- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nejlepší vláčecí nástraha na štiky?
Jaká je podle Vás nejlepší vláčecí nástraha na štiky??
Autor diskuse: Florish - Profil , 3.11.2010 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
23x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NMinnow - Profil | Út 27.12.2011 21:50:40
Florish >> Já mam za nejlepší určitě woblery. Je to ale možná také tím že ostatní nástrahy při lovu štik u mě nedostávají tolik možností. Ale jednou se mi stalo, že při vláčení okounů jsem dostal na bílo modrý kopyto za půl hodiny okolo 10 štiček do 40cm. Pěkná zábava, ale jak říkám na lov "štik" né na tyto štíhlata jsou mí jednoznační favorité woblery, když budu konkrétnější tak woblery Rapala.
NDomino222 - Profil | Út 27.12.2011 19:08:03
Arsenal >> Práve na túto gumu mi nič nebralo ..a čakal som že to bude jedna z tých lepších a ono nič
Nrybomil - Profil | Út 25.10.2011 12:03:41
Pokud beru poměr cena / " výkon " tedy úspěšnost a budu mít na zřeteli " tvrdé " nástrahy ve velikosti na štiky a " běžné " dravce tak u mě jednoznačně vítězí vobíky s typickým maďarským názvem Miroslav :-)
Má to cca 6cm, 390 ft = cca 35 Kč
http://www.energofish.hu/product.php/WOBBLER-MIROSLAV/3603/
za cenu levnější než kdejaká rotajda s nimi polezu i do přímo nesmyslných pozic
Predatek Boomerang Medium 80 šlapou sqěle, ale cena a uchycení závěsu v lopatce jsou docela kritický
Má to cca 6cm, 390 ft = cca 35 Kč
http://www.energofish.hu/product.php/WOBBLER-MIROSLAV/3603/
za cenu levnější než kdejaká rotajda s nimi polezu i do přímo nesmyslných pozic
Predatek Boomerang Medium 80 šlapou sqěle, ale cena a uchycení závěsu v lopatce jsou docela kritický
NDomino222 - Profil | Po 24.10.2011 21:51:51
Žádňas >> Presne ako hovoríš, je to celé nijak obrátené :)
NŽádňas - Profil | Po 24.10.2011 21:50:34
Domino222 >> souhlas taky mám letos největší štiky na 5 cm gumky na okyše. A paradoxně ty větší gumy 7cm+ mě berou 40ky
NBOWDEN® - Profil | Po 24.10.2011 21:49:18
drobcek >> Na toto jsem jakživ neměl záběr. Asi blbé, je mi to líto...
Není nad klasický twister.
Není nad klasický twister.
NDomino222 - Profil | Po 24.10.2011 21:47:38
U mňa boli túto sezónu na šťuky najúspešnejšie malé gumy do 6 cm max., nijak sa im to zapáčilo :)
NZiltoid - Profil | Po 24.10.2011 18:06:16
Tyhle plandavky jsou prověřené a jsem spokojenej. Sice jsem o 1 včera přišel skrzeva krátké lanko (15cm), vzala to štika s tak velkou hubou,že maje plandavku v jednom koutku, tak druhým koutkem suše ucvakla šňůru. Jěště, že se ryby nesmějou, to bych asi ohluch.
Nnofish - Profil | Po 24.10.2011 17:10:03
Florish - >> nejlepší je taková, na kterou ji chytíš :-) Vím že je tu spousta tipů ale o tom to asi fakt nebude. Ta štika si nevybírá jestli je to guma, wobler, nebo rybička. Spíš bych řekl že je to o hlavě a rukou- toho kdo loví. Prostě vědět čím, kdy a jak ji "ukecat" aby po tom skočila.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33420
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107200
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVláčenie z člnu27208
NLodě a jejich úprava1035
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NÚhoří sezona 201210520
NPrivlac s multiplikatorom31598
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














