- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chci/nechci, aby Netipa zakládal otázky
Otázka hlavně kvůli anketě.
Žádný emoce, žádný hádky, žádný projevy, žádný zastrašování, prostě nic.
Opět jednoduché
A) chci25%
B) nechci14%
C) Víc ukradený mi v životě nic nebylo61%
Od 25.11.2010 hlasovalo 614 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 26x v ignorovaných.
NBlue - Profil | Ne 28.9.2014 21:31:08
Ndada11 - Profil | Ne 28.9.2014 21:08:35
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 28.9.2014 21:07:34
Narnošt - Profil | Ne 28.9.2014 21:04:06
Čeká Tě po mateřské spousta práce,Mrk se potácí,aura neroste a propad v žebříčku Mrkmenů je znatelný. ;-)
Narnošt - Profil | Ne 28.9.2014 20:55:03
Ntilak - Profil | Ne 28.9.2014 20:46:53
Narnošt - Profil | Ne 28.9.2014 20:37:06
Nxifa - Profil | So 2.2.2013 0:11:05
Nvoz - Profil | So 2.2.2013 0:01:11
Tahle vláda má před sebou dva roky, když ne míň. Pak budou volby. ODSka je odepsaná dík svejm zlodějinám, VV se oběsili dřív než začali a v Top09 je Kalousek a toho dík jeho funkci nemá nikdo rád. Takže vyhrajou zloději Socani s Komančema. No a ty odhlasujou Zemanoj co bude chtít. A ten bude chtít připravit flek pro svou dcérunku, až půjde sám na střídačku. Takže minimální věk zruší. Tak třeba za pár let....
" NETIPA NA HRAD"
Ncomputerfish - Profil | Pá 1.2.2013 23:25:10
Narnošt - Profil | Pá 1.2.2013 23:02:39
Proto tedy ať zakládá otázky nejen Netipa,ale úplně všichni Mrkmeni !!! Zítra bychom mohli vyhlásit Soutěž o nejhloupější otázku Mrku a vítěze by jistě ocenil MM zájezdem na Ebro...
NHope - Profil | Pá 1.2.2013 15:11:10
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 1.2.2013 14:41:09
NHope - Profil | Pá 1.2.2013 14:21:27
Odpověď "až mi dojdou prachy" neberu...napiš konkrétně..třeba už máš i něco v hlavě....
NHope - Profil | Pá 1.2.2013 14:03:00
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 1.2.2013 13:53:20
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 1.2.2013 13:52:10
Nondra.soucek - Profil | Pá 1.2.2013 13:37:45
Nvoz - Profil | Pá 1.2.2013 13:27:49
To vypadá Netipo, když děláš průzkum, že budeš rozjíždět předvolební kampaň pro přímou volbu prezidenta ČR.
Jak to máš naplánováno.
Počkáš těch 5 let, nebo bouchneš předčasnou volbu ???
NHope - Profil | Pá 1.2.2013 13:17:41
Myslíš? Asi máš pravdu. Přece jenom psaní už je zastaralý. Budoucnost přeje obrázkům. Od fotografií je to jenom kousek k filmu.
Ano máš pravdu. Natočím film. Až se počasí umoudří půjdu na to.
Proto jsem se ptal na film.Ano ty dva klipy jsem viděl-výborná práce.Tak dobrá trochu jsem to zlehčil...je to vlastně umění...mě to hned nedošlo...
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 1.2.2013 13:13:09
Ve filmu jsem žádném nehrál. Pouze ve dvou klipech a v autorském instruktážním videu o vypružování. Veselých historek zde bylo pomálu, jelikož umění je vážná věc a zde prostor pro humor není ani zbla
NHope - Profil | Pá 1.2.2013 10:52:01
Nalfonz42 - Profil | Pá 1.2.2013 9:30:02
NButton - Profil | Pá 1.2.2013 9:13:41
NObrfišlař - Profil | Pá 1.2.2013 9:08:29
Npetr616 - Profil | Pá 1.2.2013 8:54:34
NPavel Z - Profil | Pá 1.2.2013 8:14:53
Dominik tu je, byl a bude a to na věky věků a nikdy jinak !!!
Netipoj by měla být věnována vlastní diskuse na hlavním panelu (Pakárna,WAM kaprařina,sumcařina atd), to je můj názor.
Nboriak - Profil | Pá 1.2.2013 8:07:48
Nbedyguard - Profil | Pá 1.2.2013 8:04:58
PS: pro mě byl zatím nepřekonatelný článek Jak jsem nechytil vůbec nic. Kdo nečetl, doporučuji zvlášť v této rybářsky nelehké době vyhledat.
Nvokounek - Profil | Pá 1.2.2013 6:13:03
NHope - Profil | Pá 1.2.2013 0:45:55
Mám na tebe jednu otázku nebo spíše několik?
V některých tvých odpovědích padlo slovo film a v hlavní roly jsi měl předpokládám hrát ty?Do kterého bijáku se na tu taškařici dá jít nebo je to na DVD nebo jsi tím poctil MM a zdejší filmové vody?
Napiš aspoň nějakou vtipnou historku z natáčení nebo tak něco?
Takových otázek jako je tato by mělo být na Mrku daleko víc..když se podívám kolik rybářů zde denně loví ,tak by těchto otázek mohlo být klidně i přes dvacet tisíc :-),kdyby se každý chtěl zeptat na zakládání svých otázek :-)..hned by bylo o čem diskutovat :-)
NKikis - Profil | Pá 20.1.2012 23:38:42
Narnošt - Profil | Pá 20.1.2012 23:36:56
NKocháč - Profil | Ne 5.12.2010 16:04:25
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.12.2010 16:01:53
NKocháč - Profil | Ne 5.12.2010 16:00:33
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.12.2010 15:55:21
NTulo - Profil | Ne 5.12.2010 15:42:14
NKocháč - Profil | Ne 5.12.2010 15:40:32
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.12.2010 15:34:14
NKocháč - Profil | Ne 5.12.2010 15:28:48
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.12.2010 15:27:04
NKocháč - Profil | Ne 5.12.2010 14:52:29
NHugo Fisher - Profil | Ne 5.12.2010 14:48:11
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.12.2010 14:45:35
Ano máš pravdu. Natočím film. Až se počasí umoudří půjdu na to
NHugo Fisher - Profil | Ne 5.12.2010 14:42:49
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.12.2010 14:39:43
NKocháč - Profil | Ne 5.12.2010 14:37:29
NFlip - Profil | Po 29.11.2010 16:31:08
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 29.11.2010 16:24:58
NFlip - Profil | Po 29.11.2010 16:19:23
NSOPTIK 52 - Profil | Po 29.11.2010 16:19:14
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 29.11.2010 16:15:33
NFlip - Profil | Po 29.11.2010 16:12:09
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 29.11.2010 16:06:48
NFlip - Profil | Po 29.11.2010 16:03:26
Takže těch s těmí 57 procenty bych jako s podporou kultu svojí osobnosti moc nepočítal:-(.
Jinými slovy máš jistejch těch 26 procent a to je málo:-(
Kde to žije - všechna témata
23:04NÚprava chodu woblerů. 10
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











