Green Hell na Háromfě

Zdravim,jedu na tyto lukrativni zavody,a tak se ptam,zda nekdo z Vas nema nejake sikovne info o tomto reviru.Za pripadne sikovne info samozrejme podekuji...
Autor diskuse: deni 79 - Profil , 20.8.2010 kaprařina - revíry, cestování
61 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nprdec - Profil | Ne 20.1.2013 10:26:46

Dobrý den,
začátkem letních prázdnin pojedu na HaromFu.Prosím poraďte na Vám kapři brali a na jakém místě jste byli.Díky moc Prdec

    Nloveckaprů - Profil | Ne 2.9.2012 21:17:47

    deni 79 - >> BTW, jak si vůbec dopad, nechceš nám tu vypsat nějaký souhrn jak to proběhlo a na co si přišel a co všechno si vytáh? Já bych to docela uvítal, sice se tam nechystám, ale jsem od přírody zvědavej :)

      NPvl - Profil | Ne 2.9.2012 19:12:18

      Poušťák >> Až tak ? :o§)

        NPoušťák - Profil | Ne 2.9.2012 19:08:35

        Copak jste bumbali??...o)))

          NPvl - Profil | Ne 2.9.2012 19:04:47

          kroupa >> Každý to chápeme jinak :o§)

            Nkroupa - Profil | Ne 2.9.2012 19:03:33

            Pvl >> jó tak anal že mne máš :-D:-D:-D

              NPvl - Profil | Ne 2.9.2012 18:25:20

              kroupa >> Nehudruju, nemám proč :o§)) Já tomu říkám, dělat si prd.l :o§))

                Nkroupa - Profil | Ne 2.9.2012 18:20:29

                Pvl >> hele nehudruj hned :-):-):-)

                  NKoblizek86 - Profil | Ne 2.9.2012 18:18:01

                  ja se ptala tady,nechtela jsem zakladat nove tema

                    NPvl - Profil | Ne 2.9.2012 17:56:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    kroupa >> Chachááááááá pán se probudil ? :o§) EDIT : dobrý den pane hrabě, jak jsme se vyhajali ? :o§)

                      Nloveckaprů - Profil | Ne 2.9.2012 17:55:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Koblizek86 >> to jo, ale tadyhle kroupa pomáhá denimu 79 vyhrát závod, kterej se už konal :)

                        NKoblizek86 - Profil | Ne 2.9.2012 17:35:47

                        loveckaprů >> ten zavod probehl i vloni

                          Nloveckaprů - Profil | Ne 2.9.2012 14:22:50

                          kroupa >> ten závod proběhl před dvěma lety. :)))))))

                            Nkroupa - Profil | Ne 2.9.2012 14:22:00

                            loveckaprů >> jak to myslíš ??

                              Nloveckaprů - Profil | Ne 2.9.2012 14:17:56

                              kroupa >> další vykopaná mrtvola :D :D

                                Nkroupa - Profil | Ne 2.9.2012 14:07:33

                                vém tygří ořech ... koule ani nezkousej sumecek je hned sežere ....

                                  NKoblizek86 - Profil | Ne 2.9.2012 13:34:58

                                  bude letos Green hell 2012?nikde jsem to nenasla.Rada jsem to sledovala

                                    NKyselinár - Profil | St 29.9.2010 21:33:20

                                    deni 79 - >> záleží od toho čo si predstavuješ pod pojmom šikovné info,,,

                                      NTAV - Profil | Pá 27.8.2010 5:44:29

                                      FSnevajs >> Aha. Já jen, že minulý rok to nešlo. Tak snad to půjde příští rok zas :-)) Ať se bráchovi daří :-)

                                        NFSnevajs - Profil | Pá 27.8.2010 2:32:59

                                        TAV >> nejedu já už jsem tam byl. Letos jede za Boel baits bratr. Pokud se nepletu tak je to pro letošní rok povoleno .

