- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fly Swap - výměna mušek
Trocha inspirace pro vázání. Pravidla jsou jednoduchá:
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Každý swapper namotá tolik mušek, kolik je ostatních účastníků a ty pak odešle spolu s nadepsanou obálkou a známkou na adresu vyhlašovatele swapu. Zpátky obdrží kolekci mušek od ostatních účastníků - po jedné mušce od každého. Na závěr proběhne vyhodnocení výměny a volná diskuze k tématu. Novou výměnu začínejme vždy až doběhne předchozí. Tak pevné nitě přátelé...
Autor diskuse: thym - Profil , 26.8.2010 muškaření - ostatní
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil
Dále moderují: TOKR Profil + chrostik3 Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
48x v oblíbených a 38x v ignorovaných.
Nvlastec - Profil | Pá 3.9.2010 20:55:27
SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
7. Vlastec - Chrostík v domku , zajíc 3,8 mm tungsten vel 10 Timeco 108 SP-BL Hotovo .
8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8
10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10
1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
7. Vlastec - Chrostík v domku , zajíc 3,8 mm tungsten vel 10 Timeco 108 SP-BL Hotovo .
8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8
10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10
Nmdx - Profil | Pá 3.9.2010 18:32:37
SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)HOTOVO od 27.8.Abych nezdržoval :-))
4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
9. mdx - schránkový chrostík, háček hanák H260 BL vel. 8 - nakonec hotovo už dnes
10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10
1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)HOTOVO od 27.8.Abych nezdržoval :-))
4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
9. mdx - schránkový chrostík, háček hanák H260 BL vel. 8 - nakonec hotovo už dnes
10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10
Nmdx - Profil | Pá 3.9.2010 16:44:48
SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)HOTOVO od 27.8.Abych nezdržoval :-))
4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
9. mdx - schránkový chrostík, háček hanák H260 BL vel. 8 - vyroben první kousek:-)))
10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10
1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)HOTOVO od 27.8.Abych nezdržoval :-))
4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
9. mdx - schránkový chrostík, háček hanák H260 BL vel. 8 - vyroben první kousek:-)))
10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10
NŘízek 29,76 - Profil | Pá 3.9.2010 16:04:01
thym >> mam pozadi z polystyrenu z pisku a epoxidu, to se da udelat fakt pekne clenity-na ukor objemu vody tedy, mam naky kompromis, kytky anubias a cryp usteriana, a snazim se to co nejvic nechat zarust zelenou rasou.
Jo, mas pravdu-pisek a sutry, ale si rikam, ze par kytek neni nikdy na skodu.-)
Jo, mas pravdu-pisek a sutry, ale si rikam, ze par kytek neni nikdy na skodu.-)
Nthym - Profil | Pá 3.9.2010 15:59:44
Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 3.9.2010 15:53:51 >> Afriku když člověk chce udělat přírodě blízkou, tak prostě musí mít jen písek a pár šutrů. Dělali jsme vyskládaný zadní stěny z lávy + pár Anubisů a tam rybu opravdu nemáš šanci polapit :)
NŘízek 29,76 - Profil | Pá 3.9.2010 15:53:51
thym >> to je velmi pekne, takhle bych si to nako predstavoval, ale to s mejma rybama moc nejde.-), ale i afrika de udelat velmi esteticky, ovsem to bych pak neodlovil zadnou samici s malejma v tlamce....-) mam pokus o jakysi kompromis, este to chce vice zarust kytkama, coz je beh na delsi trat:-)
Nthym - Profil | Pá 3.9.2010 15:48:50
Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 3.9.2010 15:21:38 >> jj, mám tu dvě založený mini akva - zatím je stabilizuju :) Ryby přijdou co nevidět. Taky jsem se tím přiživoval, dělal jsem (a příležitostně ještě vypomáhám) profi údržby akvarií po Praze a okolí. Akva s afrikou byly pro mě vždy za trest :) Teda aspoň v té podobě, v jaké jsme je dělali.
Tady moje domácí u našich - teď na něj ale nemám moc čas, tohle je starší fotka
Tady moje domácí u našich - teď na něj ale nemám moc čas, tohle je starší fotka
NŘízek 29,76 - Profil | Pá 3.9.2010 15:21:38
thym >> zatim dve formy Tropheus moorii, formy Ilangi a Kasanga, este cekam na Tr.spec Bulu Point a naky Eretmoduse a Spathoduse,
sem se tim drive tak jako i prizivoval-www.sweb.cz/sptahodus
ale dostudoval sem, ozenil se, prestehoval a mam jen tri velky akvarka...., s rybickama je fakt veselejc:-)
sem se tim drive tak jako i prizivoval-www.sweb.cz/sptahodus
ale dostudoval sem, ozenil se, prestehoval a mam jen tri velky akvarka...., s rybickama je fakt veselejc:-)
Nthym - Profil | Pá 3.9.2010 15:11:56
Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 1.9.2010 18:07:38 >> si tě sem vylákám, ať neza... cizí otázku :) Co máš za akva-ryby?
Nchrostik3 - Profil | Pá 3.9.2010 14:44:34
SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)HOTOVO od 27.8.Abych nezdržoval :-))
4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8
10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10
1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)HOTOVO od 27.8.Abych nezdržoval :-))
4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8
10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10
Nthym - Profil | Pá 3.9.2010 0:53:57
SWAP "Schránkový chrostík" 15.9.2010
1. thym - Chrosťa schránka TMC2312(BL) vel. 8, PŘIPRAVENO
2. Miksik - schránkový chrostík (tungsten 4mm, hanák H400BL vel. 10)
3. chrostík3 - schránkový chrostík-překvapení :-)
4. Rizek-trpici, hacek ani tungsten jeste nevi, schranka chrosta ano
5. hovadoz- ještě nevim až sednu k ke svěráku, tak něco motnu.
6. xmac - schránkový chrostík - prvok :)... Tiemco 900 vel. 10, PŘIPRAVENO
7. Vlastec - Chrosťa v domku - vel.10 asi dohiku jig
8. TOKR - schránkový chrostík - vel.10
9. mdx - schránkový chrostík, ještě se rozhodnu jaký, háček hanák H260 BL vel. 8
10. Pawell - schránkový chrostík - vel.10
11. Modrak - Stříhaný zaječí chrostík - vel. 10
Nhovadoz - Profil | Čt 2.9.2010 20:46:20
chrostik3 >> Mám hřebíky jen s protihrotem, koupil jsem jich na stavbu taky moc. Přeci je nevyhodim. Musíte si ten hrot rozklepat kladivem na kovadlině.:-)
Nchrostik3 - Profil | Čt 2.9.2010 20:11:54
Háčky neřeším.Jak sem psal,je to na sirkách a pro inspiraci :-)) Prostě vzor,podle kterého si buď navážu nebo ne kopie :-))
NPawell - Profil | Čt 2.9.2010 20:06:25
Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 2.9.2010 20:04:19 >> Jasný. V době přihlašování jsem neměl 10 stejných vhodných háčků. Musel jsem jít dodatečně něco koupit.
Nhovadoz - Profil | Čt 2.9.2010 20:06:07
Hlásim, že nevim na jaký háčky to navážu. Nepopsal jsem si pytlíky a za ty roky jsem to zapoměl.
NPawell - Profil | Čt 2.9.2010 19:59:53
Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 2.9.2010 19:55:40 >> A proč?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
SoNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53137
SoNPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














