- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nejlepší vláčecí nástraha na štiky?
Jaká je podle Vás nejlepší vláčecí nástraha na štiky??
Autor diskuse: Florish - Profil , 3.11.2010 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
23x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Pstruh27 - Profil | Út 10.1.2012 10:26:38
Florish - >> Šťúk som veľa nepochytal. Z toho neveľkého množstva bolo najviac chytených na biely ripper alebo meppsku. Asi najviac potešila šťuka cez 60 cm chytená na 0,10 silon a prerobenú maličkú meppsku.
šmudla007 - Profil | Út 10.1.2012 10:23:12
kolikrát zkouším všecko možný a nemožný ..a docela se mi osvědčila skvělá vláčená nástraha ..nahodím kukuřici, na kukuřici se pověsí plotice.. vláčím plotici ven z vody ..a na plotici najednou visí štika. Vcelku aji docela úspěšná metoda..takže za mne ..vláčená živá rybka, výborně pracuje, je levná, není na ní reklama..no a když se pokazí/přestane fungovat) tak se dá vcelku rychle sehnat nová.. a starou nefunční zrecyklovat(filet na candoše a tak..mezi rohlík s trochou soli suši).
moskyt - Profil | Út 10.1.2012 9:49:19
LudvaBrno >> Aktivita ryb má samzřejmě vliv největší, většinou mi fuguje ale jenom něco, někdy taky nic(většinou) :-)......jinak nikdy bych si netrouf tvrdit že nejdražší je nejlepší.
GTdpcfix - Profil | Po 9.1.2012 21:36:45
nofish >> myslim ze karlovi by na to neskocila ani kdyby chcipala hlady:D
nofish - Profil | Po 9.1.2012 21:35:05
GTdpcfix >> :-D to jo. Ne prostě když ta štika aktivně hledá žrádlo tak skočí po všem co vypadá jako potencionální potrava.
Že někomu třeba jeden wobler chytá a druhý ne? No myslím že tu bude spíš tím že toho jednoho moc neumí vodit. Prostě v rybařině je většinou problém v rukách - (já si to přiznám, že sem lepl) někdo to svádí na špatné nástrahy. Nejlepší by bylo naučit se co a kdy tam hodit, ale že jednomu chytá tohle, to neznamená že mi to bude chytat taky a ještě na jiné vodě......
Že někomu třeba jeden wobler chytá a druhý ne? No myslím že tu bude spíš tím že toho jednoho moc neumí vodit. Prostě v rybařině je většinou problém v rukách - (já si to přiznám, že sem lepl) někdo to svádí na špatné nástrahy. Nejlepší by bylo naučit se co a kdy tam hodit, ale že jednomu chytá tohle, to neznamená že mi to bude chytat taky a ještě na jiné vodě......
LudvaBrno - Profil | Po 9.1.2012 21:01:16
moskyt >> Neříkám že nikdy, ale dost často jsem si dobře zachytal i na "průměrné" noname nástrahy a jindy zase čistá nula na Meppsky nebo Rapaly a pochopitelně i na ty noname to nešlo. Možná že u nás kolem Brna je to víc prochytaný než v případě méně obydlených míst, každopádně samotná aktivita ryb má neoddiskutovatelný efekt. V tom se Sochym 100% souhlasím.
kexpal - Profil | Po 9.1.2012 17:00:02
mne sa tohto roku najviac osvedčila rapala original 6cm strieborná a hlavne gumená žabka v plytších vodách. pri správnom oživení na to tie šťuky šli spoľahlivo, bohužiaľ sa mi nepodarilo chytiť nič väčšie, fotku bohužiaľ nemám.
ostomi - Profil | Po 9.1.2012 16:41:37
Arsenal >> na tudle sem málem vytáhl štiku na Seči, ale u kraje mi spadla
CHaP - Profil | Po 9.1.2012 15:07:50
hodně zaleží na vodě, ale u mě vedou jen dva woblery, jeden je štika a druhej je duhak(težky ho sehnat,ja sveho urval)
štika na fotce je zvuková a dost velká
štika na fotce je zvuková a dost velká
karol45 - Profil | Po 9.1.2012 15:00:03
Na šťuky a hlavne na tie trofejné je bezdebaty najlepšia nástraha na vláčenie mrtvá rybka uchytená v systémiku na to určenom.
moskyt - Profil | Ne 8.1.2012 20:50:22
LudvaBrno >> Dva rybáři vedle sebe, dvě nástrahy, velmi rozdílné výsledky... to se ti fakt nikdy nestalo ?
LudvaBrno - Profil | Ne 8.1.2012 20:45:34
Sochy >> S tím nemůžu než souhlasit, když mají den, půjdou i na pomerančovou kůru.
moskyt - Profil | Ne 8.1.2012 20:31:16
Sochy >> nemyslím si že to je úplně pravda ale vyvracet ti to nebudu...
Sochy - Profil | Ne 8.1.2012 20:10:17
čau.... nechci vám nic vyvracet ani nalhávat ale já si myslim že to je jen o tom že někdo někam přijde chytí tam na něco tu rybu a hned je z toho nejlepší nástraha a hned si to každej kupuje... jinak já si myslim že není rozdíl v ceně je pak jedno když ta ryba žere tak skočí na všechno a je jedno jestli je to wobler nebo guma ;)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33420
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107199
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVláčenie z člnu27208
NLodě a jejich úprava1035
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NÚhoří sezona 201210520
NPrivlac s multiplikatorom31598
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17
