                                          NTAV - Profil | Čt 26.8.2010 21:08:07

                                          FSnevajs >> Čau, ty jedeš na WCC, viď? Jak je to prosímtě, můžou tam chytat v týmu dva kapraři z různých zemí?

                                            Nfoxxx - Profil | Čt 26.8.2010 18:45:32

                                            deni 79 >> Já chytal z míst 4 a 5,tam si myslím,že bylo kolem prostředka max. 2m (možná i méně).

                                              Nattila333 - Profil | Čt 26.8.2010 18:42:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                              http://haromfa.webpeca.hu/index.php?horgaszhelyek
                                              na boku su vypisane miesta (horgaszhely),su ocislovane a su tam tipy kde chytat

                                                NKubajz - Profil | Čt 26.8.2010 18:05:39

                                                deni 79 >> To se ptáš toho nepravýho.Já tam byl jen jednou a pomalu na té nejmenší:-).U hráze může být kolem 3-4 metrů max.si myslím.Určitě to někdo upřesní.

                                                  Ndeni 79 - Profil | Čt 26.8.2010 5:34:14

                                                  Kubajz >> jaka je tam nejvetsi hloubka,prosim tte

                                                    NKubajz - Profil | St 25.8.2010 20:04:08

                                                    Kyselinár >> jak jsem psal,týden před GH,dokonce nám Karči zkrátil pobyt o neděli,asi kvůli chystání na GH.

                                                      NKyselinár - Profil | St 25.8.2010 19:55:22

                                                      Kubajz >> veru tak,,,nejakeho sumčeka som tam už chytil :-)) kedy tam ideš?pýtam sa lebo idem aj ja,,

                                                        Ndeni 79 - Profil | St 25.8.2010 19:54:24

                                                        Kubajz >> sicaku :-)))))

                                                          NKubajz - Profil | St 25.8.2010 19:51:13

                                                          Jo jinak pro všechny závodníky na GH-vezu ssebou půl vozíku solviny a mýdla,tak vám to v sobotu na odjezd řádně prokrmím:-))))).Místo bobků a tygřáku si vemte radši hodně škopků a naloženýho bůčku.To se vám bude hodit víc:-))))))))))))))))))

                                                            NKubajz - Profil | St 25.8.2010 19:40:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            sardelpasta >> Pletenka na celé cívce je na Haromfě zbytečná.Odchytali jsme tam s normálním vlascem,maximálně 20m odpalu.
                                                            deni 79-Boili můžeš normálně drtit,ale nejvíc bude záležet na podmínkách a místu.My jsme odchytali 10dní na masové boili a nevytáhli jsme ani jednoho sumečka.Ale to bylo zjara a na mělčí vodě.Na větších hloubkách už je chytali,že Kyselinár:-).Jinak tam jedem týden před GH,právě na větší hloubku,tak jsem zvědavej na sumečky.Tygřák berem;-)

                                                              Nbrabec(honzak) - Profil | St 25.8.2010 19:16:34

                                                              Kyselinár >> záleží z kterého místa;-))Ale Karči je dobrák a občas mu jízdu udělá;-))

                                                                NKyselinár - Profil | St 25.8.2010 18:55:58

                                                                sardelpasta >> chlapče a kde to chceš na haromfe 200m.voziť?Karčimu do záhrady???bol si tam už vôbedc?

                                                                  Nsardelpasta - Profil | St 25.8.2010 18:44:33

                                                                  Marda >> to záleží čím budou krmit jestli drobiskem tak K.O pokud budou dávat ke kouli deset až patnáct bolků o průměru 24 a chytat budou na 18 tak si myslím že se chytnou aspon mě to tak funguje na dyji5. No těžko říct. Možná dipovat bahno a prohazovat okolo udělat film.

