Fly Swap - výměna mušek

Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil

Nvlastec - Profil | Pá 3.9.2010 20:55:27

SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
7. Vlastec - Chrostík v domku , zajíc 3,8 mm tungsten vel 10 Timeco 108 SP-BL Hotovo .
8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8
10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10

    Nmdx - Profil | Pá 3.9.2010 18:32:37

    SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
    1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
    2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
    3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)HOTOVO od 27.8.Abych nezdržoval :-))
    4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
    5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
    6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
    7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
    8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
    9. mdx - schránkový chrostík, háček hanák H260 BL vel. 8 - nakonec hotovo už dnes
    10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
    11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10

      Nmdx - Profil | Pá 3.9.2010 16:44:48

      SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
      1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
      2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
      3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)HOTOVO od 27.8.Abych nezdržoval :-))
      4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
      5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
      6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
      7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
      8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
      9. mdx - schránkový chrostík, háček hanák H260 BL vel. 8 - vyroben první kousek:-)))
      10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
      11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10

        NŘízek 29,76 - Profil | Pá 3.9.2010 16:04:01

        thym >> mam pozadi z polystyrenu z pisku a epoxidu, to se da udelat fakt pekne clenity-na ukor objemu vody tedy, mam naky kompromis, kytky anubias a cryp usteriana, a snazim se to co nejvic nechat zarust zelenou rasou.
        Jo, mas pravdu-pisek a sutry, ale si rikam, ze par kytek neni nikdy na skodu.-)

          Nthym - Profil | Pá 3.9.2010 15:59:44

          Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 3.9.2010 15:53:51 >> Afriku když člověk chce udělat přírodě blízkou, tak prostě musí mít jen písek a pár šutrů. Dělali jsme vyskládaný zadní stěny z lávy + pár Anubisů a tam rybu opravdu nemáš šanci polapit :)

            NŘízek 29,76 - Profil | Pá 3.9.2010 15:53:51

            thym >> to je velmi pekne, takhle bych si to nako predstavoval, ale to s mejma rybama moc nejde.-), ale i afrika de udelat velmi esteticky, ovsem to bych pak neodlovil zadnou samici s malejma v tlamce....-) mam pokus o jakysi kompromis, este to chce vice zarust kytkama, coz je beh na delsi trat:-)

              Nthym - Profil | Pá 3.9.2010 15:48:50

              Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 3.9.2010 15:21:38 >> jj, mám tu dvě založený mini akva - zatím je stabilizuju :) Ryby přijdou co nevidět. Taky jsem se tím přiživoval, dělal jsem (a příležitostně ještě vypomáhám) profi údržby akvarií po Praze a okolí. Akva s afrikou byly pro mě vždy za trest :) Teda aspoň v té podobě, v jaké jsme je dělali.
              Tady moje domácí u našich - teď na něj ale nemám moc čas, tohle je starší fotka

                NŘízek 29,76 - Profil | Pá 3.9.2010 15:21:38

                thym >> zatim dve formy Tropheus moorii, formy Ilangi a Kasanga, este cekam na Tr.spec Bulu Point a naky Eretmoduse a Spathoduse,
                sem se tim drive tak jako i prizivoval-www.sweb.cz/sptahodus
                ale dostudoval sem, ozenil se, prestehoval a mam jen tri velky akvarka...., s rybickama je fakt veselejc:-)

                  Nthym - Profil | Pá 3.9.2010 15:11:56

                  Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 1.9.2010 18:07:38 >> si tě sem vylákám, ať neza... cizí otázku :) Co máš za akva-ryby?

                    Nchrostik3 - Profil | Pá 3.9.2010 14:44:34

                    SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
                    1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
                    2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
                    3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)HOTOVO od 27.8.Abych nezdržoval :-))
                    4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
                    5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
                    6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
                    7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
                    8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
                    9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8
                    10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
                    11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10

                      Nthym - Profil | Pá 3.9.2010 0:53:57


                      SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
                      1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
                      2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
                      3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
                      4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
                      5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
                      6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
                      7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
                      8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
                      9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8
                      10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
                      11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10

                        Nhovadoz - Profil | Čt 2.9.2010 20:46:20

                        chrostik3 >> Mám hřebíky jen s protihrotem, koupil jsem jich na stavbu taky moc. Přeci je nevyhodim. Musíte si ten hrot rozklepat kladivem na kovadlině.:-)

                          Nchrostik3 - Profil | Čt 2.9.2010 20:31:49

                          hovadoz >> Bezprotihrotovej ? :-)))

                            Nhovadoz - Profil | Čt 2.9.2010 20:30:12

                            chrostik3 >> Tak já to navážu na hřebík.:-)

                              Nchrostik3 - Profil | Čt 2.9.2010 20:11:54

                              Háčky neřeším.Jak sem psal,je to na sirkách a pro inspiraci :-)) Prostě vzor,podle kterého si buď navážu nebo ne kopie :-))

                                NPawell - Profil | Čt 2.9.2010 20:06:25

                                Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 2.9.2010 20:04:19 >> Jasný. V době přihlašování jsem neměl 10 stejných vhodných háčků. Musel jsem jít dodatečně něco koupit.

                                  Nhovadoz - Profil | Čt 2.9.2010 20:06:07

                                  Hlásim, že nevim na jaký háčky to navážu. Nepopsal jsem si pytlíky a za ty roky jsem to zapoměl.

                                    NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Čt 2.9.2010 20:04:19

                                    Pawell >> sranda pane kolego :)

                                      NPawell - Profil | Čt 2.9.2010 19:59:53

                                      Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 2.9.2010 19:55:40 >> A proč?

                                        NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Čt 2.9.2010 19:55:40

                                        Pawell >> nepřípustné !! :D