- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co vše se dá použít při LOVU NA UMĚLOU MUŠKU???
Co vše se dá použít při LOVU NA UMĚLOU MUŠKU???
Na pstruhových vodách od října do listopadu. Nejde o potočáky, ale znám pěknou vodu s okounama, sivenama a dalšíma, ale mušák si kupovat nehodlám. Je to třeba Berkley nymfa nebo ráček (nástraha imitující hmyz nebo jiné organizmy)? Dík
Na pstruhových vodách od října do listopadu. Nejde o potočáky, ale znám pěknou vodu s okounama, sivenama a dalšíma, ale mušák si kupovat nehodlám. Je to třeba Berkley nymfa nebo ráček (nástraha imitující hmyz nebo jiné organizmy)? Dík
Autor diskuse: JarinX - Profil , 17.8.2010 muškaření - RŘ, MO, svazy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
NBrožeděj - Profil | Út 1.3.2011 22:49:58
Enšpígl >> kdybys do toho nemotal ty prachy a značky, tak bych se nad tím i zamyslel, takhle mi to zní jako fňukání, že ty to nemáš
NEnšpígl - Profil | Út 1.3.2011 22:28:34
Nevím, za co se tu nadává lidem co tu mušku do vody dopraví pomocí bročku, a ne šňůry. Jaképak ojebávání ? pokud někomu vyhovuje tento způsob, tak nevidím důvod mu nadávat. Co na tom tak vadí ? že nemá mušák za 8 litrů, a naviják aspon za 4 ? že taky s tím dovede ulovit rybu ? vždyt je to úplně jedno, muška jako muška. Budete nadávat fídrařovi za to že dal pod háček peletu nebo boilies, a použil k tomu feeder, a ne kaprák ? A zvláštní, že když se bavím s nějakým muškařem osobně, a zabrousím na téma vláčka-broček-muška, tak nikdy jsem neslyšel slovo odporu a nevole, naopak, že někde je to i lepší než muškařina, a tady jsou tito lovci posílání do pr*ele ?! Takže kdyby mě jeden dotyčný viděl takto lovit, nebo přímo vláčet na pstruhovce, tak by se mě vrhnul ? to těžko... I s tou vláčkou, pokud lovím pouze nástrahami s jednoháčkem, tak v čem to vadí ? opět tu nemáme sage mušák ?? Je to vše na jedno brdo jednoháček jako jednoháček, je jedno jestli je na něm uvázaná muška, napíchnutá guma, nebo kousek plíšku, není v tom rozdíl. Snad co je prasárna, tak lov pstruhů na žížaly. Prosím o důkladné vysvětlení, v čem je chyba, když se dá moucha na vláčák a brok k tomu. Prosím k věci, ne slova ojebávání atd. nebo kup si mušák, to skoro říká, že někteří muškaři si myslí bůhví co a mají nos nahoru, tak aspon na mě působí
NBosanac - Profil | Út 1.3.2011 21:28:09
závodníček >> Umis cist ?
Tazatel pise : mušák si kupovat nehodlám
Tazatel pise : mušák si kupovat nehodlám
NMikšík- jen jednou - Profil | Út 1.3.2011 21:22:42
závodníček >> z Ravenu bych nic nebral
když už tak tohle
http://www.tropicliberec.cz/muskarske/prut-shakespeare-odyssey-fly-2-55m-5-6--navijak-snura-zdarma--2-2
když už tak tohle
http://www.tropicliberec.cz/muskarske/prut-shakespeare-odyssey-fly-2-55m-5-6--navijak-snura-zdarma--2-2
Nzávodníček - Profil | Út 1.3.2011 21:06:05
http://www.ravenbrno.cz/cz/product/ostatni/2910_rod_sets_special_offers_sets/x2/muskarska_sada/ravav0554/ kup si tenhle to ti na ty siveny stačí a pro začátečníky ideální
Nvalas23 - Profil | Čt 16.12.2010 11:22:56
Jaroch - ® ano, jistě že máš pravdu....jako s kapacitou na všechny rybolovné techniky s tebou můžu jen a jen souhlasit :-))))))))))))))))))))
Nchrostik3 - Profil | Po 23.8.2010 19:04:21
Jsem zvědavej,jak zjara se bude řešit strímrd na MP.Řvát budou ti co chytaj vláčku na podzim na P. :-(
NMrknato - Profil | Po 23.8.2010 18:27:05
Remi Gaillard >> Tak buď zticha, nebo se ti tam nakvartýrujou ti, kterým tak dobře poradíš...
NRemi Gaillard - Profil | Po 23.8.2010 18:14:28
Mrknato >> ja mam ako jednu domovskou ktera mi stači
NMrknato - Profil | Po 23.8.2010 11:23:04
Bosanac >> To máš recht, ale jak zabráníš lůzoidním spolkům schovávajících se za svaz, aby do P revírů nevysazovali kapra? Na druhou stranu kapr i v menších MP řekách není na závadu, ale bez míry, příp. jen s tou zákonnou. Něco za něco.
NMrknato - Profil | Po 23.8.2010 11:15:05
Remi Gaillard >> To je rozumné, tak nám takovou vodu práskni, raději dvě, tři takové, máš jistě zkušeností na rozdávání.....
NLe Big Mac - Profil | Po 23.8.2010 10:25:12
RSA >> Koukám, že jsi na svůj věk mimořádně slušně vychovaný chlapec.
NRemi Gaillard - Profil | Pá 20.8.2010 8:18:33
JarinX - >>ti poradim najdi si vodu MP kde maš siveny a a okouny tam si mužeš použivat račku kolik chceš
jinak tochceš takzvaně odjebat
jinak tochceš takzvaně odjebat
NRSA - Profil | Pá 20.8.2010 7:42:31
vlastec >> je to trošku mimo mísu ale znam třeba takovej 4m širokej potok a dědulové bobkaři tam normálně tahaj kapry 65+ takový ty říční torpéda takže věci typu krmelec, foukačka a kukuřice je na denním pořádku
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
SoNO muškách, umělých 34431
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
PoNPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












