- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Srst z jelena, srnce nebo srny
Zdravím všechny příznivce muškařiny a rybařiny vůbec. Mám dotaz. Jak naložit se staženou kůží ? Vyčinit - jak a čím nejlépe ? Beru všechny názory. Dík moc. REDTAG 34
Autor diskuse: REDTAG 34 - Profil , 26.12.2010 muškaření - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NCinerka - Profil | Pá 31.12.2010 18:01:35
Písek >> výhodou je hlavně manipulace. kůži napnu na desku, očistím od nejhoršího a namažu.Nikde nic neteče, a drží na místě.
NStopař - Profil | Pá 31.12.2010 17:39:30
Cinerka >> Peroxid v tubě (gel) hmm zajímavá informace.Se po něm poohlédnu a vyzkouším.
NPísek - Profil | Pá 31.12.2010 17:37:40
Cinerka >> dik,já mám tekutý peroxid,pustím se do toho s ním.I když....:-)
NCinerka - Profil | Pá 31.12.2010 17:26:39
Písek >> v drogeriích je k sehnání 30% peroxid v tubě (gel), docela dobře se s ním pracuje a stojí pár korun.
NStopař - Profil | Pá 31.12.2010 16:43:37
Písek >> Ne to se bát opravdu nemusíš mám to odskoušené.Rozpění seti jen tuk a zbytky masa které po uschnutí jdou celkem dobře oloupat.
NPísek - Profil | Pá 31.12.2010 16:39:40
Stopař >> bude to rychlejší,doufám,že se kůže nerozpadne-nevyšumí do ztracena
NPísek - Profil | Pá 31.12.2010 16:33:41
Stopař >> rukavice jistě,ale těch 30% bude hodně,nebo dáváš 30tku?
NPísek - Profil | Pá 31.12.2010 16:28:41
Stopař >> ahoj,kolika % peroxyd ? dostal jsem 30%,do toho myslivci asi dávají trofeje,tak ho naředím-na 10%? Bude to akorát?
NStopař - Profil | Pá 31.12.2010 16:18:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
REDTAG 34 - >> Hele já kožku oškrábu nožem co to jde hned za čerstva,potom to celkem dost pokapu tím peroxidem (okamžitě to napění a tak nějak nabude) a přitluču na starou skříň v dílně srstí ke dřevu a nechám uschnout několik dní.Když to je suchý tak jde zbytek tuku a masa lehce oloupat až na holou kůži.potom stačí pár vteřin v mikrovlnce na zbavení breberek a je hotovo.Jen bacha až to budeš dávat do mikrovlnky aby tě neviděla tvoje ženská jak mně !!!
NPísek - Profil | Pá 31.12.2010 15:39:50
Scout >> Jsi zde? Každopádně se ozvi v případě zájmu o matroš na tykadla pup.
Dnes jsem tu kůži prohlížel podrobněji,je tam hodně vhodných jemných štětin,jsou pěkně natvarované,
v případě zájmu pošli adresu SZ,nejsi první -ani poslední. Dobrý rok 2011 přeje Písek.:-)
Dnes jsem tu kůži prohlížel podrobněji,je tam hodně vhodných jemných štětin,jsou pěkně natvarované,
v případě zájmu pošli adresu SZ,nejsi první -ani poslední. Dobrý rok 2011 přeje Písek.:-)
NPísek - Profil | St 29.12.2010 17:07:33
Pike >>ve slově OPRAVDU není ironíe,jen důraz na souhlas s Tvou poznámkou
Nic nelámej !!!:-)
Nic nelámej !!!:-)
NPísek - Profil | St 29.12.2010 16:58:22
Scout >> Ono je to tak:mám staršího bratra a ten mi sepsuje co se dá,když navážu cokoliv,tak dopředu ví,že tohle určitě fungovat nebude.Jak je ale rád,když dostane v pravý čas
pár těch,co "určitě nebudou k ničemu.":-)))
pár těch,co "určitě nebudou k ničemu.":-)))
NScout - Profil | St 29.12.2010 16:38:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Písek >> Kolego, na lidské názory na svoje mouchy neber vůbec zřetel. Pokud se zdají rybám, pak není o čem!
Surfuju často na mnoha evropských webech, pro vlastní potěchu i inspiraci prohlížím i ty nejzastrčenější galerie vazačů. Zvláštní je, že 99 % zahraničních much (vyjma snad SK a PL), zpodobňující hmyz všech vývojových stádií, vypadá zcela jinak, než ty motané v Čecháh, Moravě i Slezsku. Dispaly mouchy do toho nepočítám vůbec.
Žádnému tuzemci jsem mouchy nikdy nehodnotil, jaksi z úcty k jeho snažení. To pouze nabob se v této věci chce stát Prorokem. Ale mouchy v zahraničních galeriích jsou pro moje oko dost neuvěřitelné. Ale jeden nikdy neví, že? :-)))
Surfuju často na mnoha evropských webech, pro vlastní potěchu i inspiraci prohlížím i ty nejzastrčenější galerie vazačů. Zvláštní je, že 99 % zahraničních much (vyjma snad SK a PL), zpodobňující hmyz všech vývojových stádií, vypadá zcela jinak, než ty motané v Čecháh, Moravě i Slezsku. Dispaly mouchy do toho nepočítám vůbec.
Žádnému tuzemci jsem mouchy nikdy nehodnotil, jaksi z úcty k jeho snažení. To pouze nabob se v této věci chce stát Prorokem. Ale mouchy v zahraničních galeriích jsou pro moje oko dost neuvěřitelné. Ale jeden nikdy neví, že? :-)))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
SoNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53137
SoNPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17












