vaše přístřešky u vody

Zdravím všechny přítomné. Jelikož nevlastním automobil a přesouvám se pouze kolmo,potřeboval bych poradit. Klasický bivak na kole asi neuvezu,deštník je prý v bouři nestabilní a stan u vody netolerovaný. Děkuji za každou radu k tématu a nejlépe fotku vašeho přechodného bydlení u vody.(ne bivak,ne deštník....prostě lidová tvořivost)
Autor diskuse: lada78 - Profil , 14.11.2010 všeobecné - ostatní

Nlada78 - Profil | So 21.4.2012 20:04:00

Vendys 65 >> já neříkám,že ty-právě něco takového,co jsi poslal,bylo smyslem téhle otázky. Jak píšu v zadání-žádný bivak,deštník.....Jen lidová tvořivostNo a sám vidíš,že se najdou jedinci,co ten svůj bivak,brolíčko,deštník prostě musí vecpat.:-))

    Nalda2211 - Profil | So 21.4.2012 20:02:31

    Vendys 65 >> zdar nic ve zlim ale tahle hruza nuti RS a PČR zrusit bivakovni ani se nedivim

      Nvokounek - Profil | So 21.4.2012 20:01:15

      lada78 >> jéj máš recht ja som to nečítal. kludne to zmaž :)

        NVendys 65 - Profil | So 21.4.2012 19:59:48

        lada78 >>
        Čus,číst umím již několik let a nemám pocit ,že bych se něčím chlubil

          NHrdobec - Profil | So 21.4.2012 19:56:12

          Vendys 65 >> Tak to je pak dobrý řešení :-) At se daří

            Nlada78 - Profil | So 21.4.2012 19:55:24

            Vendys 65 >> Dík za fotku. Jak sem sem po nějaké době nahlédl,vidím,že je tu opět několik lidí,co se prostě musí pochlubit. Anebo neumí číst. :-))

              NVendys 65 - Profil | So 21.4.2012 19:53:04

              Hrdobec >>
              Čus,hele v pohodě,je to takový zahradní přístřešek s kovovou konstrukcí,přes to je přehozena celta a přivázaná ke konstrukci,zažil jsem v tom listopadové počasí,kdy pršelo a foukal vítr a v pohodě.Celta je zatížena kameny po obvodu,které jsou vždy někde po ruce.

                NHrdobec - Profil | So 21.4.2012 19:46:59

                Vendys 65 >> Jak se to chová ve větru?

                  NVendys 65 - Profil | So 21.4.2012 19:42:08

                  Kamarád používá tento přístřešek,žádný bivak ani nepotřebuje

                    Nvokounek - Profil | So 21.4.2012 19:26:00

                    výška 2m takže vchádzanie bez zohýbania. foto od vody dodám v priebehu sezóny..

                      NGRUPA - Profil | So 21.4.2012 19:17:15

                      novinka..:-))

                        Nviceroy - Profil | St 4.4.2012 8:16:54

                        foto posledni akce o vikendu

                          NDrinks - Profil | Ne 1.4.2012 13:36:11

                          JRC -Defender

                            Nviceroy - Profil | Ne 1.4.2012 12:50:23

                            b_u_r_t_o_n >> ja mam tohle ted jsem se vratil z vypravy snezilo , prselo , mrzlo a vsechno uplne v pohode na kratsi vypravy super

                              Ndevastator.ccmore - Profil | Ne 1.4.2012 12:41:10

                              ZDAR v tom pripade bych to videl na tu plachtu par koliku trochu snury a maš luxus muze lit jak chce dostanes vselijake velikosti a stoji to par korun

                                Nb_u_r_t_o_n - Profil | Ne 1.4.2012 12:30:31

                                co říkate na tendle přístřešek? mate někdo zkušenosti?
                                http://www.js-fish.cz/js-fish/eshop/5-1-Bivaky-pris​tresky/0/5/51-Bivak-Hurikan

                                  NPlotičkář - Profil | So 15.10.2011 21:10:23

                                  Delší dobu sem už nikdo nic nepřihodil, tak to trošku postrčim. Před 14ti dny asi poslední nocování letos jen tak pod plachtou. Po dneším nočním mrazejku by to asi nestálo za nic a za pár týdnů začneme na výpravách stavět iglů.

                                    Nmalamut - Profil | So 17.9.2011 23:26:48

                                    lada78 - >> koukám, že si si každej wostrej jouda honí triko s bivakem, já kdysi používal igelitovou vložku z tanků na pivo, dost velká na úpravu, pokud někde lemtáš stabilně a dost, třeba ji obdržíš darem jako já :-))))

                                      Nmasař Pepa - Profil | So 17.9.2011 22:12:01

                                      lada78 - >> Já používám jako přístřešek můj byt, bohužel není u vody...

                                        NMajo86 - Profil | So 17.9.2011 22:08:12

                                        lada78 - >> klasika Brollyčko od TRAKKERU dá sa s toho urobit taktýto pekný ukrit proti daždu pre dvoch alebo v celku luxusná spalna pre jedneho alebo sa stoho dá urobit deštníkový prístrešok proti slnku a pekne aj prefukuje. V celku luxusná a variabilná vecička na ryby a ine výlety v prírode ... Vrelo odporučam a TRAKKER je kvalita sama o sebe. Velmi dobre ohlasy som dostal aj na Brolly od StarBaitsu ...
                                        http://www.carpproduct.cz/trakker/trakker-destnikov​y-pristresek-brollies-specimen-brolly-3214