Ježíšek 2010 .

Co Vám nadělí Ježíšek letos pod stromeček??Teda jestli jste byli hodní!?!
Autor diskuse: fred41 - Profil , 18.10.2010 všeobecné - ostatní

Příjde ježíšek

A) Už chodí23%

B) Jasný22%

C) tak 50 na 509%

D) ne, všichni jsme zlobili tak dostanem jenom bonpari47%

Od 18.10.2010 hlasovalo 102 čtenářů.

CarpHunder - Profil | So 6.11.2010 20:46:01

Tak jestli přijde Ježíšek, to záleží jen na jedné věci, a tou je štědrost zaměstnavatele a počtu přijatých zákazníků ve 4. čvrtletí tohoto roku ...

    Florish - Profil | So 6.11.2010 20:42:51

    fred's fishing >> fred41 - >> čau, tak mě ježíšek (snad) donese Defendera ... :) už aby tady byl ... :)

      fred41 - Profil | St 20.10.2010 18:08:52

      cau. uz vim jaky bonpari dostanu! od ježíška

        Essekr - Profil | Út 19.10.2010 21:50:34

        c.13 >> Už se vydím jak ji rozbaluju.

          GRUPA - Profil | Út 19.10.2010 16:07:56

          c.13 >> Tak na to bych neměl nervy ani bábovky..............................

            GRUPA - Profil | Út 19.10.2010 16:05:43

            Kasura >> to je pro mě??? Tak to si ty nepochopil, to byl taky vtip..:-))

            Ať ti to hrrčííí.......

            Masařko.........:-)))))))))))

              Petr Havlíček - Profil | Út 19.10.2010 15:34:55

              ... v říjnu otravujte s Ježíškem, si tady budu připadat, jako v Kauflandu, kde mají čokoládový Mikuláše už v červenci ... :-(((

                Carpeater - Profil | Út 19.10.2010 15:28:52

                vahaj >> cože, Santa Claus? Stejně je to legrační, jak se ten propagační panáček Coca-Coly ujal, co?

                  Vydra revírní - Profil | Út 19.10.2010 15:10:56

                  Konečně zase trochu neotřelá a zábavná diskuze, dík.

                    Carpeater - Profil | Út 19.10.2010 14:49:20

                    jurasoft >> Jirka Šachl - 19.10.2010 14:36:21 >> generačním rozdílům se nevyhneš...zkus zapátrat v paměti a upřímně si odpovědět, jak jsi vnímal dobu, ve které tvůj tatík či děd a jak dobré jsi měl o té době informace...

                    Soudím, že dnešní doba je na informace daleko štědřejší než ta před dvaceti lety a je víc informací jak blbých, tak naprosto excelentních.
                    Umění je spíš vybrat si informace objektivní a ne se pozastavovat nad tím, žes někde viděl blud.

                      Carpeater - Profil | Út 19.10.2010 13:04:49

                      jurasoft >> Jirka Šachl - 19.10.2010 12:51:34 >> třeba měl na mysli minulou dobu, ve který jsi byl na houbách i ty. To nemůžeš vědět, nu ni?

                        Fishky - Profil | Út 19.10.2010 13:00:02

                        jurasoft >> Jirka Šachl - 19.10.2010 12:51:34 >> před dvěma generacema by na volnou třicítku bez děti její okolí pokukovalo jako na starou bábu, který ujel vlak - dneska volná třicítka nevzbudí žádný emoce - takhle jsi to myslel s tím dějepisem? ;-)
                        PS: doba se mění a my s ní, dneska chce být každý ekonom, bo aspon manažér a kdo na to nemá, tak ho chce mít aspon doma...

                          vahaj - Profil | Út 19.10.2010 12:59:38

                          :-(((

                            Fishky - Profil | Út 19.10.2010 12:21:34

                            c.13 >> když se jí pozorně podíváš do očí, vidíš tam tu ušlechtilost, tu výchovu z dob minulých, kdy láska a city byly nade vše, kdy charakter se cenil a dobro vítězilo nad zlem a chrabrost byla ceněnou vlastnosti, kdy peníze neznamenaly vše a lidé si cenili jiných vlastnosti mnohem více? Ježiš dělám si šoufky, ani já to tam nevidím :-))
                            ZN: vyjímečně nezbývá než souhlasit s Pepou-č, ste uchyláci, je říjen volové!

                              Carpeater - Profil | Út 19.10.2010 12:15:02

                              pepa-č >> co na tom, že je teprve říjen? Hned jak ve supermarketech nahradí figurínu surfaře Santa Claus, lidi propadnou běsnění. Bude to trvat až do doby, než budou přečerpané kontokorenty a CITI kreditky a dokud nebude hromada šuntu na svém místě pod stromečkem. Pak se jenom pořeší komu patří ty ponožky a proč dědeček s artrózou dostal powerball a všichni si úlevně vydechnou, aby se začali těšit na nové Vánoce.

                              PS: baví mě vánoční zvyky - jeden kolega se mi tajuplně svěřil, že má na vánoce olovo - myslel jsem si, že chce narovnat vztahy s tchyní, ale prý se to roztaví a kamsi leje. Právě tak krájení jablek a rozjařené výkřiky "Děda má křížek, to brzo umře, haha!" k Vánocům neodmyslitelně patří.

                                Kokš - Profil | Út 19.10.2010 11:02:28

                                c.13 >> a stihl jsi je vyzkoušet? A kolik a jake šnůry se ti tam vlezlo díky. kdyžtak sz ať to tu nezasiráme : )

                                  alda2211 - Profil | Út 19.10.2010 10:44:29

                                  c.13 >> no jednoduchy by jsi to nemel .............:-))

                                    Kasura - Profil | Út 19.10.2010 10:37:09

                                    Dobre si to pochopil, ale to bol len vtip,lebo ja ani jednu rybu od vody neberiem a takých je málo.

