- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Mrk kamarádi a Mrk bývalí kamarádi
Tak nějak jsem za ta léta zde vysledoval, že se na Mrku dají sehnat i přátelé. Nebudu zde polemizovat, zda to jsou pouze virtuální přátelé, či takzvaní BFF (best friend forever) co mají společný amulet přátelství (například hrdličku) rozpůlený na dvě části a každý nosí jednu část. Tak jako tak by mě zajímalo, jestli opravdu v tomto virtuálním prostředí lze sehnat kvalitního kamaráda na rybolov. Uvítám fotografie vašich přátel zde na Mrku, popřípadě fotografie vás dvou v dojatém objetí. Také bych rád vyslyšel příběhy o tom, jak některé přátelství na Mrku zaniklo a proč
Autor diskuse: Netipa - kodex defender - Profil , 10.8.2010 všeobecné - ostatní
Na Mrku jsem si kamarády....
A) nějaké našel, ale nikdy jsem je naživo neviděl8%
B) nějaké našel a některé jsem viděl naživo62%
C) nějaké našel, ale naživo mě zbili a okradli o vercajk6%
D) Na Mrku se kamarády sehnat nedá6%
E) Jsem divnej a kamarády nemám jak na Mrku, tak defacto nikde (jediným kamarádem mi je kulhající kocour s šedým zákalem a vzteklinou, co ho občas krmím)17%
Od 11.8.2010 hlasovalo 206 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Tarn - Profil | St 11.8.2010 11:50:06
Dejv >> To je náš Vašík :-))) On má hrozně úsporné pohyby a pokud na štiku nechtěl sahat, nebylo to dozajista z důvodů obav, ale prostě nechtěl vynakládat energii na přiblížení se k rybě :-))) Jinak je to super člověk a pan rybář :-)))))
Dejv - Profil | St 11.8.2010 11:30:15
Tarn >> kdo je ten sedící "prostorově výraznější" pán ??? Toho jsem potkal na Roudnici vláčet a i když zdolával rybu, tak se z toho křesílka nehnul..:-)) A pak se ještě na štiku bál sáhnout..:-)))))
lobotomie - Profil | St 11.8.2010 7:51:23
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - kodex defender - >> ten kocour byl rezavej
...ale jeden opravdovej kamarád se tu našel
...ale jeden opravdovej kamarád se tu našel
vahaj - Profil | St 11.8.2010 7:44:39
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - kodex defender - 11.8.2010 7:14:43 >> A mohu být sám sobě zde na MRKu kamarádem?
Tarn - Profil | St 11.8.2010 7:44:31
Kamarádi :-)) Jo MRK je fenomén. Nevidíme se tak často aby přátelství utrpělo "ponorkovou nemocí " ale o to víc se na setkání těšíme.
Knapík - Profil | St 11.8.2010 7:35:25
Každý nemůže být s každým kamarád a to jak reálně, tak i virtuálně, tak už to bývá.
Upřímně lituju všechny ty, co se tady prezentujou urážkama, vyhrožováním a precizní češtinou - to většinou o jejich intelektu a myšlenkových pochodech poví víc než dost ...
(kdybyste radši za ušetřený peníz koupili švihadlo a potrápili tělo - cr Š+G)
Upřímně lituju všechny ty, co se tady prezentujou urážkama, vyhrožováním a precizní češtinou - to většinou o jejich intelektu a myšlenkových pochodech poví víc než dost ...
(kdybyste radši za ušetřený peníz koupili švihadlo a potrápili tělo - cr Š+G)
anakonda - Profil | St 11.8.2010 7:32:02
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - kodex defender - >> Na MRKu jsem se seznámil se spoustou lidí a se spoustou z nich jezdím na ryby.Výborně jasem si zarybařil s Bombarďákem a Vydrákem,stále se kamarádím s Kritikem a Kubáncem a Didou.Rybařil jsem zse Samem a vždy to bylo v úplné pohodě .Mám na MRKu spoustu přátel,se kterými si v diskusích rozumím -Jarda 2004 a spoustu jiných se kterými si píši Rytíř,Pavel S,PVL,Asasin,Pepa Čadek.
