První hrdina MRKu

O tom, kdo je posledním hrdinou MRKu je, a dávno již bylo rozhodnuto. Nicméně teď jde o to, kdo celé to hrdinství na MRKu započal. Nejedná se o velkohubé jedince, kteří pouze šíří zlo a trollují jak se jim zlíbí, avšak o velikány, kteří zde dříve působili, byli přínosem a již se zde příliš nevyskytují (napadá mě například Osprey a abych nikoho neurazil, tak mě nikdo jiný nenapadá). Kdo byl ten nej? Kde je mu konec? Přijde ještě někdy? Má nás stále rád? Myslel to Jarda Vítek se svým návratem vážně? Jak vidíte těch otazníků je mnoho. Ačkoliv by netrénovaný respondent mohl naznačit, že podobnou otázku jsem již dříve zadával, je to lež. Nyní se jedná opravdu o toho prvního z prvních hrdinů. Zamyslete se prosím důkladně, važte svá slova, pozvedněte své meče, nasedněte na své oře, pomilujte naposledy markytánku, povečeřte psa a vyražte spolu se mnou na poslední výpravu do minulosti, kde se dobereme kýžené pravdy.

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.9.2010 11:58:46

GUGU >> Jo všiml jsem si toho, ale nevěděl jsem, jak to uchopit

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.9.2010 11:58:10

    kuman & JRT >> naopak. Ještě právě nedozrál ten čas. Neboj přijde to ve správnou dobu

      NGUGU - Profil | Čt 9.9.2010 11:53:56

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tenhle "pohřební proslov" byl v plkárně,asi právě jak jsi registroval tuto otázečku,pak jsi se toho nevšim,anebo všim ale z toho nic nemoh vytěžit,nevím.

        Nkuman & JRT - Profil | Čt 9.9.2010 11:53:48

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> jen aby nebylo pozdě..

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.9.2010 11:51:49

          kuman & JRT >> jednoho dne to najdu a pak budete všichni litovat

            N(o)_(o) - Profil | Čt 9.9.2010 11:51:45

            Rytíř >> Jeho chycených ryb si budu vážit stejně jako lučních. Už jen proto, kdo z nás by byl ochotný tam pro ně zajet:-)

              Nkuman & JRT - Profil | Čt 9.9.2010 11:49:35

              Rytíř >> oni? Netipa nechápe sám sebe a furt něco nebo někoho hledá...neůspěšně:))

                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.9.2010 11:49:21

                GUGU >> Tenhle proslov už jsi ale někde psal ne?

                  NGUGU - Profil | Čt 9.9.2010 11:34:33

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> " Koukám žes překročil pomyslnou čáru 200 % aury ( samo gratu ), a tímto tě My,GUGU, pasujeme na "Velkýho Náčelníka" velkýho a mocného MRKu,tebe,kterej jsi odvedl tak velkou a sqelou práci,kterej jsi každej volnej okamžiček poctivě využil abys pozvedl MRK a tak ho zachránil od úpadku,tebe ,velkej "strážce kodexu"...( ty vado,končím...vypada to jak na pohřebu :-DD) " ...a to ti nestačí,hrdino ?? ...abys v tom svém žívotě nezabloudil,bez cíle,jak moucha bez hlavy,noo...

                    NGUGU - Profil | Čt 9.9.2010 11:31:50

                    Mrknato >> Hele,starej vlku co srst neztrácí,pojd sem se pochlubit ale pravdivě : http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=632393 Díky.

                      NRytíř - Profil | Čt 9.9.2010 10:59:48

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> oni tě nechapou,přece nebudeš na chvostu:-)))

                        N2Livecrew - Profil | Čt 9.9.2010 10:59:33

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Možná ti je nejlíp...

                          NRytíř - Profil | Čt 9.9.2010 10:58:38

                          (o)_(o) >> jooooo,ted si na to kap,to je možny asi se rozvodnila Amazonka:-)))No a sbira asi Arapainy po louce:-))

                            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 9.9.2010 10:55:09

                            2Livecrew >> Já tím životem jen tak bloumám. Nemám žádné ambice, cíle ani emoce

                              N(o)_(o) - Profil | Čt 9.9.2010 10:09:59

                              Rytíř >> Jemu určitě ne e, jen dlouze nabíjí:-)

                                N2Livecrew - Profil | Čt 9.9.2010 9:46:10

                                Nevím jestli jsi zrovna hrdina Netipo, ale aktivní si víc než dost.
                                Patrně nemáš žádný cíl nebo nějakou užitečnou činnost a tak vymýšlíš hovadiny a pokoušíš se tu bavit zalogované.
                                Výsledek tvého snažení je značně nejasný spíše až zbytečný...
                                Jdi radši na ryby!

                                  NRytíř - Profil | Čt 9.9.2010 9:37:58

                                  (o)_(o) >> jo tenhle hmmmmmmm,tak toho vůbec nemusim.Nedošel mu v posledni době střelnej prach?:-)))

                                    NPetr Havlíček - Profil | Čt 9.9.2010 9:20:17

                                    Ivo >> souhlasím s tebou, Milanovi Zelenkovi by měli kapraři postavit pomník.
                                    Ať už dopadnul, jak dopadnul ...

                                      NGRUPA - Profil | Čt 9.9.2010 9:17:36

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu - >> chtěl bych vědět, jaké množství, jak často a jaké léky, (nebo OPL) užíváš.....? :-)))
                                      Co se týče toho hrdiny, tak to jsi zřejmě ty, ale né vždy v tom dobrém slova smyslu, tak-či onak si myslím, že sem nějak-tak patříš a umění pobavit Ti nelze odepřít.
                                      ...........on sám je kapr............:-)
                                      ať ti to hrrčí.........

                                        NIvo - Profil | Čt 9.9.2010 9:09:44

                                        šedý pes >> jo, to je pravda. S Jardou a se Zdeňkem jsem prožil řadu víkendů na Labi. Ty doby se už nikdy nevrátí. Přišla doba W.M.K.

                                          Červené karty: