Hledám revíry?- Praha a blízké okolí?

zdravíčko, nedávno jsem se přestěhoval do Prahy a potřeboval bych poradit nějaké prima revíry, kde bych si zachytal a měl klídeček a hezkou přírodu kolem sebe:) zkouším kaprařinu plus feeder:) děkuji moc za rady
Autor diskuse: Pašík - Profil , 7.11.2010 všeobecné - revíry, cestování

BuBu99 - Profil | Ne 21.11.2010 15:03:12

Carchy >> jj svatá pravda ..:-))

    Carchy - Profil | Ne 21.11.2010 14:57:17

    BuBu99 >> Neuděláš nic Jirko.

    Vemena zůstanou vemenama...

      BuBu99 - Profil | Ne 21.11.2010 13:21:47

      pořádně provářejte ty vody takhle jich už moc není kde si člověk zachytá , pak si stěžujte že to stojí za prd

        Reznik76 - Profil | Po 8.11.2010 23:20:06

        óóóóó bože asi sem něco proflák něco co již více profláknout nejde :o)

          novas32 - Profil | Po 8.11.2010 9:56:57

          Reznik76 >> super, ta maluvka je dobra. v lete to tam nekdy urcite vyzkousim. diky za komentare. at to bere :)

            Reznik76 - Profil | Ne 7.11.2010 22:54:15

            novas32 >> vypadá to asi tak že je pod celym jezem postavenej jakýsi hranol z betonu a kamene od kraje do kraje
            pokud je vody na něm cca do půli lejtek a jsou vidět hrany je to tam dobrý jakmile ne už se bojim a nelezu tam na obrázku semm vyznačil tu hranu tak nějak přibližně:-))))

              Rybkin - Profil | Ne 7.11.2010 22:41:37

              novas32 >> Tak nějak i když jsem tam byl párkrát mezi Vánocema a Silvestrem vždy na jednu rozlučkovou vycházku ovšem na to musí bejt počasí a prutok

                novas32 - Profil | Ne 7.11.2010 22:38:13

                Rybkin >> v tomhle pocasi se tam nepohrnu :) minuly vikend jsem stravil pul dne po pas ve vode na lipanech a by ljse jako drozd. a to jsem byl nabaleny jako pumpa :) ted uz davam prednost radsi hodum ze brehu :)

                  Rybkin - Profil | Ne 7.11.2010 22:34:56

                  novas32 >> Já tam chodim převážně v létě

                    novas32 - Profil | Ne 7.11.2010 22:33:39

                    Rybkin >> ok, tak diky. doufam, ze se tam nevykoupu, jestli se tam nekdy podivam. nebo ti, az to bude aktualni, pisnu do osobky, jestli nebudes mi chut tam zajit.

                      Rybkin - Profil | Ne 7.11.2010 22:30:54

                      novas32 >> Mimo ten chodnik nestačíš

                        Rybkin - Profil | Ne 7.11.2010 22:30:28

                        novas32 >> Nechapeš ale to neva pod jezem je podel celeho jezu jakejsi chodník kousek pod hladinou po kterem se chodi po dně vubec nejdeš

                          novas32 - Profil | Ne 7.11.2010 22:28:28

                          Rybkin >> ja to porad nejak nechapu. rovna plocha (zpevnena, jak rikas zulou) pod jezem je jenom dva metry, niz uz pak chodis po ricnim nezpevnenem dne? je to tak?

                            Rybkin - Profil | Ne 7.11.2010 22:23:03

                            novas32 >> To je ledolam jak jsem psal šiřka cca dva metry místy miň místy víc.Neni betonovej ale žulovej proto tak klouže

                              novas32 - Profil | Ne 7.11.2010 22:21:18

                              Rybkin >> myslel jsem tu betonovou cast pod jezem, po ktere se da chodit

                                Rybkin - Profil | Ne 7.11.2010 22:19:04

                                novas32 >> Ptal ses na šiřku toho ledolamu jestli jsem to dobře pochopil k jezu je to tak deset metrů

                                  novas32 - Profil | Ne 7.11.2010 22:18:55

                                  Rybkin >> jesteze uz jsme v schengenu :-)

                                    Rybkin - Profil | Ne 7.11.2010 22:18:07

                                    novas32 >> V nejhoršim vyplaveš v Hamburku:-)

                                      novas32 - Profil | Ne 7.11.2010 22:17:54

                                      Rybkin >> na te fotce Reznik vypada dal nez 2 metry od jezu

                                        novas32 - Profil | Ne 7.11.2010 22:16:41

                                        Rybkin >> aha aha... takze brodaky radsi nebrat, co? radsi bermudy, tricko a pri kopeli drzet prut a pravidelny tempo... :-D

                                          Rybkin - Profil | Ne 7.11.2010 22:11:02

                                          novas32 >> Slezeš hned u jezu,přebrodiš přechod a vylezeš na tu dělicí zeď.Hned pod jezem je žebřik po kterem slezeš až na ten ledolam.Jen dodam že to pěkně klouže jak je to porostle řasou.Šířka je cca dva metry a na několika místech jsou tam takový výkroje takže koupel tam neminula ani mne

                                            novas32 - Profil | Ne 7.11.2010 22:08:18

                                            minatrix >> kdysi jsem malou ricku vyzkousel, jak je to dnes nevim, tenkrat cista nula

                                              novas32 - Profil | Ne 7.11.2010 22:07:17

                                              Rybkin >> jeste se zeptam, jak siroky je ten prah pod jezem, at tam nekde nezahucim do hlubin? :-) ze strany co je rybi prechod tam slezu nekde nad jezem z te strane?

                                                minatrix - Profil | Ne 7.11.2010 22:00:47

                                                V Libni jsem letos bud vyhořel , nebo si pěkně zachytal..ALe pěkně mě zklamala Troja , skoro žádná ryba přes 30 čísel...A zkoušeli jste Malou říčku ve Stromovce?

                                                  Rybkin - Profil | Ne 7.11.2010 21:59:43

                                                  novas32 >> Dá se z obou stran,z jedne musíš přelezt rybí přechod a pak slezt po žebřiku a z druhe musíš slezt zeď.Jednodušší je přebrodit ten rybí přechod