- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Máte "básnické střevo" ?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
Káceč - Profil | Čt 16.12.2010 21:53:53
počasí aby spral ďas.
Mrznout někde,to je věc,
snad pomůže mi Goratex.
Goratex však není zdarma,
ukradená je mi i parma.
Zimu nemám vůbec rád,
teď je lachout kamarád.
Jen co bude tepleji,
nepohrdnu ouklejí.
Oteplí se bude hej,
nastane nám kapří rej.
Do udírny dřeva dosti,
proč má kapr tolik kostí.
kobr.d - Profil | Čt 16.12.2010 21:52:30
to je někdy pěkná dřina.
Stojany,lehátka a bivaky,
kolem vody jsou jich mraky.
Boilies z rybích mouček, ptačích zobů a aroma
pro kapra je pohroma.
Kapr,kterého moderní kaprař na ně naláká
musí vykouřit mu č...ka.
vahaj - Profil | Čt 16.12.2010 21:51:32
Buď si rypák, buď si prudič,
mně to nevadí.
Zabreč si a pro mě za mě
naser třeba do gatí.
Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 21:49:25
zasekl jsem mořskou pannu.
kdopak by to čekal od ní
byla zřejmě sladkovodní.
vahaj - Profil | Čt 16.12.2010 21:46:23
Kocovina
Dnes pan rada po ránu, to je jasná vesta
posnídá kus banánu, žádná buchta dneska.
Včera on se namazal, dnes mu bude špatně,
neměl pít a on to ví, už je mu to jasné.
Žaludek jak na vodě, hlava se mu točí,
pro kyselou okurku Vydrásek mu skočí.
Zachraňte mě, zachraňte, chudák rada pláče,
Vydrásek je vzorný synek, běží pro lahváče.
Dá kyselou okurku no a k tomu lahváče,
mokrej hadr na čelo, Vydráková zapláče.
Je však hodná manželka Vydráka má ráda,
uvaří mu česnečku, namaže mu záda.
Nebudu pít, nebudu, kvílí Vydrák z obýváku,
však uběhne den, dva, tři má to zas na háku.
Zas se někde naleje, zas jde někam kalit,
no a jak to dopadne? Přijde domů nalit.
A první sloka.....
Sven - Profil | Čt 16.12.2010 21:45:35
Prostě jsme národ poetů:-)))
Možná by to chtělo ještě dokonalý a procítěný přednes.
Tak jak jak to uměla soudružka Pelikánová, blahé paměti :-)))
http://www.youtube.com/watch?v=Ozlji-3y-jw&feature=related
Ládin - Profil | Čt 16.12.2010 21:45:10
Jo tak je to lepší
Někdo může býti básník
jiný holičem,
jednodušší je však zůstat prudičem.
Nejlépe na MRKu,
je mi z vás do breku.
Jdu radši pod peřinu
tady to nemá cenu.
Abe - Profil | Čt 16.12.2010 21:44:47
Ve vánku si vlnky spolu hrají,
šeptají si a chichotají,
jen ony ten příběh větru znají,
poví nám ho a nebo utají.
Prach zvedl se v tu chvíli,
vlny ke břehu rychle pílí,
v topolech zvučí vichru síly,
slyšet je sten vodní víly.
Vichřice dusí její srdce i dech,
černé vlasy propletené v kamenech,
vlníc se jak plevel v ohnivých lánech,
náhle je slyšet silný vzdech.
To rybář nastavil slotě čelo,
mezi kameny zřel mdlé tělo,
na mále krásné stvoření už mělo,
díky rybáři… z jejích rtů znělo.
Bouře zmlkla rovná je hladina,
rybář vílu na břehu objímá,
vlasy její září jak rudá kalina,
štěstím je zalívá nádherná hodina
a ruce padají pomalu…
…do klína.
Zlejšek - Profil | Čt 16.12.2010 21:44:35
k orálnímu styku,
teďka si rvu vlasy,
přijdu o něj asi :-)))
Rio - Profil | Čt 16.12.2010 21:43:17
kapři už se klepou strachem
v trojobalu na pánvičce
skončí skoro každý z nich
já však půjdu večer k říčce
dám mu pusu na čelo
pak vysekám v ledu díru
tak si plav ty příšero!!!!
Dominik Poláček - Profil | Čt 16.12.2010 21:41:23
stejně skončí v mojem břichu,
ryba jako ryba,
pro žalůdek můj je stejně dobrá.
Káceč - Profil | Čt 16.12.2010 21:40:48
Knedlík není od věci,
i když je to telecí.
Svičková a tatarák,
mám já býky velmi rád.
pavel68 - Profil | Čt 16.12.2010 21:40:25
Pozdě bycha honiti o)
Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 21:37:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
vzal si s sebou paštiku
u rybníka v hájku
vychutnal si májku
pavel68 - Profil | Čt 16.12.2010 21:37:28
mladého vola zabils - synovrahu .... o))
Zlejšek - Profil | Čt 16.12.2010 21:32:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Dobrá tedy, pozři býka,
i toho se rajská týká,
s knedlíkama šesti,
užiješ si štěstí.
Pelci - Profil | Čt 16.12.2010 21:31:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
chlastá vždycky jako duha
a tak jenom on to ví
proč je pak pstruh duhový
Že prý se to musí umět
a pak to dá taky fušku
být od rána v chladné vodě
a celý den házet mušku
To rybářské štěstíčko
je jen malá muška zlatá
za kterou jak za svou milou
blýskavý pstruh chtivě chvátá
Kde to žije - všechna témata
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