                                                                    Nsardelpasta - Profil | St 25.8.2010 18:40:04

                                                                    Kyselinár - 25.8.2010 17:50:44 Udělej si test natahni dvěsta metru silonu a dvěsta metru pletenky na trávníku vyvaž to jako by jsi chytal a nakonci ad ti to někdo zatahá pak budeš vědět okolit se posune silon než to zpozoruješ a o kolik pletenka.budeš překvapenej tak jako já a to jsou jenom 2 stovky metru na 3 stech metrech nebudeš chápat vůbec.

                                                                      Ndeni 79 - Profil | St 25.8.2010 18:00:51

                                                                      Kyselinár >> Ja mam namotano na Green hell na kazdem navijaku 750 metru pletenky.Je vynikajici na vyvazku a na detekci zaberu.....

                                                                        NKyselinár - Profil | St 25.8.2010 17:50:44

                                                                        sardelpasta >> na čo ti je pletenka na celej cievke? :-)

                                                                          NMarda - Profil | St 25.8.2010 16:02:32

                                                                          Tak beru zpět, partikl je pro závod 2010 povolený, bude to zábavné :o)

                                                                            NMarda - Profil | St 25.8.2010 15:53:36

                                                                            sardelpasta >> Na Green Hell se pelety ani partikl používat nesmí. A co jsem si tak všiml, nikdo nijak moc nekrmil. První kdo by to udělal by k sobě stáhl všechnu havěť a udělal ostatním dobrou službu :o)

                                                                              Nsardelpasta - Profil | St 25.8.2010 15:51:02

                                                                              foxxx >> jj ono je taky rozdíl chytat tam v době závodu kdy si každej vytvoří krmný místo a zasype to kilama a kilama peletama a partiklama než kdy jseš tam inkognito s partiou

                                                                                Nfoxxx - Profil | St 25.8.2010 15:44:00

                                                                                sardelpasta >> Souhlasím...a že ta velikost háčků je tam opravdu dost znát.

                                                                                  Nsardelpasta - Profil | St 25.8.2010 15:31:15

                                                                                  No předem ti přeju hodně štěstí něco málo o tom vím nejduležitější pletenka na cele cívce pochopíš na místě potom malí hačky tak 4 možná nějakýho kapra prořízneš to se nedá ,ale nic dělat větší hačky jsou pass.No a návnada mimo tyg.ořechu fungovalo bolek olihen 12 namočenej v dipu od vaclavíka mrtvola.

                                                                                    NKyselinár - Profil | St 25.8.2010 15:12:03

                                                                                    deni 79 >> dak daj niečo do placu,,,keď nie tigrák tak čo?máš neakú tajnú neokukanú zbran?,,,, .-)))

                                                                                      Ndeni 79 - Profil | St 25.8.2010 14:24:54

                                                                                      rices >> Ja si nechci dokazat nic a hlavou do zdi taky nejdu,to jsi spatne pochopil.Jenom chci ty kapry necim prekvapit a tygrak si pro vsechny pripady sebou taky beru

                                                                                        Nrices - Profil | St 25.8.2010 13:59:23

                                                                                        deni 79 >> choď si svojov cestov je to tvoja vec , v živote som háromfu nevidel , tak nebudem hrať velmi mútreho , ale dáke preteky som už odchytal a nechápem čo si chceš dokázať ,chceš isť hlavov proti múru,len aby nebolo neskoro na zmenu :-( ? tych 24 teamov asi vie čo robí , vraj dobre funguje plavačka demon plus tigráč jeden orech na panáčka , vyskušaj a držím všetkým palce s trápením s amerikacanmi :-)

                                                                                          Ndeni 79 - Profil | St 25.8.2010 12:57:29

                                                                                          Fery >> doufam ze ho nenasadim vubec,ale kdo vi,,,,

                                                                                            NFery - Profil | St 25.8.2010 9:13:51

                                                                                            deni 79 >> jsem na tebe zvědavej:-)..za jak dlouho nasadíš tygřák:-§)

                                                                                              Ndeni 79 - Profil | St 25.8.2010 8:33:38

                                                                                              carpous >> To jsem ale nikde nenapsal,ze si sebou tygrak nevezmu.Samozrejme mam nachystano cca 5 kilo tygraku--kdyby nahodou.
                                                                                              Nicmene zacnu chytat se svymfavoritem,ktery me snad ani jednou nevysplouchnul.Jsem si jisty,ze ty ryby to tam jeste nevidely...

