- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nejlepší vláčecí nástraha na štiky?
Jaká je podle Vás nejlepší vláčecí nástraha na štiky??
Autor diskuse: Florish - Profil , 3.11.2010 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
23x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Nharry poter - Profil | Po 24.10.2011 14:54:03
Ndaiwa56 - Profil | St 15.12.2010 21:37:04
Hodně jsem letos vláčel tyto wobblery a měl jsem na nich dost tloušťů a nej štika cca 75cm - http://www.hanackyrybar.cz/store/default.asp?lngDepartmentID=2407
tento měl okolo 45cm.
Woblery mají vynikající chod a ryby na ně reagují velmi dobře!
tento měl okolo 45cm.
Woblery mají vynikající chod a ryby na ně reagují velmi dobře!
NRybkin - Profil | St 15.12.2010 21:25:31
daiwa56 >> Ten menší je hodně zajmavej a ta barva obzvlášť já chytám skoro jen na gumy a voblerka hodim do vody tak dvakrát do roka
Ndaiwa56 - Profil | St 15.12.2010 21:21:16
výborné jsou i wobblery River2sea (např.http://www.hanackyrybar.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=291020101346&lngDepartmentID=158)
OKOUN 42cm
OKOUN 42cm
NJSOB - Profil | St 15.12.2010 21:14:10
Rybkin >> Krasny okoun. O takovych si u nas mohu jen zdat. Kdyz se u nas dozije okoun 30cm tak je to uz kapitalni ryba. Ja mam nejvetsiho 28cm. Jednak jsou u nas zakrsli, ale je zaroven zajimave ze jich az tak moc neni. A za druhe kazdeho vetsiho zmasi na splavek a zizalu. :-(
NRybkin - Profil | St 15.12.2010 20:59:33
JSOB >> Necham dopadnout na dno a pak dělám přiskoky na dvě otočení kličkou,prodleva dle ročního období.Čim větší zima tim delší
NJSOB - Profil | St 15.12.2010 20:50:50
Rybkin >> Tak candat ciste zero. Ale na male sticky u nas funguje dobre. Jak ji vodis? Ja treba 3 metry monotonne pritahuji pak STOP a ze dva, tri priskoky a tak nejak dokola. A pak drb drb a je taaaaam......super. Zacal jsem vlacet az leto a docela se mi to libi. Jen kdyby teh okysu bylo u nas vice. :-(
NRybkin - Profil | St 15.12.2010 17:35:13
JSOB >> Jedna z nejuspěšnějších brzo po ránu a večer za tmy.Štiky mi ji moc neberou ale okouni a i dost candátů
Nmascha - Profil | St 15.12.2010 14:34:57
JSOB >> jímavý je, že na tuhle gumu jsem měl loni spoustu tloušťů, letos totál bez ryby :-)
NJSOB - Profil | St 15.12.2010 14:27:16
Rybkin >> Jeee! Ma docela oblíbená guma. :-) Jak ti to krome mrtvolek na ni jde? Me nejaky okys a par stik mensich velikosti do 60cm.
NPodoustvák - Profil | Út 14.12.2010 21:16:22
Florish >> Děkuju :-)...chtěl bych takových dělat víc,jen na to vždycky neni příležitost,místo a nebo čas :-/,už se mi takhle povedlo i utopit mobil :-DDD(dobře to nakonec dopadlo,mobil jsem vylovil a běží!) :-)
(tady posílam ještě něco z těch "koukatelnějších" fotek,u té druhé jsem si kloboukem dělal stín nad vodou,abych mohl vyfotit puštěnou štiku,která zůstala chvíli sedět u břehu :-)))
(tady posílam ještě něco z těch "koukatelnějších" fotek,u té druhé jsem si kloboukem dělal stín nad vodou,abych mohl vyfotit puštěnou štiku,která zůstala chvíli sedět u břehu :-)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33420
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107200
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVláčenie z člnu27208
NLodě a jejich úprava1035
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NÚhoří sezona 201210520
NPrivlac s multiplikatorom31598
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
Safra-go
Jižní Afrika, Sibiř, Patagonie. Vyzkoušené lokality v doprovodu našeho scouta. Expedice pro partu kamarádů i...




















