Liberec a okolí - revíry

Dobrý den
prosím o nějaké tipy na revíry v blízkém okolí města Liberec (mám mimopstruhovou povolenku) - prosím pouze svazovky
Autor diskuse: Kolda28 - Profil , 17.1.2011 dravci - revíry, cestování

NMates PB - Profil | St 4.7.2012 10:22:33

Siven Polní >> Jen tak pro zajímavost můžeš mi poslat odkaz, kde píšou, že jsou na sobotecký?

    NMates PB - Profil | St 4.7.2012 10:21:25

    Siven Polní >> Na Sobotecký je jen jeden krám, Klasické rybářské potřeby.

      NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 10:15:51

      Mates PB >> Ale píšou tam, že je to na Sobotecké. Jak se jmenuje ten tvůj oblíbenej?

        NMates PB - Profil | St 4.7.2012 10:14:27

        Siven Polní >> No to je jinej krám, to sis to spletl s paštikou a s mivardinahovnotackles :-)))

          NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 10:12:51

          Mates PB >> Na ten Turnov a jejich e-shop.

            NMates PB - Profil | St 4.7.2012 10:06:26

            Siven Polní >> Jo? A kam koukáš?

              NSiven Polní - Profil | St 4.7.2012 10:03:39

              Mates PB >> Koukám. Paráda!

                Njartas - Profil | St 4.7.2012 9:44:15

                Mates PB >> jj máš pravdu

                  NMates PB - Profil | St 4.7.2012 9:41:02

                  Nejlepší rybářký potřeby jsou v Turnově v Sobotecký. Přes to nejede vlak.

                    Njartas - Profil | St 4.7.2012 9:37:49

                    ještě je velké rybářství v Chrastavě u Pytláka, dost velký výběr, jak prutů tak věcí na přívlač

                      NMates PB - Profil | St 4.7.2012 9:03:36

                      Ledňáček (Iceman) >> Ale maj tam pěkný klobouky se štětkou a sojčím pírkem.

                        NLedňáček (Iceman) - Profil | St 4.7.2012 9:01:19

                        Mates PB >> no tak dám jen ten lustr :-)

                          NMates PB - Profil | St 4.7.2012 8:38:11

                          Ledňáček (Iceman) >> Tam toho moc nevyčumíš, krám je takovej snědenej a o muškařině ani nemluvím.

                            Ngroovy - Profil | St 4.7.2012 0:43:09

                            Siven Polní >>
                            http://www.bohemiafishing.cz/woblery/?pageindex=127​
                            http://www.bohemiafishing.cz/woblery/?pageindex=132​

                            tady maj snad vše a když to vyjde tak se tam dnes zastavim a koupim toho walka a mužem ho skusit :)

                              Ngroovy - Profil | Út 3.7.2012 23:56:46

                              Siven Polní >>
                              ale ten subwalk taky nevipadá špatně!!! :) myslim, že štiky by po něm taky hořeli

                                Ngroovy - Profil | Út 3.7.2012 23:46:23

                                Siven Polní >>
                                mrknu jak maká ten walk, ten subwalk taky pekně maka viděl jsem video s finska na štiku a pecka, když pojedu zítra do ústi tak ho asi vemu mrknu i na ten walk

                                  NSiven Polní - Profil | Út 3.7.2012 22:51:25

                                  groovy >> Houby, je to Walk. Subwalk je splývavý, já chcu povrchovku. Ten Subwalk je super, ale je to vlastně jerk.

                                    NSiven Polní - Profil | Út 3.7.2012 21:56:15

                                    groovy >> a jo, je to subwalk.

                                      NSiven Polní - Profil | Út 3.7.2012 21:50:36

                                      groovy >> ne, byl to X-rap walk, povrchovka. Koupil jsem dve jiny, ukazu, jsou to ale klasiky.

                                        Ngroovy - Profil | Út 3.7.2012 20:18:57

                                        Siven Polní >>
                                        hele mám dotaz shaněl jsi ru rapalu X-RAP subwalk? sehnal jsi ji v tropiku, koukal jsem teď na video a je to bourák :) nebo jakou rapalku sis to šel koupit? Dík