho moc nemá za to v krámě hafooooo věcí http://www.24fish.cz/