Ale za největšího srdcaře MRKu pánové považuji tohoto kluka se kterým jsem na fotce.Ví o rybách a rybaření tolik,co neví dospělí rybáři a úžasně pěkně se k nim chová.Dovede se pohybovat v přírodě jako vydra.Je to Enigma.S ním a s jeho tátou jsem si báječně zarybařil.
Ale za největšího srdcaře MRKu pánové považuji tohoto kluka se kterým jsem na fotce.Ví o rybách a rybaření tolik,co neví dospělí rybáři a úžasně pěkně se k nim chová.Dovede se pohybovat v přírodě jako vydra.Je to Enigma.S ním a s jeho tátou jsem si báječně zarybařil.
yvana - Profil | St 11.8.2010 7:20:25
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - kodex defender - 11.8.2010 7:14:43 >> No tady jsem pár narážek slyšela,že by neškodil i nějaký ten blázinec,až ho potkáš tak mu vyřiď,že se bude muset mít na pozoru:-()to víš svěrací kazajka není moc dobrá věc))).No snad se rozjede,takhle by to nebylo to pravé ořechové.
Netipa - kodex defender - Profil | St 11.8.2010 7:14:43
yvana >> Jo slyšel jsem. Jen ať mu vypráší kožich. Zaslouží si to. Mám pocit, že momentálně prochází svým temným obdobím a proto je spíše zamlklý a nudný. Věřím, že se v zimě rozjede :-)
yvana - Profil | St 11.8.2010 7:12:53
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - kodex defender - 11.8.2010 6:53:18 >> Jo to jsi blbě koukal,to je pěkný "zmetek"DDD Pár lidí se na něj chystá,ale stejně dřív to bylo s ním veselejší,teď už nějak se s tím kodexem nemůže srovnat,tak dost polevil.Se ti dívím :-)))
Dejv - Profil | Út 10.8.2010 20:58:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jo, s pár dobrejma klukama i holkama jsem se tady sčuchnul, s některejma vobčas i zalapám....třeba s tímhle, to je děsnej týpex..:-)))))
http://www.mrk.cz/clen.php3?id=2632
http://www.mrk.cz/clen.php3?id=2632
foxxx - Profil | Út 10.8.2010 20:32:17
Pavel Z >> Chtěl jsem se zeptat na jednu osobu na té fotce,ale nějak jsem si to rozmyslel...:-)))
Ládin - Profil | Út 10.8.2010 20:31:32
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - kodex defender - >> skvělá otázka, já například jsem si tady našel několik přátel a ti mě zatím vyhovují, přestože společné rybolovy poslední dobou jsou čím dál vzácnější, důležité je, že jsme i po těch pár letech co se známe stejná krevní skupina a rozumíme si (i když teď už víceméně virtuálně). Já si toho vážím. Jsou tady i tací, jejichž počet bývalých kamarádů roste geometrickou řadou. I přesto si tito lidé o sobě myslí, že jsou ti největší borci. V tak na lidi bohatém prostředí jako je internet si totiž v zápětí najdou jiné dočasné přátele a to jim zřejmě dodává sebevědomí.
yvana - Profil | Út 10.8.2010 20:31:17
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - kodex defender - >> Aby jsi neřekl,že jsem lakomec,tak já jsem poznala dost kamarádů a kamarádek tady na Mrku.Už jsem se z některýma sešla a můžu říct za sebe,že jsem byla moc ráda s nima.Z některýma jsem už byla víckrát na rybách a myslím,žejsem poznala i dost rybářek.Mě tímto Mrk hodně dal a doufám,že poznám ještě ostatní.Fotky mám ze všech srazů,ale sem je nedám.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
















