vaše přístřešky u vody

Zdravím všechny přítomné. Jelikož nevlastním automobil a přesouvám se pouze kolmo,potřeboval bych poradit. Klasický bivak na kole asi neuvezu,deštník je prý v bouři nestabilní a stan u vody netolerovaný. Děkuji za každou radu k tématu a nejlépe fotku vašeho přechodného bydlení u vody.(ne bivak,ne deštník....prostě lidová tvořivost)
Autor diskuse: lada78 - Profil , 14.11.2010 všeobecné - ostatní

NZM - Profil | So 17.9.2011 21:44:07

Na kratky do 3 dnu toto na delši bivak

    NStewik - Profil | So 17.9.2011 21:39:08

    Môj prístrešok je iba tento dáždnik, ktorý sa v pohode zmestí do púzdra s udicami :) Vďaka nemu sa počas slnečných dní nespálim a počas dažďa nezmoknem.
    Raz som zažil takú prietrž mračien na rybačke, že všetky veci som dal pod neho a spustil ho čo najnižšie a keby niet dáždnika tak ma ani do autobusu nepustia :D

      NDomo - Profil | So 17.9.2011 21:35:11

      náš prístrešok .....

        NToledo - Profil | So 17.9.2011 21:28:13

        Je to zlé.

          NDave> - Profil | Út 11.1.2011 16:07:49

          NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 11.1.2011 16:06:12 >> Proč jako.

            NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Út 11.1.2011 16:06:12

            Dave≻ >> >Dave - 14.11.2010 19:26:36 >> to je odpornej hnus!!! :-)

              NSlavík - Profil | St 17.11.2010 8:29:25

              Bud jen deštník ten se v pohodě vejde do puzdra a když se dobře ukotví vydrží vážně dost,záleží jak a kam ho postaviš nebo brolíčko to zabere stejně místa a vejde se taky bud do puzdra nebo přes záda.

                Nkkkarlos - Profil | St 17.11.2010 7:58:29

                Když je dobrý ohřívadlo, tak to jde i bez přístřešku - Láďo promiň .

                  Ns.m. - Profil | St 17.11.2010 6:49:19

                  -

                    Njasommato - Profil | Po 15.11.2010 21:48:19

                    rudla 69 >> celta nikdy nesklame

                      NDida - Profil | Po 15.11.2010 21:47:57

                      Chub Snooper, krásný malý stabilní bivak pro jednoho rybáře a jeho výbavu. Když ho složíš tak se ti vejde v pohodě do většího baťohu. Mám ho 2 roky a je super.

                        Nrudla 69 - Profil | Po 15.11.2010 21:44:56

                        To auto si odmysli

                          NPavel Z - Profil | Po 15.11.2010 21:32:08

                          lada78 - >> Při krátkých výpravách a slušném počasí používám tuto kombinaci.

                            Nsolich76 - Profil | Po 15.11.2010 21:11:34

                            visage >> )))))))))))))))) to je špica to vypadá jak spící sněhurka ))))))

                              Njasommato - Profil | Po 15.11.2010 21:07:19

                              visage >> ten je prevereny ties som ho pouzival

                                NAldes - Profil | Po 15.11.2010 19:52:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                takhle to vypadá když jedem na Vlkovské pískovny nic jiného se nedá vymyslet vzhledem k tomu že je tam CHKO .....

                                  Nvisage - Profil | Po 15.11.2010 19:47:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  pristrešok OLD DOGS :D