                                      c.13 - Profil | Út 19.10.2010 10:35:09

                                      Kasura >> Na taků je hlavně potřeba mět přiměřenů šrajtoflu :-)))

                                        GRUPA - Profil | Út 19.10.2010 10:32:54

                                        Kasura >> .toho jako rozpůlíš masařko?? :-))

                                          Kasura - Profil | Út 19.10.2010 10:30:40

                                          c.13 >> Ale si trúfaš,máš na ňu aj primerané náradie?

                                            don Ferrari - Profil | Út 19.10.2010 10:23:55

                                            Letos v dubnu jsem začal s kaprařinou a podle toho, co tu od té doby mám, začal u mě ježíšek chodit právě už v dubnu, ale předpokládám, že v prosinci se na mě už asi pěkně vy...e, :-))

                                              Alfii - Profil | Út 19.10.2010 10:23:32

                                              Jeziska sem si nadeloval poctive celej rok a ted se uz nevejdu do auta a to mam jeste 650 litrovej box na strese :))) Tak asi nejakej nakladacek :)))

                                                Kasura - Profil | Út 19.10.2010 10:21:52

                                                GRUPA >> Na sumcov nechodím a na feeder do tých 25 bude stačiť,keď chytím väčšieho odvážim na 2 krát.......

                                                  c.13 - Profil | Út 19.10.2010 10:14:47

                                                  Možná by mohl přijít i bez dárku..... :-)

                                                    Muskiehunter - Profil | Út 19.10.2010 10:06:36

                                                    Já byl hodnej a tak mi ježíšek nadělí Stellu FD 2500 :o)))))

                                                    Jó bejt hodnej se vyplácí.....

                                                      c.13 - Profil | Út 19.10.2010 10:00:18

                                                      Kokš >> Já už si je "naježil" před měsícem :-))

                                                        GRUPA - Profil | Út 19.10.2010 9:50:15

                                                        Kasura >> ..do 25 kg....:-))) to je na vážení nástražních rybek, nebo co..:-))) Kup si pořádnou mašinu, ať to trochu šlape né.....100kg++++++ :-)))))), já mám do 100, ale lbs..:-(((
                                                        Ať ti to hrrčííí.......

                                                          Kokš - Profil | Út 19.10.2010 9:15:58

                                                          Ja chtěl na ježíška tyhlety kolovratky ,ale levoruké budou pry až na jaře : /

                                                            Kasura - Profil | Út 19.10.2010 9:15:52

                                                            Ježiško už chodí,včera mi prišiel balík podložka a vážiaci sak v jednom JRC a digitálna váha Rapala do 25 kg,ale dúfam že ani v decembri na mňa nezabudne.

                                                              yvana - Profil | Út 19.10.2010 8:55:04

                                                              fred's fishing >> fred41 - >> Tak když pominu materiální stránku věcí,tak já už si přeju jenom to zdraví a abych mohla chodit dlouho na ryby.že nebudu mít nový cajk mě netrápí.vánoce a nadělování je hlavně pro děti.Pro mě by osobně být ani nemuseli,není to z toho důvodu,že bych je neměla ráda,ale pouze,že poslední roky vánoce=bolest.

                                                                Neznaboh:-D - Profil | Út 19.10.2010 8:45:30

                                                                Z otázky na Vánoční dárky vyleze zase drsná pře... Obecně každá skupina lidí má něco... Každá je svým specifickým způsobem společensky negativní,ale i pozitivní,ale nepochopím proč se vždycky musíte zhádat jak psi...

                                                                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 18.10.2010 22:44:09

                                                                  Rams >> Osobně neberu nic a hraju si tu už pár let, takže cajk. Brou

                                                                    Rams - Profil | Po 18.10.2010 22:42:06

                                                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já vím, tak dobrou, víš u tebe musí být človek pozorný a třískat od začátku, jinak ho sežereš. Neber to předchozí osobně, je to hra, někdy drsná, ale už se známe. Teď jdu načerpat síly před raním roztočením ventilátoru v PC.

                                                                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 18.10.2010 22:34:10

                                                                      Rams >> já jsem nezdrhnul. Jsem stále tu otevřen další diskusi. Jenomže jsme se zasekli na mrtvým bodě a diskuse se už nemohla v tomto směru nikam pohnout

                                                                        Rams - Profil | Po 18.10.2010 22:24:32

                                                                        Šlapeto >> S tím souhlasím a vůbec neomlouvám lidi co naletěli sektě Svědkové jehovovi a pouze zneužívají, to co je pro jiné svaté (Správná výslovnost božského jména. "Jehova" je nejznámější česká výslovnost božského jména, i když většina znalců hebrejštiny dává přednost výslovnosti "Jahve" - to jsem teď narychlo našel někde na internetu). Já jsem materialista, proto neznaboh a proto s těmi dětmi a zejména s těmi souhlasím, protože to je právě ta největší lumpárna o které přítel NETIPA ... asi ani nemá ponětí, jinak by je sem nezavlekl. Ale on přeci již nebude diskutovat, je to pod jeho úroveň, prostě zdrhnul z diskuse.

                                                                          GRUPA - Profil | Po 18.10.2010 22:23:31

                                                                          metal >> bižu..

                                                                            GRUPA - Profil | Po 18.10.2010 22:22:15

                                                                            Rick >> .:-))