- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Srst z jelena, srnce nebo srny
Zdravím všechny příznivce muškařiny a rybařiny vůbec. Mám dotaz. Jak naložit se staženou kůží ? Vyčinit - jak a čím nejlépe ? Beru všechny názory. Dík moc. REDTAG 34
Autor diskuse: REDTAG 34 - Profil , 26.12.2010 muškaření - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Písek - Profil | St 29.12.2010 16:20:46
Pike >> V tomto se OPRAVDU shodnem,mám tu motanici odzkoušenou,vyzkoušeli i ostaní,kterým jsem mušku věnoval,v období chrostíků s úspěchem chytám na tzv:kančí pupu. Zlom prut!!! :-)
Písek - Profil | St 29.12.2010 16:14:02
Kachna >> přibalím Ti nějaké štětiny,vyhodit je můžeš kdykoliv,ať víš,o čem je řeč
Pike - Profil | St 29.12.2010 16:13:09
Písek >> Vidíš, a já třeba neříkám ani tak a ani tak. Spolehlivým rozhodčím jsou jen a pouze ryby. Pokud je v tomto směru muška úspěšná, je to v naprostém pořádku.
Pak by se ještě dalo teoretizovat o samotném designu mušky, ale to bych nechal spíš na výstavy a soutěže. Maximálně člověk může říct, jestli se mu muška líbí nebo ne, což ovšem s její účinností nemá nic společného.
Pak by se ještě dalo teoretizovat o samotném designu mušky, ale to bych nechal spíš na výstavy a soutěže. Maximálně člověk může říct, jestli se mu muška líbí nebo ne, což ovšem s její účinností nemá nic společného.
Písek - Profil | St 29.12.2010 16:06:36
u.x.a. >> Ahoj,z kance vyčesávám jemnou podsadu a z ní vážu tabu mušky-
pupy,mnozí si myslí ,že jsem pako,ostatní si myslí opak.Celkem je mi jedno, v kterém hloučku stojíš,já
si půjdu svou cestou.Nedávno jsem mušky zde představil,raekce byla půl/půl.Na tykadla jsem štětiny
také používal,ta štětinka jde rozdělit do 2-3 tenších,lze použít když nemáš nic lepšího.Mám jezevce,tak
je volba jasná.Ale kančí štětinka dobře drží tvar (šavle) vhodný na tykadla pup.Už vidím spoustu nesouhlasu s mou odpovědí,ale ať,budu si zvykat!:-) Zlom prut!!!
pupy,mnozí si myslí ,že jsem pako,ostatní si myslí opak.Celkem je mi jedno, v kterém hloučku stojíš,já
si půjdu svou cestou.Nedávno jsem mušky zde představil,raekce byla půl/půl.Na tykadla jsem štětiny
také používal,ta štětinka jde rozdělit do 2-3 tenších,lze použít když nemáš nic lepšího.Mám jezevce,tak
je volba jasná.Ale kančí štětinka dobře drží tvar (šavle) vhodný na tykadla pup.Už vidím spoustu nesouhlasu s mou odpovědí,ale ať,budu si zvykat!:-) Zlom prut!!!
REDTAG 34 - Profil | St 29.12.2010 13:45:03
soliman >> zase tak detailně to nesleduji, ale nebylo by toho nějka extra moc...
Scout - Profil | St 29.12.2010 11:45:16
Písek >> Koukám, že máš na dřevníku tykadel pro všechny mouchy na kontinentu! :-))
Písek - Profil | St 29.12.2010 11:03:52
Takhle to dělám já. Kůži oškrabu ..... to už jsem psal dříve . Tu kančí kůži Kachno mám pro Tebe nachystanou. Vyčešu podsadu, zabalím a pošlu.
soliman - Profil | Út 28.12.2010 20:49:10
REDTAG 34 >> Zkus si udělat statistiku, kolik cm2 jsi upotřebil za rok.
rover - Profil | Út 28.12.2010 14:23:06
REDTAG 34 >>
jj, chápu, jde ti o zásobárnu chlupů na mušky, takže nějaký jednodušší způsob zpracování
jj, chápu, jde ti o zásobárnu chlupů na mušky, takže nějaký jednodušší způsob zpracování
REDTAG 34 - Profil | Út 28.12.2010 12:25:01
rover >> jj jde.... když to nechceš jako materiál pro výrobu oblečení nebo tašky a nevadí ti že to ztvrdne, tak máš vyhráno, protože to, že ta kůže ztvrdne ti na vázání nevadí, potřebuješ chlupy, né kůži. I když když bych chtěl navýzat pásek do smyčky, měl bych asi kapku problém s porcováním ale tak co já si poradím ;-) mimochodem tohle už jsme taky četl
rover - Profil | Út 28.12.2010 11:53:54
REDTAG 34 >>
jj, ...četl jsem toto http://www.indiancorral.cz/htm/v_kuze_mozkem.htm
ale jde to i solí, octem a jarem, způsobů je asi víc ...
jj, ...četl jsem toto http://www.indiancorral.cz/htm/v_kuze_mozkem.htm
ale jde to i solí, octem a jarem, způsobů je asi víc ...
REDTAG 34 - Profil | Út 28.12.2010 11:47:36
rover >> s rybařinou toho souvisí, no jéjej :-)) no ono vydělat si takovou kůži je docela fuška, ale když je čas, tak se to dá
REDTAG 34 - Profil | Út 28.12.2010 11:46:04
vranka >> pofotil bych, kdybych měl při ruce foťák. No vypadalo to všelijak. Potom jsem to přejel peroxidem kvůli desinfekci a dal to uschnout. Šlo to ještě škrabat, tak jsem seškrabal co šlo a nechal to být. Počkám až to doschne a namažu to, tohle bude asi všechno. A pak už hurá ke svěráčku i když to je tvrdší no - nemám to na parádu, ale na vázání
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
SoNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53137
SoNPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73