                                                                                                Ncarpous - Profil | St 25.8.2010 7:54:32

                                                                                                deni 79 >> No nevím, jestli je to zrovna na závodech ta správná taktika. Tam jde trochu o něco jiného. Pokud to na tygřák jde a ostatní bodovaný ryby chytaj, tak se vykašlu na takové předsevzetí o odlišnosti a dám ho tam taky. Tak, jak to bylo vloni, kde skoro všichni na ten tygřák nakonec přešli. Každopádně si pár kilo vem s sebou.

                                                                                                  Ndeni 79 - Profil | St 25.8.2010 6:32:03

                                                                                                  Kyselinár >> je to jednoduche,nechci byt stejny jako vsech 24 teamu.Ja se vzdy musim lisit od ostatnich a to mi stale prinasi krasne ulovky.....

                                                                                                    NTAV - Profil | St 25.8.2010 0:10:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                    Když nechceš chytat přímo na tygřák, tak zkus třeba Jokera nebo Tiger Peanut od Leona. Jinak bych zkusil imitaci boilie nebo pelety. Můžeš si vybrat libovolný dip a trumeni imitaci nerozbijí :-)

                                                                                                      NFSnevajs - Profil | Út 24.8.2010 23:25:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                      deni 79 >> nechces,ale budes !

                                                                                                        NKyselinár - Profil | Út 24.8.2010 22:13:53

                                                                                                        deni 79 - >> prečo nechceš chytať na tigrák?

                                                                                                          Nmillihaus - Profil | Út 24.8.2010 21:42:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                          Sice starší ale gut. http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=611459&kw=Háromfa

                                                                                                            Nmillihaus - Profil | Út 24.8.2010 21:35:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                            Tady je taky něco. http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=627330&kw=Háromfa%202009

                                                                                                              Nfoxxx - Profil | Út 24.8.2010 21:31:14

                                                                                                              deni 79 >> No co jsem loni četl tady na MRKu o těch závodech,tak se prostě muselo...

                                                                                                                Ndeni 79 - Profil | Út 24.8.2010 21:27:02

                                                                                                                FSnevajs >> a prave tygrak tam davat nechci

                                                                                                                  NFSnevajs - Profil | Út 24.8.2010 21:19:06

                                                                                                                  deni 79 - >> Bobikoj :) se nediv když chytá na Impik :))))

                                                                                                                  Vzhledem k lonske zkusenosti s Haromfou,bude opet 99% tymu nakonec chytat na Tigri orech - vzhledem k premnozenym sumeckum !

                                                                                                                  Co se tyka zavodu samotnych a jejich orginaze bude opet bezchybna na nejvyssi mozne urovni !

                                                                                                                    Ndeni 79 - Profil | Út 24.8.2010 20:55:23

                                                                                                                    to uz nikdo nema nic rict????????????

                                                                                                                      Nkuman & JRT - Profil | Pá 20.8.2010 9:36:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                      deni 79 >> tohle bude možná lepší :))

                                                                                                                      http://www.nikl.cz/zpravy-od-vody.php?id-zpravy-od-​vody=227

                                                                                                                        Ndeni 79 - Profil | Pá 20.8.2010 9:25:55

                                                                                                                        BOBIKA >> Proc mi prosim te posilas odkaz na moji otazku a druhy odkaz je:jaké vybavení do začátku ................
                                                                                                                        NECHAPU

                                                                                                                          NBOBIKA - Profil | Pá 20.8.2010 9:10:58

                                                                                                                          Tady máš odkaz na dvě dřívější diskuze : http://www.mrk.cz/search.php3?kde=otazky&kw=Green+h​ell